Upravit stránku
12:00 - 1.dostih (040807)
Charvát Group - FEGENTRI MS amatérů
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč
dostih amatérů
1RUSSELL, 5am. Frederic Tett72,0MPL Racing
2LA BRUSCO, 6am. Pavel Peprna71,0J+J Votava
3CORVINA, 6am. Radim Petřík68,0Jezdecký oddíl Beňov
4AYRAN, 4am. Maxime Denuault66,0BORS Břeclav a.s.
5APARTMAN, 9am. Barbara Guenet70,0Modrá je dobrá
6SORGENIO, 4am. Alice Mills66,0Ondra,Matyáš+Flash
7CLAAS, 4am. Michal Mikšovský66,0Stáj Žďárský
8HOLLYBEAR, 5am. Jiří Štencel70,0Vazi
Startujících: 8
Dohlášeni: APARTMAN, HOLLYBEAR, LA BRUSCO, SORGENIO
Škrtnuti: KATCHABA(USA)

 
12:35 - 2.dostih (040808)
Cena Dostihového spolku a.s.
R - cena IV.kat. - 4-5 - 3200 m - 30 000 Kč
1ZANZIBAR, 4Martin Liška65,5EŽ Praha a.s.
2VITALITA, 5am. Alexandra Slámová60,0Stáj Aliance Jičín
3LADA Z RUSÍNA, 4Jakub Kocman62,0Václav Říha
4ZACHARY, 5Petr Tůma64,5Šomanová Lenka-Lipina
5NICAMIA(POL), 5Lukáš Vymazal64,0DS Malá Morávka
Startujících: 5 
13:00 - 3.dostih (040806)
Dostih amazonek
R - cena IV.kat. - 3+ - 1900 m - 35 000 Kč
1CALABRIE, 9am. Petra Hrubá56,0Lokotrans
2LATRIB, 5žk. Simona Molková56,5Hippospol Velká Chuchle
3RUMBA, 3Kateřina Hlubučková51,0Blue Star
4TRAUTENBERG, 3am. Veronika Olehlová57,0Wrbna Racing
5WINNER STARS, 3Markéta Pátková57,5Dostihová stáj Sedrik
6RETINA, 4am. Tereza Grbavčicová, Bc.57,5Rabbit Trhový Štěpánov
7ARMANNO, 3ž. Vendula Korečková55,0MANEKO
8ERAGON, 6am. Veronika Marková59,0Juwital - MCH - Pejšková
9STEP STAR, 3Michaela Musialová56,0DS Jeníkov
10NINE(GER), 3ž. Katarina Barboríková55,0Estrella JF
11APOLENKA, 4am. Hana Juránková56,0Staňka Uherčice
12NICANORA, 4am. Barbara Guenet61,0Martin Horák
Startujících: 12
Škrtnuti: PANDURO(GER)
 
13:25 - 4.dostih (040802)
Cena mílařů
R - cena I.kat. - 3+ - 1900 m - 320 000 Kč
1HONZIK CHIPERA(GB), 3ž. Milan Zatloukal58,0Dr.Charvát
2EQUESTR(FR), 4ž. Petr Foret60,5Stáj Englicovi
3LEY PERCY(GB), 4ž. Jiří Chaloupka59,0Ekols Skalica ČR
4TALAR(GB), 4ž. Bauyrzhan Murzabayev60,5GM Electronic
5ALL THE EVIL(IRE), 6ž. Zdenko Šmida60,5Meridian
6NOEM, 7ž. Vendula Korečková60,5KT OBAL
7WIN FRONT(USA), 3ž. Radek Koplík 458,0DAR
8LYSYAN(IRE), 6ž. Jaromír Šafář 260,5Joly
9BERYASKA(FR), 4ž. Tomáš Lukášek59,0Hřebčín Křenek
Startujících: 9
Škrtnuti: STINGER(GER*)
 
13:55 - 5.dostih (040804)
Dostih obranného průmyslu Pardubicka podporovaný společností RETIA
R - cena II.kat. - 2 - 1750 m - 85 000 Kč
1YARA, 2ž. Dušan Andrés58,0Quartis-Zámecký Vrch
2BE BEST, 2Martin Laube57,0Antonín Šimera
3FR ACCES, 2ž. Vendula Korečková58,0Military Nové Hrady
4CARRY THE GLORY, 2ž. Petr Foret57,0Vocetka
5LAD IN, 2ž. Michal Mach58,0Rovina a.s. Hulín
6SPLASH, 2ž. Bauyrzhan Murzabayev57,0MVDr.Richard Minařík - Mimra
7FURANO(GB), 2ž. Radek Koplík 457,0Václav Slovák
8VEGAS LAS, 2ž. Jiří Chaloupka58,0Stáj Mikon
9FANTAGGIRA LADY, 2ž. Tomáš Lukášek57,0Rabbit Trhový Štěpánov
10ARTABAN, 2ž. Jan Rája58,0Zeas Staré Hradiště
Startujících: 10
Škrtnuti: NATHANIEL
 
14:35 - 6.dostih (040803)
Cena sprinterů podporovaná Dostihovým klubem
R - cena I.kat. - 3+ - 1100 m - 320 000 Kč
1LEVIS MISTRAL(IRE), 3ž. Jiří Chaloupka58,0Valentin Bukhtoyarov
2SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4ž. Zdenko Šmida59,0Ray Racing
3HELLO HOBBY(IRE), 3ž. Petr Foret57,0Lokotrans
4DIXON, 3ž. Vendula Korečková57,0Lokotrans
5PETIT ARC EN CIEL(GB), 3ž. Jaroslav Línek59,5KT OBAL
6WAKA LAURA(IRE), 5ž. Bauyrzhan Murzabayev59,0DS Go
7PRINCE ORPEN(FR), 3ž. Jaromír Šafář 258,0Joly
8INWIN SPIRIT(GB), 3ž. Radek Koplík 457,0DAR
9BRIGHT SAND(FR), 8ž. Milan Zatloukal58,0BORS Břeclav a.s.
10CHEMIK, 4ž. František Vávra58,0Lokotrans
Startujících: 10 
15:15 - 7.dostih (040801)
Velká cena Pardubic
R - cena I.kat. - 3+ - 2500 m - 330 000 Kč
1LOVE ME, 3ž. Jan Rája58,0Rabbit Trhový Štěpánov
2AUTOR(IRE), 4ž. Zdenko Šmida61,0Meridian
3WALLISTO(GER), 6ž. Jiří Chaloupka61,0YOKO
4POLONAISE, 3ž. Bauyrzhan Murzabayev56,5Stáj Mikon
5BUONARROTI(GER), 3ž. Jaromír Šafář 258,0Jasna
6ORATORY DAVIS(FR), 4ž. Milan Zatloukal61,0BORS Břeclav a.s.
7SALTANAT(IRE), 4ž. Radek Koplík 459,5Ardak Amirkulov
8MONSIEUR BACHIR(FR), 3ž. Petr Foret58,0DS Pegas
9MISTER WESTMINSTER(GB), 4ž. Tomáš Lukášek61,0Spedition Zavřel
10RABBIT THOMAS(IRE), 4ž. Jan Verner61,0Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 10