Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040408)
Cena proutěnkářů
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
 CASERTA, 4František Vávra60,0DS Malá Morávka
 DESSON(ITY), 6Martin Liška67,0Geo Real Group - Poles
 DUNÁTA, 5ž. Jaroslav Myška67,5K-K Metal a.s.
 LAVERONI, 4Jakub Kocman61,5Gwendy
 MUSTAMIR(IRE), 4Jan Kratochvíl61,0Ray Racing
 PLATBA, 5ž. Pavel Kašný66,0EŽ Praha a.s.
 SARAS(FR), 5ž. Lukáš Matuský69,0K-K Metal a.s.
 TIMBER(GER), 8ž. Josef Váňa ml.68,0Chládek&Tintěra-Váňa
 TOM SPEED(POL), 5Pawel Palczyński68,0SK Iwno
Startujících: 9
Škrtnuti: DUKE OF BEAUMONT(FR)
 
13:40 - 2.dostih (040405)
Cena Orling
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
 CUX, 7am. Pavel Složil ml.64,0TVCK Radslavice-Složil
 DUBAI LAND(GB), 10Adam Čmiel62,0Stáj Bartoš
 GLOVER, 8Ondřej Velek67,5Conseq
 GUILLERMO, 5žk. Adam Eliáš66,0Meridian
 LIBERTY SON(FR), 6Petr Tůma64,0Quartis-Zámecký Vrch
 MODERATOR, 5Michal Kubík66,5EŽ Praha a.s.
 NEVERLAND, 9žk. Vojtěch Crha63,0Martin Horák
 POWER ZAR(GER), 6Jan Kratochvíl68,0Rennstall Darboven
 PRIMUS PASTORALUS(GB), 7Barbora Málková63,0Autosklo Toro
 PUDŘÍK, 7Martin Liška66,0PP Zámrsk
Startujících: 10
Škrtnuti: MATT
 
14:15 - 3.dostih (040406)
Cena Lady Anne
Stcc - cena IV.kat. - 4+ klisny - 3400 m - 60 000 Kč
 AKADA(IRE), 7Jan Odložil65,5LukaHills
 AMFORA, 5Jan Kratochvíl67,5Moravol
 ARCIONE(GER), 7ž. Jaroslav Myška68,0Jerie & syn
 ATHABASCA, 7Jakub Kocman65,5Vasury Kolesa
 CARINKA, 7am. Pavel Složil ml.65,0Sorbon Malá Bystřice - Hrbáček
 CORVINA, 7Martin Liška66,5Jezdecký oddíl Beňov
 INARCA, 5Ján Mach, MVDr.65,5Kameňák s.r.o.
 LADA Z RUSÍNA, 5František Kovačík66,0Václav Říha
 MEDIA, 7Michal Kubík66,5EŽ Praha a.s.
 NICANORA, 5ž. Josef Váňa ml.68,5Martin Horák
 OPENLY(GB), 6ž. Lukáš Matuský68,0Meridian
 RENDETTA, 4Petr Tůma64,0Stáj Mon Choix-Horáková
 SORTINA, 8ž. Pavel Kašný68,0EŽ Praha a.s.
 UNEBELLE DE GUYE(FR), 7ž. Josef Sovka68,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
 VALENCIA SKY, 4Barbora Málková63,5Orling
 VICTORY BOND, 5Ondřej Velek66,5Buc-Film
 VIKÁRKA, 4ž. Michal Köhl63,0DS RE&LA Frančák
 WAIKITA, 5žk. Jakub Spáčil64,5DS Dvorce
 YASHADREAM(GB), 4ž. Josef Bartoš64,5PMA Racing Syndicate
Startujících: 19
Škrtnuti: LINGARRY(FR), ULTIMA(POL)
 
14:50 - 4.dostih (040404)
Cena podporovaná advokátní kanceláří KAPLAN & NOHEJL
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
 ARTISTMONTOT(FR), 5Petr Tůma64,0Quartis-Zámecký Vrch
 AVERE(FR), 7Michal Kubík65,0Lokotrans
 CALVERA, 8am. Pavel Složil ml.64,0Stáj Mikulčák
 CELADON(FR), 6žk. Jakub Spáčil63,5Dr.Charvát
 KAI(GER), 6žk. Vojtěch Crha62,5Chládek&Tintěra-Váňa
 LADY BACH(IRE), 5am. Veronika Řezáčová62,0Hudec-Řezáčová
 LETNÍ LÁSKA, 7Jan Kratochvíl62,0MHM
 PERFECT MATE(POL*), 9Ondřej Velek64,5Rozkovec a Zbyněk
 READY FOR SMILE, 9Jakub Kocman66,0Estrella
 RUSSELL, 6am. Jaroslav Brečka ml.66,0Quirinus Farm
 SHERSON, 8František Kovačík66,0Štoudek Doubravice
 SIRAN, 8Josef Borč62,0DiJana Dobšice
 SMAJLÍK, 5Jan Odložil65,0ARTEP
 TARANT(IRE), 6Martin Liška66,5Nýznerov
Startujících: 14
Škrtnuti: TEMAT(POL)
 
