Upravit stránku
11:30 - 1.dostih (040908)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. - Zlatá spona tříletých
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 130 000 Kč
1SPRING(POL), 3Michal Kubík67,0SK Iwno
2CHARMIENA, 3žk. Jakub Spáčil65,0Wrbna Racing
3PLAYMONA, 3ž. Josef Bartoš 265,0Zeas Staré Hradiště
4MARMITON(FR), 3ž. Lukáš Matuský67,0Elektromontáže Mička
5YASHADREAM(GB), 3Lukáš Sloup65,0PMA Racing Syndicate
6NOS GALAN(IRE), 3ž. Jaroslav Myška67,0Vocetka
7SUNDARA(IRE), 3ž. Josef Váňa 367,0Statek Blata Český Ráj
8DUNAGIRI(FR*), 3ž. Josef Sovka67,0Quartis-Zámecký Vrch
9FONSIE(GER), 3Jan Kratochvíl67,0Lokotrans
10MESI, 3ž. Marcel Novák67,0Sectori Ševčík-Vlachovice
11DRAN(POL), 3ž. Dušan Andrés67,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
12SALIENT OF GRACIE, 3ž. Jan Faltejsek67,0BORS Břeclav a.s.
Startujících: 12 
12:10 - 2.dostih (040907)
Křišťálový pohár podporovaný firmou ELTON hodinářská, a.s. PRIM MANUFACTURE 1949
PP - cena NL - 4+ - 4100 m - 200 000 Kč
1TAHINI(GER), 6ž. Josef Váňa 369,0Polar-Sportovní služby-Váňa
2KHALSHANI(FR), 7ž. Dušan Andrés69,0Stáj Charvátová
3LUMINATOR(IRE), 6ž. Jaroslav Brečka69,0MPL Racing
4MAKLER(POL), 8ž. Marcel Novák69,0EŽ Praha a.s.
5GREEK WEDDING(IRE), 7ž. Jiří Kousek67,5BORS Břeclav a.s.
6CHERI HONEY, 8Petr Tůma69,0TVD a.s.Slavičín
7RABBIT VERGLAS(IRE), 5Vladimír Verner69,0Rabbit Trhový Štěpánov
8SOKOL(CAN), 7ž. Jan Faltejsek69,0DS Pegas
9NIKAN, 8ž. Jaroslav Myška69,0Václav Říha
10BARATEUS(IRE), 4ž. Josef Bartoš 265,0Stanislav Chudáček
11ATACK(GER), 5Jan Kratochvíl69,0Red Rebels
Startujících: 11
Dohlášeni: CHERI HONEY
Škrtnuti: JOVELL(POL), KRÖSUS(GER)

 
12:50 - 3.dostih (040905)
Cena ČASCH
Stcc - cena I.kat. - 4 - 4500 m - 200 000 Kč
1VIPERA, 4ž. Marcel Novák66,0DS Malá Morávka
2MIRAX, 4ž. Jaroslav Myška68,0Racing Photo
3WOODY, 4Petr Tůma68,0Rokyta-advokát Bílovec
4AL BUSTAN(IRE), 4ž. Marek Stromský68,0Lokotrans
5IRVINGTON(POL), 4Jakub Kocman68,0Vasury Kolesa
6EXOTIC VALLEY(GB), 4Jan Kratochvíl68,0Lokotrans
7MODERATOR, 4ž. Michal Köhl68,0EŽ Praha a.s.
8BARAKIN, 4Martin Liška68,0Jezdecký oddíl Beňov
9VIVAT, 4ž. Dušan Andrés68,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
10PYŠNÝ PÁV, 4ž. Pavel Kašný68,0Selský dvůr
11STRETTON, 4ž. Josef Bartoš 268,0Wrbna Racing
Startujících: 11
Škrtnuti: DELIGHT MY FIRE(FR), SORGENIO, TEMAT(POL)
 
