Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040607)
Cena Dostihového spolku a.s.
PP - cena III.kat. - 4+ - 3400 m - 90 000 Kč
1PLAYSTARABAD, 4 ž. Lukáš Matuský65,5Monte Negro
2TERCEL(IRE), 5 ž. Marek Stromský68,0Elektromontáže Mička
3ROMANE CONTI(GB), 8 ž. Marcel Novák68,5Luka-Sobotka
4SILK(GER), 5 ž. Josef Váňa ml.68,5Jasna
5CHARMENE, 4 Lukáš Sloup64,0Frančák - Dvorce
6DELIFO, 4 Petr Tůma65,0K-K Metal a.s.
7POINSETTIA, 4 žk. Jakub Spáčil60,0Wrbna Racing
8TURDUS(POL), 5 ž. Josef Sovka69,0Red Rebels
9ASCOVER(FR), 6 ž. Jan Faltejsek69,5Dr.Charvát
10NEW ATTACK(SPA), 5 jžk. Adam Eliáš67,0Meridian
Startujících: 10
Škrtnuti: LAURIAN, LUMINATOR(IRE), VER
 
13:35 - 2.dostih (040608)
Cena proutěnkářů
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč
1SANTOS(IRE), 3 ž. Thomas Boyer66,0DS Pegas
2CHANGING GUARD(IRE), 3 ž. Josef Váňa ml.67,5Joly
3GARFIELD, 3 am. Michal Mikšovský62,5Václav Říha
4DOLDETON(SVK), 3 ž. Jiří Kousek67,0D.+ P. Kopálek, CZ
5TRIP TO SYDNEY(FR), 3 ž. Dušan Andrés66,0Dr.Charvát
6DŽIDŽALI(POL), 3 jžk. Pavel Složil ml.65,5Nýznerov
7RUBIKON, 3 Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
8FERINO, 3 ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
9NEVER NOW(GER), 3 Lukáš Sloup64,5Lokotrans
10HASAN(IRE), 3 ž. Josef Bartoš66,0Zeas Staré Hradiště
Startujících: 10 
 
14:10 - 3.dostih (040606)
Cena podporovaná společností Agrovenkov, o.p.s.
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1SIXTYSEVEN, 7 žk. Pavel Složil ml.66,0Buc-Film
2PUDŘÍK, 8 Martin Liška66,0PP Zámrsk
3ALL SCATER, 6 am. Veronika Řezáčová63,5DS Šance Franko Mikule
4KINGSTON JAIL, 5 ž. Pavel Kašný66,5Viktorie-UH
5WOODY, 6 Petr Tůma69,0Iron Ladies Ostrava
6LIBERTIN(GB), 7 ž. Marcel Novák69,5Luka-Vedral
7RAPA, 5 Jan Odložil67,5DS Malá Morávka
8THEOPHILOS(FR), 6 bž. Josef Váňa ml.68,0Dostihový klub iSport-Váňa
9LORD JAGMIN, 7 ž. Dušan Andrés67,0EŽ Praha a.s.
10STEFAN, 8 ž. Marek Stromský69,0K-K Metal a.s.
11VINNY RAIN, 7 ž. Josef Bartoš68,0Orling
Startujících: 11 
 
14:45 - 4.dostih (040604)
Cena CHOVSERVIS a.s. Hradec Králové
Stcc - cena III.kat. - 4+ klisny - 4000 m - 90 000 Kč
1SINNDARKA(IRE), 5 Adam Čmiel66,0H&H Hrudka
2JECEE(FR), 9 jž. Jiří Kousek67,5Etiene Mattelin
3DUNÁTA, 6 ž. Marcel Novák67,5K-K Metal a.s.
4BUGABOO, 8 ž. Jaroslav Myška69,5Pálenice Pavlovice
5IZYNKA, 5 žk. Jakub Spáčil65,5Hudec - Olehla
6LETNÍ LÁSKA, 8 Patrick Boekhout65,5MHM
7SUN BELINA(POL), 9 Martin Liška66,5AKRAZ, bezpečnostní agentura
8VALENCIA SKY, 5 jBarbora Málková65,0Orling
9USHUAIA D`ALLIER(FR), 8 ž. Josef Sovka67,5Quartis-Zámecký Vrch
10OUR DUCHESS(IRE), 5 ž. Lukáš Matuský68,0Meridian
11PRVNÍ LÁSKA, 8 Petr Tůma66,5Vox Ševčík Vlachovice
12NATALIE, 7 ž. Dušan Andrés69,0Dr.Charvát
13LA SORBONA, 4 žk. Pavel Složil ml.66,0Sorbon Malá Bystřice
14LADY BACH(IRE), 6 am. Veronika Řezáčová64,0Hudec-Řezáčová
15TE AROHA, 5 ž. Jan Kratochvíl67,5DC Osvinov-Baštová
Startujících: 15
Škrtnuti: ADANA, FANTAGHIRO, RAPA
 
15:25 - 5.dostih (040602)
Cena společnosti Explosia a.s.
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1KROCOLEON(FR), 6 ž. Josef Sovka66,0Denom plus
2WILD DANGER(GER), 9 ž. Jan Kratochvíl66,5Javor
3TZIGANE DU BERLAIS(FR), 5 ž. Dušan Andrés67,0Dr.Charvát
4FLORENDO(GB), 9 ž. Marek Stromský66,0Zámek Bon Repos
5ARCIONE(GER), 8 ž. Jaroslav Myška66,0Jerie & syn
6USOCKEM(FR), 8 jž. Jiří Kousek67,0P.Pailhes - Vítek
7NOSTALGIK, 5 ž. Jan Faltejsek66,0Dr.Charvát
8RABBIT HAWK WING(IRE), 8 ž. Josef Váňa st.70,0Rabbit Trhový Štěpánov
9MARMITON(FR), 5 ž. Lukáš Matuský67,0Elektromontáže Mička
10POWER ZAR(GER), 7 ž. Josef Váňa ml.67,0Chládek&Tintěra-Váňa
11WAIKITA, 6 žk. Jakub Spáčil64,0DS Dvorce
12VICODY(FR), 7 bLukáš Sloup66,0Red Rebels
13KINDLY BOY, 11 ž. Marcel Novák66,5Stáj Kejzlar
14VAL DE GUYE(FR), 7 Thomas Garner66,0Lokotrans
15RENARD ARGENTÉ, 10 Jan Odložil66,5Stáj Luka-Mandak
16DALMACIO(GER), 9 ž. Josef Bartoš66,5Jan Červenka
Startujících: 16 
 
