Upravit stránku

13:00 - 1.dostih (040508)
Cena za podpory společnosti Hainz
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč

1ZAFIRO(POL), 3 ž. Jaroslav Myška68,5Jan Červenka
2BENJAMIN(FR), 3 ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
3YAHK, 3 ž. Martin Liška68,0Quartis-Zámecký Vrch
4TAJGA(IRE), 3 Pavel Složil ml.66,0Zeas Staré Hradiště
5WENEKA, 3 Veronika Řezáčová65,0Dream Sky
6CHRISTIANO, 3 Jakub Spáčil65,5Cross Club 52
7BUSTO ARSIZIO(GER), 3 bž. Jan Kratochvíl68,0Scuderia Tania-Váňa
8MISS GLACES(FR), 3 Michal Kubík65,0Estrella
9TECH JURY(GER), 3 ž. Jan Faltejsek70,5Dr. Charvát

Startujících: 9
Škrtnuti: FIRST OF ALL(FR), SAINT TOBIAS
 

 

13:30 - 2.dostih (040507)
Cena Mezinárodní výstavy Koně v akci
PP - cena III.kat. - 4+ - 3400 m - 90 000 Kč

1MEDICI(USA), 6 Jan Odložil71,5MPL Racing (SVK)
2L`IMPREVU ROYAL(FR), 6 bž. Martin Liška70,0Quartis-Zámecký Vrch
3ORATORY DAVIS(FR), 9 bam. Michal Mikšovský67,0Luka-Sobotka
4ANITSCHKA(IRE), 6 ž. Marek Stromský68,0Joly
5SAN CRISTOBAL(POL), 4 ž. Niklas Lovén66,5Vocetka Kamil
6NED, 5 Daniel Vyhnálek66,0R-A-Pecháček
7BLACK BARD(IRE), 4 ž. Thomas Boyer65,5DAR
8NAUPLIOS(FR), 4 Jakub Spáčil63,0DS Pegas
9MELTIMO(IRE), 5 ž. Marcel Novák70,0Vocetka Kamil
10SIRIUS, 6 ž. Jan Faltejsek70,0Aryman-Divoky

Startujících: 10
Škrtnuti: MERELLA(SWI), SIGNUM(FR)

13:45 PONY LIGA
 

 

14:15 - 3.dostih (040503)
Cena města Pardubic – Cena Registany
Stcc - cena II.kat. - 4+ klisny - 4150 m - 120 000 Kč

1SILK(GER), 8 ž. Jan Kratochvíl68,5Jasna
2HAYLEY, 7 Jan Odložil68,0Stáj Dopa-Odložil
3MINTAKA, 5 ž. Niklas Lovén68,0Plasty Urbánek - Popelka
4ALEGORIA, 7 Jakub Spáčil68,0PF Ludmírov
5POINSETTIA, 7 ž. Lukáš Matuský69,0Syndikát hvězda-Olehla
6STEALING A WIN(IRE), 5 ž. Martin Liška68,0NUTRIN
7JITŘENKA, 6 ž. Marcel Novák68,0Vinklárek-Dešná
8KREMONNA, 6 sMichal Kubík68,0Vasury Kolesa
9CARRY THE GLORY, 7 ž. Thomas Boyer68,0Josef Jančar a syn
10RAIN MAGNA, 11 ž. Jan Faltejsek68,0KCL SLOVAKIA
11DUNÁTA, 9 ž. Marek Stromský68,0K-K Metal a.s.

Startujících: 11
Škrtnuti: CALINE DE JUILLEY(FR), DAJUKA, RIDERI CROSS, SONODIA
 

 

14:50 - 4.dostih (040502)
Cena Peruána
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč

1KROCOLEON(FR), 9 ž. Marcel Novák68,0EŽ Praha a.s.
2ZARIF(IRE), 12 ž. Jan Kratochvíl73,0Köi Dent
3THEOPHILOS(FR), 9 bJan Odložil68,0Dostihový klub iSport-Váňa
4STIGRIS, 8 jž. Lukáš Matuský68,5K-K Metal a.s.
5LODGIAN WHISTLE, 6 ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
6MODŘÍN, 7 Pavel Složil ml.68,5EŽ Praha a.s.
7TARAS(POL), 10 Jan Derych68,0Epicos
8LOMBARGINI(GER*), 8 ž. Jan Faltejsek69,0EŽ Praha a.s.
9TAMAS(POL), 7 bž. Niklas Lovén68,5Vocetka
10CAYRAS STAR(FR), 5 bJosef Borč67,5DiJana Dobšice
11ELIÁŠ, 10 Michal Kubík68,0Jasna

