Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040208)
Cena vítězů Velké pardubické
PP - cena III.kat. - 4+ - 3200 m - 90 000 Kč
1MANDALOUN BOY(FR), 4 Jan Verner60,5Gabriela-Trachtová
2RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 Ondřej Velek61,5Rabbit Trhový Štěpánov
3HIDDEN FLAME(IRE), 7 ž. Josef Bartoš68,5DAR
4NORTHERLY WIND(FR), 4 bž. Dušan Andrés68,0Dr.Charvát
5CHEEKY CHAPPIE(IRE), 5 ž. Marek Stromský70,5Monte Negro
6CORVINA, 8 Radek Man67,0Jezdecký oddíl Beňov
7THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 5 Lukáš Sloup68,0Lokotrans
8BRISK MOOS(GB), 8 ž. Jiří Kousek69,0www.trdelnik.com-Luka
9ILLUMINATI, 5 žk. Jakub Spáčil70,0Paradise Park - Neuberg
Startujících: 9 
 
13:35 - 2.dostih (040204)
Cena Služeb města Pardubic
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3400 m - 60 000 Kč
1FEJZBUK, 4 Jan Derych63,5Stáj Lucie - Derych
2MONARCHO, 4 žk. Pavel Složil ml.66,0DS Ponytrans
3RUSSIAN TIGER(SVK), 4 Ján Mach, MVDr.64,0Lysec Belá
4LEDO, 4 Jan Odložil65,0Stáj Dopa-Odložil
5BUKHARI(FR), 4 Rostislav Benš66,0TVD a.s.
6LAD IN, 4 Sertash Ferhanov65,0Rovina a.s. Hulín
7GOTSCHA, 4 Josef Borč63,5Kameňák s.r.o.
8LUK, 4 ž. Pavel Kašný66,0Sorbon Malá Bystřice
9ZAMIRA, 4 Jan Kratochvíl63,0Rabbit Trhový Štěpánov
10SEKRET ECOSSE(POL), 4 ž. Marek Stromský66,0Stáj Magog
11SHEIKA ZUZA, 4 ž. Marcel Novák65,0Kocian - 1.Horácká OPS
Startujících: 11 
 
14:10 - 3.dostih (040203)
Cena podporovaná společností České dráhy, a.s.
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 3400 m - 90 000 Kč
1TARAS(POL), 7 ž. Josef Bartoš70,0Epicos
2RAMPULINA, 7 Jakub Kocman62,5DS Troubecká hospodářská
3STEP DANCER, 8 žk. Patrick Boekhout68,5Orling
4MARCUS AURELIUS(FR), 6 Lukáš Sloup65,5Red Rebels
5CUX, 8 žk. Pavel Složil ml.69,5DS Ponytrans
6DRAN(POL), 5 ž. Dušan Andrés71,5DC Zámrsk MUDr.Bruna
7RYANICA, 5 ž. Lukáš Matuský66,0ELPAM CZ
8GUILLERMO, 6 ž. Marek Stromský69,0Meridian
9MARL BORA, 10 ž. Josef Sovka64,5Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 9 
 
14:45 - 4.dostih (040205)
Cena Univerzity Pardubice
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1DACI, 8 Jan Derych63,5Fun horse
2WOODY, 6 Petr Tůma66,5Iron Ladies Ostrava
3VINSON HILL, 5 sžk. Pavel Složil ml.66,0Orling
4IZYNKA, 5 žk. Jakub Spáčil60,0Hudec - Olehla
5LOIRE, 8 ž. Josef Bartoš66,0www.trdelnik.com-Luka
6SUN BELINA(POL), 9 Martin Liška66,0AKRAZ, bezpečnostní agentura
7RABBIT LIBRETTIST(GB), 8 Ondřej Velek67,5Rabbit Trhový Štěpánov
8PYŠNÝ PÁV, 6 žk. Adam Eliáš66,0Selský dvůr
9RENDEZ VOUS, 7 ž. Marcel Novák66,5EŽ Praha a.s.
10MAESTRO QUERCUS(GB), 6 ž. Jaroslav Myška66,0Chládek a Tintěra Pardubice
11RAPPER`S MUSIC, 6 Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
12SAPFÓ, 9 ž. Josef Sovka64,5K-K Metal a.s.
13OLDFIELDROAD(IRE), 8 ž. Jaroslav Brečka70,0MPL Racing
14LARRY, 5 ž. Pavel Kašný65,0Sorbon Malá Bystřice
15FANTAGHIRO, 8 ž. Dušan Andrés64,0J+J Votava
Startujících: 15
Škrtnuti: LETNÍ LÁSKA, THEOPHILOS(FR)
 