13:30 - 4.dostih (040903)
Cena hejtmana Pardubického kraje - Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 400 000 Kč
1REAPER(GER*), 5ž. Jaroslav Myška68,0Wrbna Racing
2KINDLY BOY, 9ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
3ZUGOR, 8Martin Liška68,0EŽ Praha a.s.
4SAPFÓ, 7Michal Kubík66,0K-K Metal a.s.
5CUDNA SPRAWA(POL), 8Jakub Kocman66,0Vasury Kolesa
6MR LOUISE, 5ž. Pavel Kašný68,0Orling
7NATALIE, 5ž. Marek Stromský66,0Dr.Charvát
8TARAS(POL), 5Ondřej Velek68,0Epicos
9QUATIKI(FR), 6ž. Jan Faltejsek68,0BORS Břeclav a.s.
10WILD DANGER(GER), 7Jan Kratochvíl68,0Javor
11HANDSOME JACK(IRE), 6ž. Lukáš Matuský68,0Monte Negro
12KIMENNE, 5ž. Paul Andrew Johnson66,0MANEKO
13CIM(POL), 10ž. Dušan Andrés68,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
14RABBIT LIBRETTIST(GB), 6Vladimír Verner68,0Rabbit Trhový Štěpánov
15ELDORADO(GER), 7Rostislav Benš68,0Dostihová stáj Zhoř
16TAMMY`N CLASSY, 9Jan Derych68,0Lokotrans
17RABBIT HAWK WING(IRE), 6ž. Josef Váňa 368,0Rabbit Trhový Štěpánov
18ANTHON, 5Lukáš Sloup68,0DS Paragan
19BLESK(USA), 8ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
20KYSHANTY(GB), 10ž. Josef Bartoš 268,0Syndikát V3J
Startujících: 20
Vyloučen-Chráněn: SEŠLOST, SIXTYSEVEN
Škrtnuti: LIBERTY SON(FR), MARINUS

 
14:10 - 5.dostih (040904)
Poplerův memoriál skupiny Profireal Group
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 300 000 Kč
1URSAN(POL), 11Martin Liška68,0Stáj Nýznerov
2RAMPULINA, 5Jakub Kocman66,0Stáj Annaberg
3FALCON WING(IRE), 7ž. Dušan Andrés68,0Vimar - Dvorníky (HUN)
4VANDUAL(SVK), 6Ondřej Velek68,0Vadual ČR
5SILK DRUM(IRE), 9ž. Jan Faltejsek68,0Hvitas Stjerna
6SHAMAN, 10ž. Lukáš Matuský68,0K-K Metal a.s.
7RYANA, 6Michal Kubík66,0EŽ Praha a.s.
8GLOVER, 7ž. Josef Bartoš 268,0Conseq
9STEP DANCER, 6ž. Josef Váňa 368,0Orling
10ORIENTAL LION(GB), 8Radek Man68,0RePeTe -Vašina
Startujících: 10
Dohlášeni: GLOVER
Škrtnuti: O`KEY(POL)

 
14:50 - 6.dostih (040902)
Cena společnosti VCES a.s. - Cena Labe
Stcc - cena L - 5+ - 5200 m - 700 000 Kč
1ORIX, 7ž. Michal Köhl68,0Sen Senohraby
2MARL BORA, 8Lukáš Sloup68,0Quartis-Zámecký Vrch
3NEVERLAND, 8ž. Josef Váňa 368,0Martin Horák
4MODENA, 7ž. Dušan Andrés66,0EŽ Praha a.s.
5NEBRIUS(POL), 6Jakub Kocman68,0Vasury Kolesa
6MACAONE, 7ž. Pavel Kašný66,0Orling
7WINKY WINKY, 8ž. Marcel Novák66,0MEGA a.s. Stráž p.Ralskem
8SHERON, 9ž. Jan Faltejsek68,0Hospůdka Malá-Hradčany
9HINTON(POL), 7Martin Liška68,0Maxa-Nýznerov
10RENARD ARGENTÉ, 8ž. Marek Stromský68,0Stáj Luka-Mandak
11RIBELINO(FR), 6Jan Derych68,0Lokotrans
12GOSCATER, 6ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
13TEMPLÁŘ, 7ž. Josef Bartoš 265,0Luka-www.trdelnik.com
Startujících: 13
Škrtnuti: BUDAPEST(IRE), RABBIT WELL(GB), RUBÍN, TARAS(POL), TER MILL
 
