Upravit stránku
12:00 - 1.dostih (040804)
Cena Arnošta z Pardubic podporovaná Dopravním podnikem města Pardubic, a.s.
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
1ELEN(FR), 5am. Olivier D`Andigne67,5DS Šance Franko Mikule
2SANTANDER, 6am. Pavel Složil ml.69,0PF Ludmírov
3THE IRON MAIDEN(GB), 6am. Jaroslav Brečka ml.67,0Quirinus Farm
4OUR PRESENT, 5am. Guillaume Viel67,0RePeTe -Vašina
5READY FOR BOND, 4am. Frederic Tett64,0Buc-Film
6KATRIBA, 7am. Jiří Štencel68,0Bartusch-Kovář-Kirschner
7FANTASTIC LIFE(FR), 4am. Vladimír Černý69,0U krále Matyáše, UH
8LAURIAN, 6am. Michal Mikšovský69,5Antonín Šimera
9ILLUMINATI, 4am. Gonzague Cottreau67,0Paradise Park - Neuberg
Startujících: 9
Dohlášeni: FANTASTIC LIFE(FR), OUR PRESENTrnŠkrtnuti: TIMBER(GER)
 
12:35 - 2.dostih (040803)
Nagroda Toru Wyścigowego Partynice – Wrocław - ZLATÁ SPONA TŔÍLETÝCH
PP - cena II.kat. - 3 - 3200 m - 120 000 Kč
1PACINO, 3ž. Dušan Andrés66,0Stáj Magog
2PRINC BAJAJA, 3ž. Marek Stromský67,0U krále Matyáše, UH
3GILBERT, 3František Kovačík66,0Václav Říha
4LOVEHEART(GER), 3ž. Marcel Novák66,0Meridian
5COMMANDER PATTEN(IRE), 3ž. Jaroslav Myška66,0VaZi
6NORTHERLY WIND(FR), 3ž. Josef Bartoš66,0Dr.Charvát
7SILVERSTONE(FR), 3Ondřej Velek64,0Stáj Žďárský SK
8REKI, 3am. Michal Mikšovský67,0Wrbna Racing
9KIFAAYA(GB), 3ž. Lukáš Matuský66,0Monte Negro
10TIKARAM, 3ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
Startujících: 10
Škrtnuti: RINGMASTER(IRE)
 
13:10 - 3.dostih (040801)
KŘIŠŤÁLOVÝ POHÁR podporovaný společností BOHEMIA SEKT, s.r.o.
PP - cena NL - 5+ - 4100 m - 200 000 Kč
1MENY BAY(IRE), 5ž. Jaroslav Brečka68,0Victory Farm-SK
2VENI VIDI VICI, 6ž. Josef Sovka67,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
3MAKLER(POL), 9ž. Marcel Novák67,0EŽ Praha a.s.
4SORGENIO, 5Radek Man67,0Ondra,Matyáš+Flash
5ANGE GUARDIAN(GER), 7ž. Josef Váňa ml.67,0Anděl strážný
6ADIUTANT(POL), 6ž. Jaroslav Myška67,0LorenzoWinfieldSyndicate
7ČÁRIRAY, 8ž. Dušan Andrés67,0Sectori Ševčík-Vlachovice
8SARAS(FR), 5ž. Lukáš Matuský67,0K-K Metal a.s.
Startujících: 8
Dohlášeni: ADIUTANT(POL), ANGE GUARDIAN(GER)rnŠkrtnuti: LAURIAN, MUCH MORE(GER), RAIMOND(GER)
 
13:55 - 4.dostih (040805)
Cena společnosti RETIA a EXCALIBUR GROUP (pro mladé jezdce)
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1ANATOL ARTIST(GER), 5Ondřej Velek64,5Stall Grimminger - Váňa
2PYŠNÝ PÁV, 5Matej Rigo66,0Selský dvůr
3ZACHARY, 6Adam Čmiel64,0Šomanová Lenka-Lipina
4MISTER AVIATION(IRE), 5žk. Adam Eliáš64,0Monte Negro
5HOLIN ONE, 6Lukáš Sloup62,5Buc-Film
6SIR BLACK, 5am. František Plšek ml.67,0PF Ludmírov
7PLAYBEC, 6Jakub Kocman66,0H&H Hrudka
8ELEGANT DEVIL(GER), 11Martin Liška66,0Stáj Aliance Jičín
9JANTAR(FR), 6Petr Tůma64,5DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
Startujících: 9
Škrtnuti: VIKING DES BLINS(FR)
 
