Upravit stránku

11:30 - 1.dostih (040807)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.Cena Jana Kašpara
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4400 m - 120 000 Kč

1SHEGERTON, 5 jž. Marek Stromský70,0Hospůdka Malá-Hradčany
2DULCAR DE SIVOLA(FR), 5Josef Borč70,0DiJana Dobšice
3STRING(GER*), 5 jAdam Čmiel70,0K-K Metal a.s.
4CALINE DE JUILLEY(FR), 5ž. Jan Faltejsek71,5Nýznerov
5APPLE`S KAMIKAZE(FR), 5ž. Jaroslav Myška70,0Meridian
6KORNELIUS, 5ž. Josef Bartoš70,0EŽ Praha a.s.
7NEW FINCH, 5Pavel Složil ml.70,5EŽ Praha a.s.
8KAISERWALZER(GER), 5ž. Leighton Aspell70,0DS Millennium
9BREZILOS(FR), 5ž. Pavel Kašný70,0Viktorie-UH
10GIOVANNI, 5ž. Marcel Novák70,0Iron Ladies Ostrava

Startujících: 10 

12:10 - 2.dostih (040805)
Cena společnosti PARAGAN – Cena Laty Brandisové
Stcc - cena NL - 4+ klisny - 4200 m - 200 000 Kč

1JITŘENKA, 5Richard Bartoň70,0Vinklárek-Dešná
2RIDERI CROSS, 6Pavel Složil ml.70,0EŽ Praha a.s.
3CARMINA(FR), 6 A 1/2Josef Borč70,0DiJana Dobšice
4ARMITAGE(GER), 8ž. Jan Faltejsek70,0Stáj Mikulčák
5APAS ROCKA, 4ž. Marcel Novák66,0Nýznerov
6TANJA, 6 A 1/2Jan Odložil70,0DS Malá Morávka
7SINNDARKA(IRE), 7ž. Josef Bartoš70,0www.trdelnik.com-Luka
8ROZINA(FR), 4 bPatrick Boekhout65,5Estrella
9VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9Jakub Kocman70,0DS Sunflower - Vápno
10CHARMENE, 6ž. Leighton Aspell70,0Frančák-Dvorce SK
11POINSETTIA, 6ž. Lukáš Matuský70,0Syndikát hvězda-Olehla
12RAIN MAGNA, 10ž. Thomas Garner70,0KCL Slovakia
13DUNÁTA, 8ž. Marek Stromský70,0K-K Metal a.s.
14WAIKITA, 8Jakub Spáčil70,0Hudec - Olehla

Startujících: 14 

12:50 - 3.dostih (040806)
CENA SPOLEČNÉ STOLETÍ - Cena ČASCH
Stcc - cena NL - 4 - 4200 m - 200 000 Kč

1ENGELE(FR), 4 bPavel Složil ml.68,0Jaroslav Bouček Buc-Film
2PLAYFUL TRICKSTER(IRE), 4 jAdam Čmiel68,0DS Ironic
3STEALING A WIN(IRE), 4 sž. Martin Liška68,0NUTRIN
4ČMELÁK, 4Jan Odložil70,0DS Malá Morávka
5NICK(GER*), 4ž. Thomas Boyer70,0DS Pegas
6MANSUR, 4 sž. Marcel Novák70,0Pecka-Horse
7MR SPEX(GER), 4ž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
8FATHER PAULO(GB), 4ž. Niklas Lovén70,0St Johns
9EVŽEN(GB), 4ž. Jaroslav Myška70,0Englicovi a Kulhánkovi
10NIKTIGER, 4František Kovačík70,0Václav Říha

Startujících: 10
Škrtnuti: APAS ROCKA, FLY FILO FLY(ITY), KORNELIA, ROZINA(FR)
 

13:30 - 4.dostih (040808)
Cena společnosti NUTRIN (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4700 m - 90 000 Kč

1SOTTOVENTO(GER), 6Patrick Boekhout63,0Chládek&Tintěra-Váňa
2ČEROKÉZ, 6am. Michal Mikšovský60,0Farma Santov Hrbáček
3STIGRIS, 7 jž. Marek Stromský70,0K-K Metal a.s.
4VALTZ, 7 bJakub Spáčil66,5Pálenice Pavlovice
5SMAJLÍK, 8Ján Mach, MVDr.64,5ARTEP
6CANTON, 7 A 1/2Ondřej Velek64,0Stáj Luka
7LOMBARGINI(GER*), 7ž. Jan Faltejsek68,0EŽ Praha a.s.
8WOODY, 8Jakub Kocman67,0Iron Ladies Ostrava
9NICK(POL), 7ž. Marcel Novák71,0Maxa-Nýznerov
10SORGENIO, 8 sSertash Ferhanov69,0DS Ondra, Matyáš, Flash
11TORGON(POL), 8 jž. Martin Liška66,0AKRAZ, bezpečnostní agentura

Startujících: 11 

14:10 - 5.dostih (040803)
Cena hejtmana Pardubického kraje - Cena Vltavy
Stcc - cena NL - 5+ - 4500 m - 400 000 Kč

1MARCUS AURELIUS(FR), 8ž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
2IZYNKA, 7ž. Lukáš Matuský68,0Hudec - Olehla
3RABBIT HAWK WING(IRE), 10Patrick Boekhout70,0Rabbit Trhový Štěpánov
4QUATIKI(FR), 10ž. Marcel Novák70,0BORS Břeclav a.s.
5MODŘÍN, 6Pavel Složil ml.70,0KI Racing
6WILD DANGER(GER), 11ž. Raffaele Romano70,0Javor
7TURDUS(POL), 7ž. Jiří Kousek70,0Quartis-Zámecký Vrch
8NETTO(POL), 7ž. Niklas Lovén70,0Laupfer II
9DELIFO, 6 jž. Marek Stromský70,0K-K Metal a.s.
10RUI FALEIRO(USA), 7Richard Bartoň70,0HWS Tellus Equinus
11ALL SCATER, 8Veronika Řezáčová70,0DS Řezáčová-Mikule
12VERNOIS(FR), 5ž. Leighton Aspell70,0Victory Farm-SK

