Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040608)
Cena Dostihového spolku, a.s.
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč
1VIDEOKLIP, 3 Daniel Havlíček65,5Lokotrans
2MANSUR, 3 sž. Marcel Novák71,0Pecka-Horse
3FLY FILO FLY(ITY), 3 bPatrick Boekhout65,5Statek Chyše-Váňa
4HURRICAN SAN(FR), 3 ž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
5APAS ROCKA, 3 Sertash Ferhanov65,5Zeas Staré Hradiště
6ARKALON(FR), 3 ž. Jan Faltejsek71,0Dr. Charvát
7ENGELE(FR), 3 sPavel Složil ml.66,0Jaroslav Bouček Buc-Film
Startujících: 7 
 
13:35 - 2.dostih (040607)
Cena CHOVSERVIS a.s. Hradec Králové
PP - cena III.kat. - 4+ - 3400 m - 90 000 Kč
1BOUBA LOUP(FR), 5 ž. Jiří Kousek71,0Quartis-Zámecký Vrch
2VIVAT, 7 ž. Dušan Andrés70,5DC Zámrsk MUDr.Bruna
3POLIDAR, 4 bž. Martin Liška66,0Yann - Vašina
4DESSON(ITY), 8 Pavel Složil ml.68,0EŽ Praha a.s.
5SHAHRIK(USA), 4 sž. Jaroslav Myška67,0Meridian
6MARY YEATS(IRE), 6 Sertash Ferhanov65,5Zeas Staré Hradiště
7FLOWER OF LOVE(GB), 4 ž. Lukáš Matuský65,5Stáj Březová
8FANGORIA(POL), 4 Ján Mach, MVDr.61,5MUDr.Eva Nieslaniková
9LAMUM(GER), 4 ž. Jan Faltejsek65,5Lokotrans
10TIMEKEEPER(IRE), 4 ž. Jan Kratochvíl65,5Statek Blata Český ráj
11WICKER STONE(IRE), 6 bž. Josef Bartoš71,0Lokotrans
Startujících: 11
Dohlášeni: DESSON(ITY), FANGORIA(POL), MARY YEATS(IRE), POLIDAR, SHAHRIK(USA), TIMEKEEPER(IRE)
 
14:10 - 3.dostih (040605)
Cena podporovaná společností AGROVENKOV o.p.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4400 m - 60 000 Kč
1RESCÁTOR CHARLES, 5 sPavel Složil ml.68,0Stáj Zelenková Yvona
2JOURNEY(GER), 5 ž. Jan Kratochvíl68,0Statek Blata Český ráj
3ČEROKÉZ, 5 ž. Dušan Andrés69,5Sorbon Malá Bystřice
4ROCKINGER(GB), 8 ž. Niklas Lovén69,0Hvitas stjerna ČR
5SÍGR, 7 Jan Odložil67,0Stáj Dopa-Odložil
6KINDLY BOY, 12 ž. Marcel Novák68,5Stáj Kejzlar
7STIGRIS, 6 jRichard Bartoň68,5K-K Metal a.s.
8STATUS QUO, 11 Jakub Kocman67,0Vox Ševčík Vlachovice
9VALTZ, 6 bam. Michal Mikšovský65,0Pálenice Pavlovice
10MAHONY, 5 ž. Jiří Kousek68,5Quartis-Zámecký Vrch
11POWER ZAR(GER), 8 ž. Josef Váňa ml.68,0Chládek&Tintěra-Váňa
Startujících: 11
Škrtnuti: FLORIDAS, JONATHAN(IRE), SCARE CROW, SHERON
 