14:35 - 5.dostih (040806)
Cena podporovaná Advokátní kanceláří JELÍNEK & Partneři s.r.o. (dostih amazonek)
R - cena IV.kat. - 3+ - 2900 m - 35 000 Kč
1LEDGER, 4Kateřina Hlubučková58,0Protendon-Hulínský
2SWEET RED WINE, 3am. Veronika Olehlová57,0Stáj Dopa-Odložil
3VICTORY BOND, 5ž. Ingrid Janáčková-Koplíková59,0Buc-Film
4PRINCEZNA ARABELA, 4žk. Simona Molková57,5Staňka Uherčice
5CARRY THE GLORY, 3Pavlína Filipová55,0Stajňa ALEX
6ARMANNO, 4am. Ivana Machačová, MVDr.59,0MVDr.Richard Minařík - Mimra
7POLYANTE(GER), 4am. Veronika Řezáčová60,0Swiss Fans-Fedorowicz
8POLONAISE, 4ž. Martina Havelková59,0Vinklárek-Dešná
9CHERRIES, 3Jiřina Andrésová59,0Quartis-Zámecký Vrch
10PAT`S GOLD, 6ž. Vendula Korečková64,5Stajňa Corinne ČR
11PLAYSTARABAD, 3ž. Zuzana Vokálková60,0Monte Negro
12ALONE, 7Barbora Málková63,0Argentina Arc
Startujících: 12
Škrtnuti: FEJZBUK, LYNETTE, MAINLY ROCCO, MODŘÍN, PAULLINKA, TORNADIC, VESELÝ JARDA
 
15:05 - 6.dostih (040807)
Premio Ippodromo di Merano – Memoriál Carlo Biffi (dostih amatérů)
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 35 000 Kč
dostih amatérů
1ESDARKA, 5am. Gonzague Cottreau63,0Lenia SaZ
2TORNADIC, 4am. Marcel Altenburger60,5Stáj T & T
3TRUST ON SCYRIS, 5am. Adam Florian64,5Orling
4LORD BECCARI, 5am. Frederic Tett66,0Falun
5DEKATMIE(FR), 4am. Martina Luková64,5Lokotrans
6MAINLY ROCCO, 6am. Pavel Složil ml.64,0Kubíček Čechy pod Kosířem
7VESELÝ JARDA, 4am. Jaroslav Šimek, Ing.60,5Ing.Jaroslav Šimek
8APOLENKA, 5am. Radka Hradcová, Bc.60,0Staňka Uherčice
9AKUHATA, 4am. Vladimír Černý64,0Moravol
10PAULLINKA, 6am. Michal Mikšovský61,0Zeas Staré Hradiště
11CRUEL MOLE JOE(IRE), 5am. Soňa Bodláková62,5PT Team-Gintar&Pospíšil
12BEAUTIFUL BOND, 5am. Veronika Řezáčová62,5Jasna
Startujících: 12
Škrtnuti: ADISTAR, POLONAISE, SHERAKO
 
15:35 - 7.dostih (040808)
CENA (pro mladé jezdce)
R - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 35 000 Kč
1SCARE CROW, 3am. Vladimír Černý64,0DC Osvinov-Baštová
2LADY`S MAN, 3am. Martina Luková60,5GM Electronic
3EMYRTON, 3Lukáš Sloup62,0Stáj Karin-Neuberg
4MANDALOUN BOY(FR), 3Michal Demo59,5Gabriela-Trachtová
5KOPRETINA, 3žk. Simona Molková59,0www.Piruch.cz
6COTIL RED(FR), 3Josef Borč61,5DiJana Dobšice
7BAROSA, 3Kateřina Hlubučková60,0Stáj Liboš-Derych
8LEDO, 3Jan Odložil65,0Stáj Dopa-Odložil
9LINNGRID(FR), 3Ondřej Velek61,0Stanislav Chudáček
10MAHONY, 3Jiřina Andrésová62,5Quartis-Zámecký Vrch
11MODŘÍN, 3Petr Tůma63,0EŽ Praha a.s.
Startujících: 11
Dohlášeni: COTIL RED(FR), KOPRETINA, LADY`S MANrnŠkrtnuti: TRIPHI DIABLO, VINNY`S LUNA