15:25 - 5.dostih (040403)
Cena podporovaná společností Agrovenkov, o.p.s.
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 4000 m - 60 000 Kč
 AMANT DE BOND, 4Jan Kratochvíl63,5Vocetka
 BILLY BLUE(IRE), 4ž. Pavel Kašný66,0Meridian
 DRAN(POL), 4ž. Josef Sovka66,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
 INJESTAS, 4Josef Borč63,5DiJana Dobšice
 NICK(POL), 4am. Pavel Složil ml.64,0Nýznerov
 SILK(GER), 4ž. Josef Váňa ml.66,0Jasna
 SORGENTA, 4Jakub Kocman61,5Hugo-Kub
 TRUE DESERT(AUT), 4Ondřej Velek64,5Epicos
 TURDUS(POL), 4ž. Josef Bartoš66,0DS Kabelkovi
 TZIGANE DU BERLAIS(FR), 4ž. Lukáš Matuský66,0Dr.Charvát
Startujících: 10 
16:05 - 6.dostih (040402)
Cena města Pardubic
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4200 m - 90 000 Kč
 BARAKIN, 5Martin Liška68,0Jezdecký oddíl Beňov
 HANDSOME JACK(IRE), 7ž. Lukáš Matuský69,5Monte Negro
 CHERWICK, 8žk. Jakub Spáčil64,0Dr.Charvát
 MR ANGEL(IRE), 6ž. Josef Sovka60,0AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
 NIFTY FOX(POL), 5ž. Josef Bartoš64,5Stáj Magog
 ORIENTAL LION(GB), 9Zdeněk Bodlák64,0RePeTe -Vašina
 RENARD ARGENTÉ, 9Ondřej Velek60,5Stáj Luka-Mandak
 SIXTYSEVEN, 6Jakub Kocman61,5Buc-Film
 URSAN(POL), 12Michal Kubík64,0Geo Real Group - Poles
Startujících: 9
Škrtnuti: CROSS ICE(IRE), CUX, NIKAN
 
16:40 - 7.dostih (040401)
Zlatý pohár Předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Stch - cena NL - 5+ - 4400 m - 350 000 Kč
 HETMAN POLNY(POL), 11Jan Kratochvíl68,0Jan Červenka
 KHALSHANI(FR), 8ž. Josef Bartoš68,0Stáj Charvátová
 MIRAX, 5ž. Jaroslav Myška67,5Racing Photo
 NEICER(POL), 7Jakub Kocman68,0Vasury Kolesa
 NIKAN, 9ž. Pavel Kašný68,0Vox Ševčík Vlachovice
 NO TIME TO LOSE(GB), 6ž. Josef Váňa ml.68,0DS Paragan
 SO FANTASTIC(GB), 9ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
 STRETTON, 5žk. Jakub Spáčil67,5Wrbna Racing
 SUNSHINE OF GRACIE(FR), 5ž. Jiří Kousek67,0BORS Břeclav a.s.
 ZEUS, 6ž. Lukáš Matuský68,0Stáj Englicovi
Startujících: 10
Dohlášeni: HETMAN POLNY(POL), KHALSHANI(FR), NEICER(POL), STRETTON, ZEUS
 
17:15 - 8.dostih (040407)
Cena za podpory Elektro Vlášek
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč
 ELIÁŠ, 6Ján Mach, MVDr.66,0Ondra,Matyáš+Flash
 GARGANTUS(GER), 8Jan Kratochvíl66,0Red Rebels
 ISHAT RAY, 6ž. Jaroslav Myška68,5Chov-koni.CZ
 LAURIAN, 6žk. Jakub Spáčil65,5Antonín Šimera
 LUMPIK(FR*), 5Martin Liška67,0DS Pegas
 MODAS, 8Adam Čmiel66,0Stáj Lovka
 PACINO MO(FR), 7ž. Josef Bartoš68,5Epicos
 RICORDAMI(FR), 5Jakub Kocman64,0Vasury Kolesa
 SALIENT OF GRACIE, 4ž. Jiří Kousek67,0BORS Břeclav a.s.
 STINGA, 6ž. Lukáš Matuský67,5K-K Metal a.s.
 VALTZ, 4ž. Josef Sovka62,0Pálenice Pavlovice
 VIKING DES BLINS(FR), 6ž. Pavel Kašný68,5Etiene Mattelin
 WHITE ANGEL(IRE), 6am. Veronika Řezáčová64,0Lajner - Řezáčová

Startujících: 13
Škrtnuti: ANATOL ARTIST(GER)