Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040408)
Cena proutěnkářů
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3500 m - 60 000 Kč
1TUDELLO(POL), 5 ž. Lukáš Matuský68,5Wrbna Racing
2FRAGMENT OF SCYRIS, 5 Jan Derych66,0Stáj Liboš-Derych
3ROMANE CONTI(GB), 8 bJan Odložil68,5Luka-Sobotka
4PLAYMONA, 5 Radek Man64,0Zeas Staré Hradiště
5CORVINA, 8 žk. Pavel Složil ml.66,0Jezdecký oddíl Beňov
6KATALFAMUS(GB), 6 Zdeněk Řezáč66,0DS Ponytrans
7SAGRTON, 5 Tomáš Vodrážka66,0K-K Metal a.s.
8NORVÍNO, 4 ž. Dušan Andrés63,0Stajňa Corinne ČR
9TERCEL(IRE), 5 jž. Marek Stromský68,5Elektromontáže Mička
Startujících: 9
Škrtnuti: MUCH MORE(GER), RINGMASTER(IRE), SANOGO(GER)
 
13:35 - 2.dostih (040403)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 4000 m - 60 000 Kč
1SAINT MALO(FR), 4 ž. Lukáš Matuský66,5Dr.Charvát
2DREAMBOAT(FR), 4 Ján Mach, MVDr.63,5Lokotrans
3SHEIKA ZUZA, 4 ž. Marek Stromský64,0Kocian - 1.Horácká OPS
4LAMBROZINI, 4 ž. Dušan Andrés67,0Hvozd-Popelka-Hanák
5RINGMASTER(IRE), 4 sž. Jan Kratochvíl67,0Jasna
6MONARCHO, 4 žk. Pavel Složil ml.66,0DS Ponytrans
Startujících: 6
Škrtnuti: GIBB`S BEACH(IRE), TRADEMARK(IRE)
 
14:10 - 3.dostih (040405)
Cena mladých jezdců
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1LOMBARGINI(GER*), 5 am. Michal Mikšovský63,5EŽ Praha a.s.
2SERGEJ, 5 žk. Pavel Složil ml.66,0Syndikát 2007
3MR LOUISE, 7 Barbora Málková63,0Orling
4SARAS(FR), 6 Sertash Ferhanov63,0K-K Metal a.s.
5PAULLINKA, 7 Radek Man60,5Zeas Staré Hradiště
6TURF FINCH(GER), 8 Martin Liška66,5FINCH
7STATUS QUO, 10 Petr Tůma66,0Vox Ševčík Vlachovice
8ALL SCATER, 6 am. Veronika Řezáčová62,0DS Šance Franko Mikule
9TYMIAN, 6 Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
10LONG POND, 8 Ján Mach, MVDr.62,5Nisa-Union
11LIBERTIN(GB), 7 František Kovačík67,0Luka-Vedral
Startujících: 11
Škrtnuti: BILLY BLUE(IRE), BUONARROTI(GER), RAINBOW RAKTI(IRE), TURDUS(POL)
 
14:45 - 4.dostih (040406)
Cena Lady Anne
Stcc - cena IV.kat. - 4+ klisny - 3400 m - 60 000 Kč
1CREOLA TIGER, 6 Petr Tůma66,5MANEKO
2VALENCIA SKY, 5 jBarbora Málková67,5Orling
3OUR DUCHESS(IRE), 5 jž. Lukáš Matuský69,0Meridian
4CHRISTERA, 6 žk. Pavel Složil ml.66,0Orling
5SUN BELINA(POL), 9 Martin Liška66,5AKRAZ, bezpečnostní agentura
6SINNDARKA(IRE), 5 Adam Čmiel67,5H&H Hrudka
7TE AROHA, 5 ž. Jan Kratochvíl68,0DC Osvinov-Baštová
8LUITGARDA, 8 Jiří Štěpánek ml.70,0Dvůr Záhornice-Štěpánek
9DUNÁTA, 6 Tomáš Vodrážka67,5K-K Metal a.s.
10USHUAIA D`ALLIER(FR), 8 ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
11RAPA, 5 Jan Odložil65,5DS Malá Morávka
Startujících: 11
Škrtnuti: JECEE(FR), LINGARRY(FR), PRVNÍ LÁSKA
 
