Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040709)
Cena OHD Pardubice
PP - cena III.kat. - 3 - 3200 m - 90 000 Kč
1FERINO, 3 ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
2SANTOS(IRE), 3 ž. Thomas Boyer67,5DS Pegas
3DŽIDŽALI(POL), 3 jž. Josef Bartoš65,0Nýznerov
4KOENIGIN MUM(FR), 3 ž. Josef Váňa ml.66,0Gestüt Elsetal - Váňa
5MICHALANGELO, 3 žk. Jakub Spáčil62,5Stáj Žďárský
6SEGRETON, 3 Martin Laštovička63,5Stáj Sokrates
7SABION(POL), 3 ž. Dušan Andrés66,0Denom plus
8WALDO PEPPER(FR), 3 bž. Jan Kratochvíl66,0Joly
9NEVER NOW(GER), 3 sjJan Derych64,0Lokotrans
10NORMAN(FR*), 3 jMartin Liška66,0DS Pegas
11TANEČNICE LÚČNICE, 3 ž. Marcel Novák66,0MEGA a.s. Stráž p.Ralskem
Startujících: 11
Dohlášeni: KOENIGIN MUM(FR), MICHALANGELO, NORMAN(FR*), SABION(POL), SEGRETON, TANEČNICE LÚČNICE
 
13:40 - 2.dostih (040706)
Cena SECURITAS ČR (pro mladé jezdce)
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1LETNÍ LÁSKA, 8 Patrick Boekhout63,5MHM
2LOMBARGINI(GER*), 5 bPetr Tůma66,0EŽ Praha a.s.
3SERGEJ, 5 Jan Derych64,0Syndikát 2007
4PRESSOR(IRE), 5 Josef Borč64,0DiJana Dobšice
5SÍGR, 6 Adam Čmiel64,0Stáj Dopa-Odložil
6GRIZLA, 9 Tomáš Vodrážka65,0Majo Slavíček
7IGRÁČEK, 7 am. Michal Mikšovský65,5Antonín Šimera
8STARBUCK, 7 žk. Pavel Složil ml.66,5Geo Real Group - Poles
9HAZARD, 10 Jakub Kocman63,5Stáj Hanka - Vinklárek
10ČETAŘ, 5 bMartin Liška66,0EŽ Praha a.s.
11STEFAN, 8 Adam Eliáš66,0K-K Metal a.s.
12SIMON SET, 6 Michal Kubík65,0Korunní - Baštová
13BRISK MOOS(GB), 8 Sertash Ferhanov65,0www.trdelnik.com-Luka
14GLOVER, 9 Jan Odložil65,0Conseq
15YERBA MATE(ITY), 7 Ján Mach, MVDr.63,5LOKOTRANS Slovakia CZ
16DRAN(POL), 5 Lukáš Sloup68,5DC Zámrsk MUDr.Bruna
Startujících: 16
Škrtnuti: DŽIDDAH, JUSTIN(POL), READY FOR BOND, SINNDARKA(IRE), SUERTE AL SALTO(IRE), TEREBESZ(POL), WOODY
 
14:20 - 3.dostih (040702)
Cena deníku PRÁVO
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1VICODY(FR), 7 bž. Dušan Andrés66,0Red Rebels
2RYANICA, 5 ž. Lukáš Matuský64,0ELPAM CZ
3TARANT(IRE), 7 žk. Pavel Složil ml.67,0Nýznerov
4TEREBESZ(POL), 12 žk. Jakub Spáčil66,0Hugo Racing
5TURDUS(POL), 5 ž. Josef Sovka66,0Red Rebels
6LIBERTIN(GB), 7 ž. Marcel Novák66,0Luka-Vedral
7TARAS(POL), 7 Jan Odložil66,5Epicos
8RUSSELL, 7 ž. Jan Kratochvíl66,0Quirinus Farm
Startujících: 8
Dohlášeni: RUSSELLrnŠkrtnuti: AMFORA, MARMITON(FR)
 
15:00 - 4.dostih (040704)
Cena společnosti STAFI – finalizace staveb, s.r.o.
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4500 m - 120 000 Kč
1CELADON(FR), 7 žk. Jakub Spáčil66,5Dr.Charvát
2LADY BACH(IRE), 6 Petr Tůma64,5Hudec-Řezáčová
3PUNTARENAS, 10 ž. Lukáš Matuský67,5Nicole TJ Monty UH
4USOCKEM(FR), 8 jž. Jiří Kousek68,0P.Pailhes - Vítek
5AL BUSTAN(IRE), 6 ž. Marek Stromský67,0Lokotrans
6CATCH LIFE(ITY), 8 ž. Pavel Kašný66,5Viktorie-UH
7MARL BORA, 10 ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
8NO TIME TO LOSE(GB), 7 jž. Josef Váňa ml.66,0DS Paragan
9TALENT, 5 ž. Josef Bartoš66,5DS Kabelkovi
Startujících: 9
Škrtnuti: KINDLY BOY, MARMITON(FR), QUATIKI(FR), TEMPLÁŘ, VICODY(FR)
 