14:45 - 4.dostih (040602)
Cena Peruána
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1KASIM, 12 ž. Marcel Novák68,5Stáj Kejzlar
2SHERON, 12 ž. Jiří Kousek68,0Hospůdka Malá-Hradčany
3BUONARROTI(GER), 6 ž. Josef Váňa ml.69,0Jasna
4TZIGANE DU BERLAIS(FR), 6 ž. Jan Faltejsek68,5Dr. Charvát
5VAJGAROS, 6 ž. Jaroslav Brečka70,0DS RE&LA Frančák SK
6PYŠNÝ PÁV, 7 ž. Lukáš Matuský68,0Selský dvůr UH
7VICODY(FR), 8 A 1/2sPavel Složil ml.68,5Red Rebels
8TER MILL, 11 A 1/2Jan Odložil70,5DS Malá Morávka
9WILD DANGER(GER), 10 ž. Jan Kratochvíl70,0Javor
10UDINE DE CHAMPFEU(FR), 9 A 1/2ž. Martin Liška66,0Sorbon Malá Bystřice
Startujících: 10 
 
15:25 - 5.dostih (040601)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - III.kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1NO TIME TO LOSE(GB), 8 jž. Jan Kratochvíl70,0DS Paragan
2ZARIF(IRE), 10 ž. Josef Bartoš70,0Köi Dent
3BROKER(GER), 10 ž. Thomas Boyer70,0DS Pegas
4STRETTON, 7 ž. Niklas Lovén70,0Wrbna Racing
5MAKLÉŘ, 10 Michal Kubík70,0DS Pegas
6SIXTYSEVEN, 8 Pavel Složil ml.70,0Buc-Film
7MILERYT(POL), 10 jRadek Man70,0NUTRIN
8ANGE GUARDIAN(GER), 9 jž. Josef Váňa ml.70,0Stáj Anděl strážný
9CHARME LOOK, 10 ž. Jan Faltejsek70,0Orling
10AUCUN SOUCIS(FR), 7 A 1/2bJosef Borč70,0DiJana Dobšice
11REAPER(GER*), 8 ž. Jaroslav Myška70,0Wrbna Racing
12TEMPLÁŘ, 10 A 1/2ž. Marcel Novák70,0Stáj Luka-trdelnik.com
13TARANT(IRE), 8 bž. Jiří Kousek70,0Nýznerov
14NIKAS, 12 ž. Lukáš Matuský70,0Castor
Startujících: 14 
 
16:00 - 6.dostih (040603)
Cena města Pardubic - Cena Registany
Stcc - cena II.kat. - 4+ klisny - 4200 m - 120 000 Kč
1NANCY, 4 ž. Jan Faltejsek64,0Dr. Charvát
2LA SORBONA, 5 ž. Dušan Andrés68,0Sorbon Malá Bystřice
3SILK(GER), 6 ž. Jan Kratochvíl68,5Jasna
4BAZALKA(IRE), 6 ž. Jaroslav Myška68,0Englicovi a Kulhánkovi
5LOIRE, 9 ž. Marek Stromský68,0www.trdelnik.com-Luka
6SISI MERBLE, 9 ž. Josef Bartoš68,0www.trdelnik.com-Luka
7IZYNKA, 6 ž. Lukáš Matuský68,5Hudec - Olehla
8WAIKITA, 7 Pavel Složil ml.68,5DS Dvorce
9PRVNÍ LÁSKA, 9 ž. Marcel Novák68,0Vox Ševčík Vlachovice
10VIVIENNE OF GRACIE(GB), 8 Jakub Kocman68,0DS Sunflower - Vápno
11DUNÁTA, 7 Petr Tůma68,0K-K Metal a.s.
Startujících: 11 
 
16:35 - 7.dostih (040606)
Cena podporovaná společností Karel Hainz - sportovní trofeje
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 6 sž. Josef Bartoš71,5Lokotrans
2MACHIAVELLI(BEL), 7 Pavel Složil ml.66,0Denom plus
3JONATHAN(IRE), 5 ž. Martin Liška66,5TIPPLER Group s.r.o.
4TELLUR(POL), 5 ž. Marek Stromský67,0Red Rebels
5DELIFO, 5 jž. Lukáš Matuský64,0K-K Metal a.s.
6TEREBESZ(POL), 13 am. Michal Mikšovský68,0Hugo Racing
7LUK, 5 sž. Dušan Andrés61,5Sorbon Malá Bystřice
8SCARE CROW, 5 Radek Man61,0DC Osvinov-Baštová
Startujících: 8
Dohlášeni: SCARE CROW