Upravit stránku
11:30 - 1.dostih (040905)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. - Cena Jana Kašpara
Stcc - cena NL - 5 - 4500 m - 200 000 Kč
1SMAJLÍK, 5Ján Mach, MVDr.67,0ARTEP
2ASCOVER(FR), 5ž. Josef Bartoš67,0Dr.Charvát
3MODERATOR, 5ž. Marcel Novák67,0EŽ Praha a.s.
4MARCUS AURELIUS(FR), 5Lukáš Sloup67,0Red Rebels
5TYMIAN, 5Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
6AL BUSTAN(IRE), 5ž. Marek Stromský67,0Lokotrans
7STRETTON, 5ž. Jaroslav Myška67,0Wrbna Racing
8JOVELL(POL), 5žk. Adam Eliáš67,0Monte Negro
9LINCOLN(GER), 5ž. Dušan Andrés67,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
10BARAKIN, 5Martin Liška67,0Jezdecký oddíl Beňov
11WAIKITA, 5am. Michal Mikšovský65,0DS Dvorce
Startujících: 11
Dohlášeni: SMAJLÍKrnŠkrtnuti: CLAAS
 
12:10 - 2.dostih (040906)
Cena Pivovarů Staropramen - Cena Laty Brandisové
Stcc - cena NL - 4+ klisny - 4200 m - 200 000 Kč
1ARCIONE(GER), 7ž. Jaroslav Myška68,5Jerie & syn
2NATALIE, 6ž. Lukáš Matuský68,5Dr.Charvát
3SILVER STAR(POL), 5Lukáš Sloup68,5St.PREMIN
4FANTAGHIRO, 7ž. Marcel Novák68,5EŽ Praha a.s.
5STINGA, 6ž. Dušan Andrés68,5K-K Metal a.s.
6BUGABOO, 7ž. Jan Faltejsek68,5Pálenice Pavlovice
7DELIGHT MY FIRE(FR), 5ž. Josef Bartoš68,5DS Pod Buchlovem
8AMFORA, 5Petr Tůma68,5Moravol
9REGINE(GER*), 7am. Michal Mikšovský68,5Wrbna Racing
10RAIN MAGNA, 7ž. Jaroslav Brečka68,5KCL Slovakia
11UDINE DE CHAMPFEU(FR), 7ž. Pavel Kašný68,5Dostihová stáj Jagoš
12LOIRE, 7ž. Marek Stromský68,5www.trdelnik.com-Luka
13DOROTKA(FR*), 7Thomas Garner68,5DS Pegas
Startujících: 13
Škrtnuti: GOBE, SILK(GER)
 
12:50 - 3.dostih (040907)
Cena ČASCH podporovaná společností Bělecký Mlýn
Stcc - cena NL - 4 - 4400 m - 200 000 Kč
1LOMBARGINI(GER*), 4ž. Dušan Andrés66,0EŽ Praha a.s.
2RAINBOW RAKTI(IRE), 4Jakub Kocman66,0Vasury Kolesa
3TZIGANE DU BERLAIS(FR), 4Martin Liška66,0Dr.Charvát
4MARMITON(FR), 4ž. Lukáš Matuský66,0Elektromontáže Mička
5TALENT, 4ž. Josef Bartoš66,0DS Kabelkovi
6SILK(GER), 4ž. Josef Váňa ml.66,0Jasna
7TURDUS(POL), 4ž. Marcel Novák66,0DS Kabelkovi
8DUNAGIRI(FR*), 4ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
9NICK(POL), 4am. Pavel Složil ml.66,0Nýznerov
Startujících: 9
Dohlášeni: TURDUS(POL)
 
13:30 - 4.dostih (040903)
Cena hejtmana Pardubického kraje - Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 400 000 Kč
1CHARME LOOK, 8Barbora Málková68,0Orling
2SHERON, 10ž. Jan Faltejsek68,0Hospůdka Malá-Hradčany
3HANDSOME JACK(IRE), 7ž. Lukáš Matuský68,0Monte Negro
4RENARD ARGENTÉ, 9ž. Josef Bartoš68,0Stáj Luka-Mandak
5STEP DANCER, 7ž. Josef Váňa ml.68,0Orling
6KINDLY BOY, 10ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
7SAPFÓ, 8ž. Jaroslav Myška67,0K-K Metal a.s.
8SZTORM(POL), 6am. Pavel Složil ml.68,0Nýznerov
9ZUGOR, 9Martin Liška68,0EŽ Praha a.s.
10CELADON(FR), 6am. Michal Mikšovský68,0Dr.Charvát
11BODYGUARD(POL), 9ž. Jaroslav Brečka68,0OMS
12LIBERTY SON(FR), 6ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
13PUDŘÍK, 7Ondřej Velek68,0PP Zámrsk
Startujících: 13
Škrtnuti: BORDERLAND(IRE), MARCUS AURELIUS(FR), POWER ZAR(GER), SIXTYSEVEN
 
