Upravit stránku

14:00 - 1.dostih (040508)
Cena podporované společností AGROVENKOV o.p.s.
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč

1SHECANRALLY(IRE), 3 jž. Josef Bartoš66,0Lokotrans
2SUE PRANCEALOT(IRE), 3ž. Jan Faltejsek66,0Stáj Marcelewo
3KOMINIK(IRE), 3Pavel Složil ml.67,0Dr. Charvát
4LIANEL(GB), 3Sertash Ferhanov69,5Zeas Staré Hradiště
5LOCK NESS(FR), 3ž. Jaroslav Myška68,0Meridian
6FLASHPOINT(GER), 3 bž. Jan Kratochvíl68,0Bejana
7NATIQUA(GB), 3Daniel Vyhnálek63,5DS Pegas
8FOCOLAT DU LARGE(FR), 3Jakub Kocman66,5Dr. Charvát
9DEL REY(SVK), 3ž. Jiří Kousek68,0D.+ P. Kopálek, CZ

Startujících: 9
Škrtnuti: GARNET, CHRIS DARSIE, KING HEART(GER), SOCHI
 

14:35 - 2.dostih (040507)
Cena za podpory HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. - Memoriál Zbyňka Kusého
PP - cena III.kat. - 4+ - 3400 m - 90 000 Kč

1LA MEZALIE, 6am. Pavel Syrový68,0Farma Janovičky
2MENY BAY(IRE), 8ž. Leighton Aspell73,5Victory Farm-SK
3MASHA, 7Jakub Spáčil66,5Hudec - Olehla
4FANTASTICADVENTURE(GER), 5 jž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
5SUNDARA(IRE), 7ž. Jan Kratochvíl70,0Statek Blata Český ráj
6ILEK(FR), 6 sPatrick Boekhout66,0DS Paragan
7AMADEON(IRE), 6Sertash Ferhanov72,5Stanislav Chudáček
8ROCKNROBIN(IRE), 7Veronika Řezáčová67,0K-K Metal a.s.
9GARFIELD, 5František Kovačík68,5Václav Říha
10DZINFIZZ, 6Jan Odložil67,5Luka-Vedral
11FINÁLE, 4Ondřej Velek64,0DAR
12POLISH PEARL(IRE), 4ž. Jan Faltejsek65,5Stáj Marcelewo

Startujících: 12
Škrtnuti: GOLD EVASIVE(GER), GUILLOTINE SHAVE(IRE), JOSEPH, KUBALI(IRE), SOLAR ECLIPSE(GB)
 

15:20 - 3.dostih (040505)
Cena společnosti STAFI – finalizace staveb, s.r.o.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4300 m - 60 000 Kč

1LIBERTIN(GB), 9Jan Odložil66,0Luka-Vedral
2LOMBARGINI(GER*), 7ž. Jan Faltejsek69,0EŽ Praha a.s.
3STIGRIS, 7 jž. Marek Stromský72,5K-K Metal a.s.
4HÁDÉS, 5ž. Marcel Novák68,0Galopp & FRIENDS s.r.o.
5BESLAN(FR), 6Adam Čmiel65,5Stáj Mikon
6NORMAN(FR*), 5 jDaniel Vyhnálek64,5DS Pegas
7SEGRETON, 5Martin Laštovička64,0Stáj Sokrates
8CANTON, 7 A 1/2Ondřej Velek69,5Stáj Luka
9AMANTIDO, 5Ján Mach, MVDr.65,5Stáje Těchov
10VALTZ, 7 bJakub Spáčil67,5Pálenice Pavlovice
11KAISERWALZER(GER), 5ž. Leighton Aspell68,0DS Millennium
12RUI FALEIRO(USA), 7Richard Bartoň67,0HWS Tellus Equinus
13DODO DANCER(FR), 5Patrick Boekhout64,5Stáj Anděl strážný
14MOREIRA(GB), 5ž. Martin Liška66,0Epona
15LAMBROZINI, 6 bPavel Složil ml.67,5Hvozd-Popelka-Hanák
16PILLAR(POL), 8Rostislav Benš68,0Dostihová stáj Zhoř
17LARRY, 7am. Michal Mikšovský64,5Farma Santov Hrbáček
18NIGERTA, 5Veronika Řezáčová64,0BoKa Seniors
19NOTALERT, 8Jan Derych65,5DS Ponytrans

Startujících: 19
Škrtnuti: GIOVANNI, JARRY DRIVER(FR), MOULA, RABBIT HAWK WING(IRE), RENARD ARGENTÉ, SORGENIO
 

15:55 - 4.dostih (040504)
Cena CHOVSERVIS a.s., Hradec Králové
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4200 m - 90 000 Kč

1FATHER PAULO(GB), 4Rostislav Benš68,0St Johns
2FLY FILO FLY(ITY), 4ž. Jan Kratochvíl68,0Statek Chyše-Váňa
3STEALING A WIN(IRE), 4 sž. Martin Liška66,0NUTRIN
4ČMELÁK, 4Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
5KORNELIA, 4Pavel Složil ml.66,0Hvozd-Popelka
6MANSUR, 4 sž. Marcel Novák68,5Pecka-Horse
7MR SPEX(GER), 4ž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
8MINTAKA, 4ž. Jiří Kousek68,0JJ LEGAL s.r.o. - Popelka
9NICK(GER*), 4ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
10WOTAN(GER), 4ž. Marek Stromský68,0K-K Metal a.s.