Startujících: 11
Škrtnuti: MARCUS AURELIUS(FR)
 

 

15:25 - 5.dostih (040501)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. - III. kvalifikace na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč

1PLAYER, 7 ž. Marcel Novák70,0Maxa-Nýznerov
2NO TIME TO LOSE(GB), 10 jž. Jan Kratochvíl70,0DS Paragan
3RIBELINO(FR), 11 ž. Andrew Glassonbury70,0Lokotrans
4ANGE GUARDIAN(GER), 11 ž. Lukáš Matuský70,0Stáj Anděl strážný
5CHICNAME DE COTTE(FR), 7 A 1/2bjž. Jordan Duchene70,0Quartis-Zámecký Vrch
6BRIDGEUR(FR), 8 A 1/2sž. Jaroslav Myška70,0VaZi
7MAHONY, 7 ž. Marek Stromský70,0Quartis-Zámecký Vrch
8TEMPLÁŘ, 12 A 1/2Jan Odložil70,0www.trdelnik.com-Luka
9STRETTON, 9 ž. Jan Faltejsek70,0Nýznerov

Startujících: 9 

 

15:55 - 6.dostih (040505)
Cena společnosti K-K METAL a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4300 m - 60 000 Kč

1MANSUR, 5 sž. Marcel Novák72,0Pecka-Horse
2LUK, 7 sAdam Čmiel66,0Farma Santov Hrbáček
3STRING(GER*), 6 Petr Tůma71,0K-K Metal a.s.
4TURONI(FR), 6 am. Michal Mikšovský64,0VDV Vsisko
5POLIDAR, 6 bž. Thomas Boyer69,5JAZAM
6NEW FINCH, 6 Pavel Složil ml.68,0EŽ Praha a.s.
7MR SPEX(GER), 5 Veronika Řezáčová69,0Lokotrans
8ARMANNO, 8 ž. Jaroslav Myška69,0MVDr. Richard Minařík - Mimra
9WALDO PEPPER(FR), 6 ž. Martin Liška68,0DS Albertovec
10CASPER(FR), 7 A 1/2ž. Lukáš Matuský71,0DS Pegas
11SONODIA, 6 ž. Jan Faltejsek67,0DC Osvinov-Baštová
12ČMELÁK, 5 Jan Odložil69,5DS Malá Morávka
13VINNERO, 6 Daniel Vyhnálek65,0RePeTe -Vašina
14BREZILOS(FR), 6 bž. Pavel Kašný69,0Viktorie-UH
15KORNELIA, 5 bž. Niklas Lovén67,0Martin Bláha

Startujících: 15
Škrtnuti: ELIÁŠ, LAD IN, RAKISZ(POL), RIBELINO(FR)
 

 

16:30 - 7.dostih (040504)
Cena podporovaná společností AGROVENKOV o.p.s.
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4150 m - 90 000 Kč

1FRINGANT DE CHANAY(FR), 4 Josef Borč64,0DiJana Dobšice
2POETIK(FR*), 4 Daniel Vyhnálek64,0DS Pegas
3VERLAINE, 4 jž. Martin Liška68,0Stáj Pohoří -Růžičková
4DEL REY(SVK), 4 Pavel Složil ml.66,0D.+ P. Kopálek, CZ
5SOCHI, 4 sž. Jaroslav Myška68,0Kipling co.- Mimra
6MODRAVA, 4 jam. Michal Mikšovský64,0EŽ Praha a.s.

Startujících: 6
Dohlášeni: MODRAVA, SOCHI
 

 

17:05 - 8.dostih (040506)
Cena za podpory Sportovního parku Pardubice
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3350 m - 60 000 Kč

1RIDERI CROSS, 7 Pavel Složil ml.67,5EŽ Praha a.s.
2MARCON, 7 Jakub Spáčil62,0DS Malá Morávka
3GOLEM(GER), 6 ž. Thomas Boyer66,0Happy Horse
4BIG MAGO(IRE), 9 ž. Niklas Lovén69,5Vocetka
5ROCKNROBIN(IRE), 8 ž. Lukáš Matuský66,5K-K Metal a.s.
6KORNELIUS, 6 bž. Marek Stromský65,0EŽ Praha a.s.
7BORDERLAND(IRE), 13 ž. Pavel Kašný68,0Farma Jalubí-Kašný
8LAD IN, 7 Jan Derych69,5Rovina a.s. Hulín
9TORGON(POL), 9 jž. Martin Liška69,0AKRAZ, bezpečnostní agentura
10HELIOSTAT(IRE), 7 Daniel Vyhnálek63,0Antonín Šimera-Landbau

Startujících: 10
Škrtnuti: DAJUKA, PHILLIPINA