14:10 - 5.dostih (040904)
Poplerův memoriál podporovaný firmou ELTON hodinářská, a.s. PRIM MANUFACTURE 1949
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 300 000 Kč
1GUILLERMO, 5Sertash Ferhanov68,0Meridian
2CATCH LIFE(ITY), 7ž. Pavel Kašný68,0Viktorie-UH
3KSIEŽNA VEGAS(POL), 10ž. Jan Faltejsek66,0Stáj Diament
4USOCKEM(FR), 7ž. Kevin Guignon68,0P.Pailhes - Vítek
5RYANA, 7Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
6BETPAK DALA(GB), 6ž. Raffaele Romano68,0Dr.Charvát
7TEREBESZ(POL), 11ž. Josef Bartoš68,0Hugo Racing
8SHAMAN, 11ž. Lukáš Matuský68,0K-K Metal a.s.
9NOBLE FOX(FR), 6ž. Josef Sovka68,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
10KYSHANTY(GB), 11Ondřej Velek68,0Syndikát V3J
Startujících: 10 
14:55 - 6.dostih (040902)
Cena společnosti VCES a.s. - Cena Labe
Stcc - cena L - 6+ - 5200 m - 700 000 Kč
1LOVE THE WIN(IRE), 8ž. Lukáš Matuský68,0FINCH a.s.
2QUATIKI(FR), 7ž. Jan Faltejsek68,0BORS Břeclav a.s.
3REAPER(GER*), 6ž. Jaroslav Myška68,0Wrbna Racing
4RUBÍN, 13ž. Pavel Kašný68,0Orling
5VANDUAL(SVK), 7ž. Josef Bartoš68,0Vadual ČR
6LINGARRY(FR), 9ž. Dušan Andrés66,0Vasury Kolesa
7RENDEZ VOUS, 6Martin Liška68,0EŽ Praha a.s.
8RABBIT HAWK WING(IRE), 7ž. Josef Váňa ml.68,0Rabbit Trhový Štěpánov
9HEGNUS, 7ž. Raffaele Romano68,0Ševců
10FLORIDAS, 6ž. Marcel Novák68,0Orling
11BORDERLAND(IRE), 9ž. Marek Stromský68,0Lokotrans
12DALMACIO(GER), 8ž. Jaroslav Brečka68,0Jan Červenka
Startujících: 12
Škrtnuti: CUX, LORAIN
 
15:40 - 7.dostih (040908)
Stříbrná trofej skupiny Profireal Group
Stch - cena NL - 4+ - 4400 m - 300 000 Kč
1MAZHILIS(FR), 6ž. Josef Váňa ml.68,5Köi Dent
2NIKAN, 9Petr Tůma68,5Vox Ševčík Vlachovice
3KHALSHANI(FR), 8ž. Lukáš Matuský68,5Stáj Charvátová
4TIMI D`ALTEA(FR), 6ž. Kevin Guignon68,5Pavel Vítek
5AMERICKÝ SEN, 7ž. Marcel Novák68,5Hospůdka U Nováků
6VALTZ, 4ž. Jan Faltejsek65,0Pálenice Pavlovice
Startujících: 6
Dohlášeni: AMERICKÝ SEN, VALTZrnŠkrtnuti: LUMINATOR(IRE), MUSTAMIR(IRE)
 
16:40 - 8.dostih (040901)
125. Velká pardubická s Českou pojišťovnou
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 5 000 000 Kč
1RABBIT WELL(GB), 9ž. Josef Váňa ml.68,0Rabbit Trhový Štěpánov
2RIBELINO(FR), 7ž. Pavel Kašný68,0Lokotrans
3SHERARDO, 11Lukáš Sloup68,0www.fotokisza.com
4NIKAS, 10ž. Marek Stromský68,0Castor
5UNIVERSE OF GRACIE(GER), 10ž. Jan Faltejsek68,0BORS Břeclav a.s.
6MODENA, 8ž. Dušan Andrés66,0EŽ Praha a.s.
7TEMPLÁŘ, 8ž. Kevin Guignon65,0Luka-www.trdelnik.com
8PARETO, 8Matej Rigo68,0Wrbna Racing
9HIPO JAPE, 9Petr Tůma68,0Viktor Komárek
10AMARAGON, 10Martin Liška68,0Maxa-Nýznerov
11AL JAZ, 9ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
12KLAUS(POL), 10ž. Raffaele Romano68,0Dr.Charvát
13PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 9ž. Lukáš Matuský68,0Elektromontáže Mička
14ORIX, 8Vlastislav Korytář68,0Sen Senohraby
15TER MILL, 9Ondřej Velek65,0DS Malá Morávka
16GAUNER DANON(GER), 9Sertash Ferhanov68,0Meridian
17KASIM, 10ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
18SOKOL(CAN), 8Thomas Garner68,0DS Pegas
19LORAIN, 8ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
20NEBRIUS(POL), 7Jakub Kocman68,0Vasury Kolesa
21ZARIF(IRE), 8ž. Josef Bartoš68,0Köi Dent
22PASQUINI ROUGE(FR), 7ž. Jordan Duchene68,0Ecurie des Dunes(FR)
Startujících: 22
Dohlášeni: PASQUINI ROUGE(FR)rnŠkrtnuti: BE JAPE(POL), BODYGUARD(POL), BORDERLAND(IRE), BROKER(GER), CARDAM(FR), CURRENT EXCHANGE(IRE), ESTORIL(FR), FOLIE D`OCEAN(FR), GOSCATER, HANDSOME JACK(IRE), HINTON(POL), CHERWICK, JAM TAKI(POL), KINDLY BOY, LINGARRY(FR), LOVE THE WIN(IRE), MLÝN, MOULA, MR ANGEL(IRE), ORIENTAL LION(GB), PUNTARENAS, QUATIKI(FR), RIVER CHOICE(FR), SARIKA(FR), SPERANZA, STATUS QUO, SUN BELINA(POL), TARO(POL), THALLIUM(FR), THE CUB(IRE), TORPILLE D`AINAY(FR), TREZOR(POL), TROPIC DE BRION(FR), VALLDEMOSO, WILD DANGER(GER), ZUGOR