Startujících: 12
Škrtnuti: DULCAR DE SIVOLA(FR), KINDLY BOY, NEFLIER(FR), PLAYER
 

14:55 - 6.dostih (040802)
Cena společnosti VCES a.s. - Cena Labe
Stcc - cena L - 6+ - 5200 m - 700 000 Kč

1ELIÁŠ, 9Patrick Boekhout70,0Jasna
2PLAYER, 6ž. Marcel Novák70,0Maxa-Nýznerov
3POWER ZAR(GER), 9ž. Josef Váňa ml.70,0Scuderia Tania-Váňa
4SARIKA(FR), 12 A 1/2am. Freddy Tett70,0Mlle Jones Hannah (FR)
5MAHONY, 6ž. Marek Stromský70,0Quartis-Zámecký Vrch
6MODENA, 11ž. Jan Faltejsek68,0EŽ Praha a.s.
7MANOL, 6ž. Leighton Aspell70,0Frančák-Dvorce SK
8NEFLIER(FR), 9ž. Wilfrid Denuault70,0Mlle Jones Hannah (FR)
9SILK(GER), 7ž. Josef Bartoš68,0Jasna
10ELDORADO(GER), 11Rostislav Benš70,0Dostihová stáj Zhoř
11UNBRIN DE L`ISLE(FR), 10 A 1/2jž. Felix de Giles70,0E.Clayeux

Startujících: 11
Dohlášeni: UNBRIN DE L`ISLE(FR)
 

15:40 - 7.dostih (040804)
Poplerův memoriál skupiny Profireal Group
Stcc - cena NL - 5+ - 3300 m - 300 000 Kč

1TIARA MAN(FR), 7Sertash Ferhanov70,0Antique art UH
2STARBUCK, 9ž. Josef Bartoš70,0EŽ Praha a.s.
3CHRYSTAL CROSS(FR), 6 A 1/2ž. Jaroslav Myška70,0Jerie & syn
4LINCOLN(GER), 8Ondřej Velek70,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
5LIBERTIN(GB), 9ž. Lukáš Matuský70,0Luka-Vedral
6IMPHAL(POL), 5 bž. Jiří Kousek70,0Quartis-Zámecký Vrch
7MEDIC, 5Pavel Složil ml.70,0EŽ Praha a.s.

Startujících: 7
Škrtnuti: BOLERO DE L`ISLE(FR)
 

16:40 - 8.dostih (040801)
128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou
Stcc - cena L - 6+ - 6900 m - 5 000 000 Kč

1MILERYT(POL), 11 jJán Mach, MVDr.70,0Machvet-Man-Mach
2NIKAS, 13 jž. Andrew Glassonbury70,0Castor
3ZARIF(IRE), 11ž. Raffaele Romano70,0Köi Dent
4HEGNUS, 10ž. Marek Stromský70,0Ševců
5THEOPHILOS(FR), 8 bPatrick Boekhout70,0Dostihový klub iSport-Váňa
6BRIDGEUR(FR), 7 A 1/2sž. Jaroslav Myška70,0VaZi
7VAJGAROS, 7ž. Leighton Aspell70,0DS RE&LA Frančák SK
8TER MILL, 12 A 1/2Jan Odložil70,0DS Malá Morávka
9TZIGANE DU BERLAIS(FR), 7ž. Jan Faltejsek70,0Dr. Charvát
10TEMPLÁŘ, 11 A 1/2ž. Thomas Boyer70,0www.trdelnik.com-Luka
11STRETTON, 8ž. Thomas Garner70,0Nýznerov
12VICODY(FR), 9 A 1/2bž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
13KASIM, 13ž. Martin Liška70,0Stáj Kejzlar
14VANDUAL(SVK), 10ž. Lukáš Matuský70,0Vadual CZ
15RIBELINO(FR), 10ž. James Best70,0Lokotrans
16SZTORM(POL), 9ž. Marcel Novák70,0Nýznerov
17ANGE GUARDIAN(GER), 10 jž. Jiří Kousek70,0Stáj Anděl strážný
18DELIGHT MY FIRE(FR), 8ž. Niklas Lovén68,0DS Pod Buchlovem
19NO TIME TO LOSE(GB), 9 jž. Josef Váňa ml.70,0DS Paragan
20ARTISTMONTOT(FR), 8 A 1/2Ondřej Velek70,0Quartis-Zámecký Vrch
21PARETO, 11Sertash Ferhanov70,0EŽ Praha a.s.
22UNIVERSE OF GRACIE(GER), 13 jLukáš Sloup70,0BORS Břeclav a.s.

Startujících: 22
Dohlášeni: HEGNUS
Škrtnuti: A PIGALLE(FR), ASCOVER(FR), BACCHUS COLLONGES(FR), BUONARROTI(GER), CASPER(FR), CHARME LOOK, MAUGLÍ, MODENA, NAPASTNIK(POL), POWER ZAR(GER), RABBIT HAWK WING(IRE), RUBEN COTTER(IRE), SISI MERBLE, SIXTYSEVEN, TALENT, URGENT DE GREGAINE(FR), VAL DE GUYE(FR)