15:20 - 5.dostih (040404)
Cena ORLING (hdcp)
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1FANTAGHIRO, 8 ž. Dušan Andrés71,0J+J Votava
2VINSON HILL, 5 žk. Pavel Složil ml.66,0Orling
3MISTER AVIATION(IRE), 6 ž. Lukáš Matuský70,5Monte Negro
4DURANGO, 5 Radek Man61,0DC Osvinov-Baštová
5IGRÁČEK, 7 ž. Jan Kratochvíl68,0Antonín Šimera
6MAESTRO QUERCUS(GB), 6 ž. Jaroslav Myška66,0Chládek a Tintěra Pardubice
7ELEGANT DEVIL(GER), 12 Martin Liška71,5Stáj Aliance Jičín
8LETNÍ LÁSKA, 8 žk. Patrick Boekhout67,0MHM
9LADY BACH(IRE), 6 am. Veronika Řezáčová62,0Hudec-Řezáčová
10SHERSON, 9 Jan Derych63,0Štoudek Doubravice
11RAPPER`S MUSIC, 6 Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
12BUGABOO, 8 am. Michal Mikšovský71,0Pálenice Pavlovice
Startujících: 12
Dohlášeni: BUGABOO, IGRÁČEK, LETNÍ LÁSKA, SHERSON
 
15:55 - 6.dostih (040402)
Cena podporovaná městem Pardubice (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4200 m - 90 000 Kč
1STEP DANCER, 8 žk. Patrick Boekhout65,5Orling
2GAUNER DANON(GER), 10 jž. Lukáš Matuský71,5Meridian
3LINGARRY(FR), 10 ž. Marek Stromský63,0Vasury Kolesa
4RENARD ARGENTÉ, 10 Jan Odložil65,5Stáj Luka-Mandak
5CROSS ICE(IRE), 6 jž. Jan Kratochvíl68,5Statek Blata Český ráj
6TALENT, 5 ž. Dušan Andrés68,0DS Kabelkovi
7MARL BORA, 10 ž. Josef Sovka60,0Quartis-Zámecký Vrch
8TARANT(IRE), 7 žk. Pavel Složil ml.68,0Nýznerov
Startujících: 8
Škrtnuti: TURDUS(POL)
 
16:30 - 7.dostih (040401)
Zlatý pohár Předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Stch - cena NL - 4+ - 4400 m - 350 000 Kč
1MUCH MORE(GER), 7 ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
2ELIÁŠ, 7 ž. Marek Stromský68,0Jasna
3KROCOLEON(FR), 6 ž. Jaroslav Myška68,0Denom plus
4NEICER(POL), 8 Radek Man68,0Vasury Kolesa
5MARMITON(FR), 5 ž. Lukáš Matuský67,5Elektromontáže Mička
6SUNDARA(IRE), 5 ž. Josef Váňa ml.67,5Statek Blata Český ráj
7SOKOL(CAN), 9 sž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
8TURDUS(POL), 5 Sertash Ferhanov67,5Red Rebels
9LAURIAN, 7 ž. Jiří Kousek68,0Antonín Šimera
10MANIFESTATION(GB), 8 ž. Dušan Andrés68,0Dr.Charvát
11NOS GALAN(IRE), 5 ž. Jan Kratochvíl67,5Vocetka
Startujících: 11
Dohlášeni: LAURIAN, MANIFESTATION(GB), MARMITON(FR), MUCH MORE(GER), NEICER(POL), SOKOL(CAN), SUNDARA(IRE), TURDUS(POL)
 
17:05 - 8.dostih (040407)
Červnová steeplechase
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč
1TERAPENA(POL), 4 Rostislav Benš63,0Eva Nieslaniková
2PRVNÍ LÁSKA, 8 Petr Tůma67,0Vox Ševčík Vlachovice
3MOULIN ROUGE, 6 bž. Lukáš Matuský68,5ZZN Polabí-Luka
4SPIKE, 10 František Kovačík67,0POLAGRO - Kovačík
5WHITE ANGEL(IRE), 7 am. Veronika Řezáčová63,0Lajner - Řezáčová
6RAINBOW RAKTI(IRE), 5 Radek Man67,0Vasury Kolesa
7VENI VIDI VICI, 7 ž. Dušan Andrés70,5DC Zámrsk MUDr.Bruna

Startujících: 7
Dohlášeni: VENI VIDI VICIrnŠkrtnuti: CORBELLINA(FR), LAURIAN, SERGEJ