16:00 - 6.dostih (040605)
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera – 33ti násobného startéra Velké pardubické
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4400 m - 60 000 Kč
1STARBUCK, 7 Michal Kubík67,0Geo Real Group - Poles
2DURANGO, 5 Tomáš Vodrážka64,0DC Osvinov-Baštová
3LÁVRA, 9 am. Veronika Řezáčová62,5Stáj Charvátová
4CELADON(FR), 7 žk. Jakub Spáčil64,5Dr.Charvát
5KING`S LOOK, 6 Patrick Boekhout63,5Statek Chyše-Váňa
6HAWA BALI(IRE), 9 Lukáš Sloup64,5Lokotrans
7ELEN(FR), 6 Ján Mach, MVDr.64,0DS Šance Franko Mikule
8DELMEN, 7 Adam Čmiel64,5Fun horse
9LOMBARGINI(GER*), 5 bJakub Kocman65,5EŽ Praha a.s.
10SERGEJ, 5 Petr Tůma65,0Syndikát 2007
11ELDORADO(GER), 9 Jan Derych64,5Dostihová stáj Zhoř
12TYMIAN, 6 Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
13KLAN(POL), 7 sJiří Henych66,0NUTRIN
14PYŠNÝ PÁV, 6 žk. Adam Eliáš67,0Selský dvůr
15VINSON HILL, 5 žk. Pavel Složil ml.66,0Orling
16QUATIKI(FR), 8 Martin Liška66,0BORS Břeclav a.s.
17ČETAŘ, 5 Sertash Ferhanov66,0EŽ Praha a.s.
18IGRÁČEK, 7 am. Michal Mikšovský65,5Antonín Šimera
Startujících: 18
Škrtnuti: SIXTYSEVEN, SMAJLÍK, VAL DE GUYE(FR)
 
16:35 - 7.dostih (040601)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. - III. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1AMARAGON, 11 žk. Pavel Složil ml.69,0Maxa-Nýznerov
2ZARIF(IRE), 9 ž. Josef Bartoš69,0Köi Dent
3PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 10 ž. Lukáš Matuský69,0Elektromontáže Mička
4GAUNER DANON(GER), 10 jž. Pavel Kašný69,0Meridian
5RIBELINO(FR), 8 Thomas Garner69,0Lokotrans
6HEGNUS, 8 ž. Jiří Kousek69,0Ševců
7TREZOR(POL), 12 Jan Odložil69,0Epicos
8CHARME LOOK, 9 Barbora Málková69,0Orling
9PEER COOPER(GB), 9 ž. Jaroslav Brečka69,0MPL Racing
10RABBIT WELL(GB), 10 sjž. Josef Váňa ml.69,0Rabbit Trhový Štěpánov
11CHERWICK, 9 ž. Jan Faltejsek69,0Dr.Charvát
12NIKAS, 11 ž. Marek Stromský69,0Castor
13AL JAZ, 10 ž. Josef Sovka69,0Quartis-Zámecký Vrch
14KASIM, 11 ž. Marcel Novák69,0Stáj Kejzlar
15REAPER(GER*), 7 bž. Jaroslav Myška69,0Wrbna Racing
16JAM TAKI(POL), 8 Michal Kubík69,0Nýznerov
17STATUS QUO, 10 Petr Tůma69,0Vox Ševčík Vlachovice
18RENDEZ VOUS, 7 Martin Liška69,0EŽ Praha a.s.
19ANGE GUARDIAN(GER), 8 jž. Jan Kratochvíl69,0Stáj Anděl strážný
20BROKER(GER), 9 ž. Thomas Boyer69,0DS Pegas
Startujících: 20
Vyloučen-Chráněn: GOSCATER, MLÝN, SAPFÓrnŠkrtnuti: RABBIT HAWK WING(IRE)
 
17:10 - 8.dostih (040603)
Cena města Pardubic
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4000 m - 90 000 Kč
1SAINT MALO(FR), 4 ž. Jan Faltejsek67,5Dr.Charvát
2MODŘÍN, 4 Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
3JESMOON, 4 sž. Jaroslav Myška69,0Jakub Myška-Myšková
4PLAYER, 4 ž. Marcel Novák66,0Nýznerov
5MANOL, 4 bž. Jiří Kousek67,0Frančák - Dvorce
6REKI, 4 žk. Jakub Spáčil63,0Wrbna Racing
7GIBB`S BEACH(IRE), 4 ž. Josef Váňa ml.68,5Jasna
8RINGMASTER(IRE), 4 sž. Jan Kratochvíl66,0Jasna
9KIFAAYA(GB), 4 ž. Lukáš Matuský66,0Monte Negro
10CHERRIES, 4 ž. Josef Sovka64,0Quartis-Zámecký Vrch
11PACINO, 4 ž. Josef Bartoš66,0Stáj Magog
12LUK, 4 ž. Pavel Kašný66,0Sorbon Malá Bystřice
Startujících: 12