Upravit stránku

12:00 - 1.dostih (040707)
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera – 33ti násobného startéra Velké pardubické
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
dostih amatérů

1EPAULED(IRE), 4 am. Jindřich Fabris68,0Stanislav Chudáček
2KORNETA, 4 am. Markéta Krejčí59,0EŽ Praha a.s.
3CREOLA TIGER, 9 bam. Ivana Machačová, MVDr.59,0Áďa a Emmča Friedmannovy
4ROONY, 10 sjam. Michaela Kacerová64,5FVE – Relay JK Levín
5PERCHTA(IRE), 6 am. Josef Břečka, Dis.63,03 hearts
6NAEX(IRE), 4 sam. Tereza Grbavčicová, Bc.68,0DAR
7DARIEN, 5 am. Tereza Podráská60,5Licehamr

Startujících: 7
Škrtnuti: ANJOLLI, GOLDEN IRENE, MONTEPUCINI(FR), NIKI RAY, PROVENCE
 

 

12:50 - 2.dostih (040706)
Memoriál Josefa Jančára - Cena amatérů fegentri
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč

1ANJOLLI, 5 am. Sam Lee68,0DS Dolní Moravice
2GOTSCHA, 7 am. Tereza Polesná66,0Kameňák s.r.o.
3GOLDEN IRENE, 7 am. David Graham Prichard66,0Rabbit Trhový Štěpánov
4GONTCHAR(FR), 6 am. Elliot Öhgren68,0Antique art UH
5DUKE(POL), 7 am. Marcel Altenburger70,5EŽ Praha a.s.
6UKRAINA(POL), 5 am. Nathan Rahman66,0Nýznerov
7FABRYAN, 6 am. Gonzague Cottreau68,0Michaela-Hruboš
8NIKI RAY, 4 am. Kim Stern65,0Jasna
9HOLIN ONE, 10 am. Mark Galligan68,5Na Ebenu

Startujících: 9
Dohlášeni: ANJOLLI
 

 

13:30 - 3.dostih (040703)
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r o. - Zlatá spona tříletých
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 150 000 Kč

1CHRISTIANO, 3 Jakub Spáčil68,0Cross Club 52
2FIRST OF ALL(FR), 3 ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
3YAHK, 3 ž. Martin Liška68,0Quartis-Zámecký Vrch
4BENJAMIN(FR), 3 ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
5LA CORAL, 3 ž. Marcel Novák68,0Pecka-Horse
6TAJGA(IRE), 3 Pavel Složil ml.66,0Zeas Staré Hradiště

Startujících: 6 

 

14:10 - 4.dostih (040702)
Křišťálový pohár města Pardubic
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč

1ICAR(GB), 7 sž. Alexandre Orain70,0DS Pegas
2BLACK BARD(IRE), 4 ž. Josef Bartoš66,5DAR
3GOLDEN DEVIL, 6 ž. Lukáš Matuský70,0Devil`s Family & Friends
4AZTEK, 8 ž. Martin Liška70,0Dr. Charvát
5TRIM(POL), 7 Andrii Chopyk70,0Labedž (POL)
6CHEMINÉE(IRE), 4 ž. Jan Faltejsek64,5Dr. Charvát

Startujících: 6
Škrtnuti: CHICAGO(IRE), MEDICI(USA)
 

 

15:00 - 5.dostih (040705)
Cena Východočeské televize V1
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč

1TEX, 5 Ján Mach, MVDr.65,5Hyalgel
2ARLINGTON, 7 ž. Jaroslav Myška71,0DS Dolní Moravice
3NAUPLIOS(FR), 4 Jakub Spáčil64,5DS Pegas
4MEISHO KONGOH(IRE), 5 ž. Niklas Lovén70,5Nýznerov
5NATIQUA(GB), 4 Daniel Vyhnálek61,5DS Pegas
6LASSPOUR(IRE), 5 ž. Sertash Ferhanov68,0Viktorie-UH
7ELIÁŠ, 10 ž. Marcel Novák68,0Jasna

Startujících: 7
Škrtnuti: LIBUŠKA, LORD MAITREYA(GER), YARA
 

 

15:35 - 6.dostih (040704)
Cena podporovaná závodištěm Wrocław
Stch - handicap III.kat. - 4+ - 3600 m - 90 000 Kč

1CHARISMATIC, 7 Pavel Složil ml.66,0EŽ Praha a.s.
2HELIOSTAT(IRE), 7 Jakub Kocman62,0Antonín Šimera-Landbau
3SANTOS(IRE), 6 Daniel Vyhnálek62,5DS Pegas
4YARA, 7 Jakub Spáčil66,0Quartis-Zámecký Vrch
5ORATORY DAVIS(FR), 9 bž. Jan Kratochvíl64,0Luka-Sobotka

Startujících: 5
Dohlášeni: HELIOSTAT(IRE)
Škrtnuti: ARLINGTON, MEDICIMAN(GB)

 

 

16:10 - 7.dostih (040701)
Stříbrná trofej podporovaná sázkovou kanceláří BETINO
Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 300 000 Kč

1ANAKING(FR), 9 ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
2POLO ROUGE(FR), 8 jž. Alexandre Orain68,0DS Pegas
3ČÁRIRAY, 12 ž. Jan Odložil68,0Stajňa Corinne ČR
4DANGEROUS GLEAM(GER), 10 ž. Niklas Lovén68,0www.trdelnik.com-Luka
5MISTER WESTMINSTER(GB), 9 bž. Josef Bartoš68,0Spedition Zavřel

Startujících: 5
Dohlášeni: DANGEROUS GLEAM(GER)