15:35 - 7.dostih (040906)
STŘÍBRNÁ TROFEJ společnosti České dráhy, a.s.
Stch - cena NL - 4+ - 4400 m - 200 000 Kč
1NO TIME TO LOSE(GB), 5Jan Kratochvíl69,5DS Paragan
2FAFINTADENIENT(GB), 7ž. Josef Váňa 369,5Statek Chyše-Váňa
3KAMIENCZYK(POL), 11ž. Pavel Kašný69,5Viktorie-UH
4LIBERTY SON(FR), 5Lukáš Sloup69,5Quartis-Zámecký Vrch
5CHESTION(POL), 6Miroslav Stančík69,5HS Racing Team
6GEJZIR(GB), 7ž. Thomas Boyer69,5DS Pegas
Startujících: 6
Dohlášeni: FAFINTADENIENT(GB), KAMIENCZYK(POL), LIBERTY SON(FR)
Škrtnuti: BROG DEAS(IRE), ENDLESS STORM(GER), KHALSHANI(FR), PRINCESS OF GRACIE(USA), VIVE PAOLO(GER)

 
16:35 - 8.dostih (040901)
Velká pardubická s Českou pojišťovnou
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 5 000 000 Kč
1KLAUS(POL), 9ž. Jaroslav Myška68,0Dr.Charvát
2AMARAGON, 9Martin Liška68,0Maxa-Nýznerov
3TER MILL, 8ž. Michal Köhl65,0DS Malá Morávka
4SHERARDO, 10Michal Kubík68,0www.fotokisza.com
5UNIVERSE OF GRACIE(GER), 9ž. Jiří Kousek68,0BORS Břeclav a.s.
6RUBÍN, 12Martina Růžičková68,0Orling
7GAUNER DANON(GER), 8Jan Kratochvíl68,0Meridian
8TREZOR(POL), 10Ondřej Velek68,0Epicos
9KASIM, 9ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
10CARDAM(FR), 10ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
11NIKAS, 9ž. Dušan Andrés68,0Castor
12ORPHEE DES BLINS(FR), 12ž. Jan Faltejsek66,0DS Pegas
13LAMBRO(IRE), 9ž. Mark Grant68,0Put It To The Vote Partnership
14PARETO, 7ž. Thomas Boyer68,0Wrbna Racing
15TIUMEN(POL), 13ž. Josef Váňa 268,0Köi Dent
16MOULA, 6Petr Tůma68,0Iron Ladies Ostrava
17ZULEJKA, 9ž. Josef Bartoš 266,0Luka-Vedral
18PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 8ž. Lukáš Matuský68,0Elektromontáže Mička
19SOROS(POL), 8ž. Josef Váňa 368,0Joly
20SISI MERBLE, 6Jakub Kocman66,0www.trdelnik.com-Luka
21ZARIF(IRE), 7ž. Marek Stromský68,0Köi Dent
22AL JAZ, 8ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch

Startujících: 22
Dohlášeni: LAMBRO(IRE), TREZOR(POL), UNIVERSE OF GRACIE(GER)
Škrtnuti: AGE OF JAPE(POL), ARABIAN GEM(IRE), BASSO(POL), BELMONT(POL), BORDERLAND(IRE), BUDAPEST(IRE), CANTRIDARA(SLO), CIM(POL), FOLIE D`OCEAN(FR), GARGANTUS(GER), GRILIAS, GULÁN, HIPO JAPE, CHERWICK, KARLSBAD(GER), KEEP ON TRACK(IRE), KINDLY BOY, LE JACKPOT(FR), LIESBRIEF, LORD VILLEZ(FR), MAKLER(POL), MARINUS, MARL BORA, MLÝN, NEBRIUS(POL), PUNTARENAS, QUANTITATIVEEASING(IRE), READY FOR SMILE, RENARD ARGENTÉ, SARIKA(FR), SHALIMAR FROMENTRO(FR), SHERON, SILVER REGENT(USA), SORTINA, SPERANZA, STAR D`ESTRUVAL(FR), STATUS QUO, SULON(FR), SUN BELINA(POL), TEMPLÁŘ, TOMCAT DE KERSER(FR), TROPIC DE BRION(FR)