15:45 - 5.dostih (040701)
Cena města Pardubic – EURO EQUUS - IV. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1NIKAS, 11 ž. Marek Stromský69,0Castor
2GOSCATER, 8 ž. Jaroslav Myška69,0Stáj Jeso
3RABBIT HAWK WING(IRE), 8 ž. Josef Váňa st.69,0Rabbit Trhový Štěpánov
4SHERSON, 9 Jan Derych69,0Štoudek Doubravice
5PEER COOPER(GB), 9 ž. Jaroslav Brečka69,0MPL Racing
6MILERYT(POL), 9 jRadek Man69,0NUTRIN
7AVEC CHARME(GER), 6 ž. Jan Kratochvíl69,0AF Turf
8AL JAZ, 10 ž. Josef Sovka69,0Quartis-Zámecký Vrch
9UNIVERSE OF GRACIE(GER), 11 Martin Liška69,0BORS Břeclav a.s.
10STATUS QUO, 10 ž. Marcel Novák69,0Vox Ševčík Vlachovice
11BROKER(GER), 9 ž. Jan Faltejsek69,0DS Pegas
Startujících: 11
Dohlášeni: AL JAZ, AVEC CHARME(GER), MILERYT(POL), SHERSON
 
16:20 - 6.dostih (040708)
Cena za podpory módních značek BEATA RAJSKÁ a BLAŽEK
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč
1LAURIAN, 7 am. Michal Mikšovský67,0Antonín Šimera
2LA BRUSCO, 8 ž. Jaroslav Myška68,5J+J Votava
3HAWA BALI(IRE), 9 Lukáš Sloup65,5Lokotrans
4JUSAIN BOLT(POL), 4 Josef Borč60,0DiJana Dobšice
5NIKAN, 10 ž. Marcel Novák67,5Vox Ševčík Vlachovice
6LARRY, 5 ž. Pavel Kašný67,0Sorbon Malá Bystřice
7STIGRIS, 5 Adam Eliáš66,0K-K Metal a.s.
8SPIKE, 10 František Kovačík67,0POLAGRO - Kovačík
9ELEN(FR), 6 Michal Kubík64,5DS Šance Franko Mikule
10JASON, 4 sž. Josef Sovka62,0Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 10
Škrtnuti: BROG DEAS(IRE), NAROL(POL), SIXTYSEVEN
 
16:55 - 7.dostih (040703)
Cena společnosti SEKO AEROSPACE
Stcc - cena II.kat. - 4+ klisny - 4200 m - 120 000 Kč
1PRVNÍ LÁSKA, 8 ž. Marcel Novák66,0Vox Ševčík Vlachovice
2RAPA, 5 Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
3CREOLA TIGER, 6 Petr Tůma66,0MANEKO
4WAIKITA, 6 žk. Jakub Spáčil66,0DS Dvorce
5SINNDARKA(IRE), 5 Adam Čmiel66,0H&H Hrudka
6JECEE(FR), 9 jž. Jiří Kousek68,0Etiene Mattelin
7VIVIENNE OF GRACIE(GB), 7 Sertash Ferhanov66,0GPS prehled.cz.
8DŽIDDAH, 7 ž. Josef Bartoš66,0Stáj Luka-Mandak
9FANTAGHIRO, 8 ž. Dušan Andrés66,0J+J Votava
10SUN BELINA(POL), 9 Martin Liška66,0AKRAZ, bezpečnostní agentura
Startujících: 10
Dohlášeni: DŽIDDAH, RAPA, SINNDARKA(IRE), VIVIENNE OF GRACIE(GB)rnŠkrtnuti: DUNÁTA, RYANICA
 
17:30 - 8.dostih (040707)
Cena společnosti AUTO IN , s.r.o.
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4200 m - 90 000 Kč
1ČEROKÉZ, 4 ž. Dušan Andrés66,0Sorbon Malá Bystřice
2NAPASTNIK(POL), 4 ž. Jan Faltejsek66,0DS Pegas
3REKI, 4 žk. Jakub Spáčil62,5Wrbna Racing
4PLAYER, 4 ž. Marcel Novák66,0Nýznerov
5LA SORBONA, 4 am. Michal Mikšovský61,0Sorbon Malá Bystřice
6GOTSCHA, 4 Josef Borč61,5Kameňák s.r.o.
7GIBB`S BEACH(IRE), 4 ž. Josef Váňa ml.68,5Jasna
8NAROL(POL), 4 jž. Josef Bartoš66,0Vasury Kolesa
Startujících: 8
Dohlášeni: NAROL(POL)rnŠkrtnuti: RUSSELL, VĚDMA
 
18:05 - 9.dostih (040705)
Pocta Věře Čáslavské – Dostih Východočeské televize V1
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4500 m - 90 000 Kč
1ALL SCATER, 6 Petr Tůma64,5DS Šance Franko Mikule
2ELDORADO(GER), 9 Jan Derych65,5Dostihová stáj Zhoř
3ARTISTMONTOT(FR), 6 ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
4VINNY RAIN, 7 Lukáš Sloup63,0Orling
5QUATIKI(FR), 8 ž. Jan Faltejsek71,5BORS Břeclav a.s.
6NICK(POL), 5 žk. Pavel Složil ml.69,0Nýznerov
7BUONARROTI(GER), 5 ž. Josef Váňa ml.66,0Jasna
8MARCUS AURELIUS(FR), 6 ž. Dušan Andrés65,5Red Rebels
9PLEASE BABY PLEASE, 6 Josef Borč60,0Kameňák s.r.o.
10BRIDGEUR(FR), 5 ž. Josef Bartoš65,0VaZi

Startujících: 10
Škrtnuti: AVEC CHARME(GER), LINCOLN(GER), MILERYT(POL), SHERSON, WAIKITA