Startujících: 10 

16:30 - 5.dostih (040502)
Cena Peruána
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč

1TEMPLÁŘ, 11 A 1/2Jan Odložil68,0www.trdelnik.com-Luka
2ELIÁŠ, 9Patrick Boekhout68,0Jasna
3AVEC CHARME(GER), 8ž. Jan Faltejsek68,0AF Turf
4DULCAR DE SIVOLA(FR), 5Josef Borč68,0DiJana Dobšice
5MAHONY, 6ž. Marek Stromský68,5Quartis-Zámecký Vrch
6PLAYER, 6ž. Marcel Novák69,0Maxa-Nýznerov
7VERNOIS(FR), 5ž. Leighton Aspell67,5Victory Farm-SK
8ZARIF(IRE), 11ž. Josef Bartoš73,0Köi Dent
9SILK(GER), 7ž. Jan Kratochvíl66,5Jasna

Startujících: 9
Škrtnuti: STRETTON
 

17:10 - 6.dostih (040501)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. – III. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč

1KASIM, 13ž. Martin Liška70,0Stáj Kejzlar
2IZYNKA, 7ž. Lukáš Matuský68,0Hudec - Olehla
3NO TIME TO LOSE(GB), 9 jž. Jan Kratochvíl70,0DS Paragan
4THEOPHILOS(FR), 8 bž. Josef Bartoš70,0Dostihový klub iSport-Váňa
5VAJGAROS, 7ž. Jaroslav Brečka70,0DS RE&LA Frančák SK
6MILERYT(POL), 11 jJán Mach, MVDr.70,0Machvet-Stachovice -Mach
7VAL DE GUYE(FR), 9 A 1/2Jan Derych70,0Lokotrans
8SISI MERBLE, 10Sertash Ferhanov68,0www.trdelnik.com-Luka
9TZIGANE DU BERLAIS(FR), 7ž. Jan Faltejsek70,0Dr. Charvát
10ARTISTMONTOT(FR), 8 A 1/2Ondřej Velek70,0Quartis-Zámecký Vrch
11BUONARROTI(GER), 7ž. Josef Váňa ml.70,0Jasna
12ELDORADO(GER), 11Rostislav Benš70,0Dostihová stáj Zhoř

Startujících: 12
Škrtnuti: SZTORM(POL)
 

17:45 - 7.dostih (040503)
Cena města Pardubic – cena Registany
Stcc - cena II.kat. - 4+ klisny - 4200 m - 120 000 Kč

1WAIKITA, 8Jakub Spáčil69,5Hudec - Olehla
2LORETIS, 5Jan Derych68,5Kameňák s.r.o.
3TANJA, 6 A 1/2Jan Odložil68,5DS Malá Morávka
4VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9Jakub Kocman68,5DS Sunflower - Vápno
5DUNÁTA, 8ž. Marek Stromský69,0K-K Metal a.s.
6LUCYL, 8ž. Martin Liška68,5Falkensee
7RIDERI CROSS, 6Pavel Složil ml.68,5EŽ Praha a.s.
8SINNDARKA(IRE), 7ž. Josef Bartoš68,5H&H J.Hrudka
9JITŘENKA, 5Ján Mach, MVDr.68,5Vinklárek-Dešná
10CHARMENE, 6ž. Leighton Aspell68,5Frančák-Dvorce SK
11APAS ROCKA, 4ž. Marcel Novák67,0Nýznerov
12MODENA, 11ž. Jan Faltejsek68,5EŽ Praha a.s.
13ROZINA(FR), 4 bž. Jan Kratochvíl63,5Estrella

Startujících: 13
Škrtnuti: SILK(GER)
 

18:20 - 8.dostih (040506)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč

1LINCOLN(GER), 8Ondřej Velek64,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
2SCARE CROW, 6 bž. Jan Faltejsek64,0DC Osvinov-Baštová
3MACHIAVELLI(BEL), 8ž. Marcel Novák67,0EŽ Praha a.s.
4ACHSAR(FR), 5Adam Čmiel65,5K-K Metal a.s.
5MARIKA, 5Jan Odložil66,0DS Troubecká hospodářská
6LORD JAGMIN, 9 bJakub Spáčil66,0EŽ Praha a.s.
7IMPHAL(POL), 5 bž. Jiří Kousek69,0Quartis-Zámecký Vrch
8THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 sž. Josef Bartoš68,5Lokotrans
9NEW FINCH, 5Pavel Složil ml.70,0EŽ Praha a.s.
10LADY BACH(IRE), 8 bVeronika Řezáčová64,0Hudec-Řezáčová
11VINNERO, 5Ján Mach, MVDr.60,0RePeTe -Vašina
12STRING(GER*), 5ž. Marek Stromský66,0K-K Metal a.s.
13SOTTOVENTO(GER), 6Patrick Boekhout62,0Statek Chyše-Váňa
14PLAYMONKA, 5Jan Derych64,5Antonín Šimera-Landbau
15DECORUS, 9ž. Martin Liška66,0Jezdecké potřeby Ostrava

Startujících: 15
Škrtnuti: BIG MAGO(IRE), ČEROKÉZ, GIOVANNI, TAJ MAHAL