15:25 - 5.dostih (040202)
DOSTIH „ DEN DOPRAVY ČR 2016“ podporovaný Pardubickým krajem a Správou a údržbou silnic Pardubického kraje
Stch - cena I.kat. - 5+ - 3900 m - 150 000 Kč
1TERCEL(IRE), 5 jž. Josef Bartoš65,0Elektromontáže Mička
2GEJZIR(GB), 9 jž. Thomas Boyer66,5DS Pegas
3USOCKEM(FR), 8 jž. Jordan Duchene66,0P.Pailhes - Vítek
4ADIUTANT(POL), 7 Jan Verner66,5LorenzoWinfieldSyndicate
5VALTZ, 5 bžk. Jakub Spáčil65,0www.eko-dřevostavby.com
6TORGON(POL), 6 Michal Kubík66,0Maxa-Nýznerov
7PRVNÍ LÁSKA, 8 ž. Marcel Novák65,0Vox Ševčík Vlachovice
8MANIFESTATION(GB), 8 ž. Dušan Andrés66,0Dr.Charvát
9INFERNA(POL), 5 Ondřej Velek64,0St. Konary
10VICODY(FR), 7 Lukáš Sloup67,5Red Rebels
11MUSTAMIR(IRE), 5 ž. Marek Stromský67,0Ray Racing
12NOS GALAN(IRE), 5 Jan Kratochvíl65,0Vocetka
13KROCOLEON(FR), 6 ž. Jaroslav Myška66,0Denom plus
Startujících: 13 
 
16:05 - 6.dostih (040201)
Velká cena města Pardubic – XXIV. ročník – I. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1HEGNUS, 8 Jan Kratochvíl70,0Ševců
2RIBELINO(FR), 8 ž. Pavel Kašný70,0Lokotrans
3KASIM, 11 ž. Marcel Novák70,0Stáj Kejzlar
4LINGARRY(FR), 10 ž. Lukáš Matuský68,0Vasury Kolesa
5ZARIF(IRE), 9 ž. Josef Bartoš70,0Köi Dent
6VANDUAL(SVK), 8 Sertash Ferhanov70,0Vadual ČR
7SHERARDO, 12 jMichal Kubík70,0Bea-www.fotokisza.com
8AMARAGON, 11 žk. Pavel Složil ml.70,0Maxa-Nýznerov
9ELDORADO(GER), 9 Rostislav Benš70,0Dostihová stáj Zhoř
10RABBIT WELL(GB), 10 sjž. Josef Váňa ml.70,0Rabbit Trhový Štěpánov
11TER MILL, 10 Jakub Kocman70,0DS Malá Morávka
12TEMPLÁŘ, 9 ž. Jiří Kousek70,0Stáj Luka-trdelnik.com
13LORAIN, 9 ž. Jaroslav Myška70,0Stáj Jeso
14KLAUS(POL), 11 ž. Andrew Glassonbury70,0Dr.Charvát
15PARETO, 9 ž. Niklas Lovén70,0Wrbna Racing
16REAPER(GER*), 7 žk. Jakub Spáčil70,0Wrbna Racing
17MODENA, 9 ž. Dušan Andrés68,0EŽ Praha a.s.
18AL JAZ, 10 ž. Josef Sovka70,0Quartis-Zámecký Vrch
19NIKAS, 11 ž. Marek Stromský70,0Castor
Startujících: 19 
 
16:45 - 7.dostih (040207)
Cena podporovaná společností IPP – Ing. Petr Pelouch
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1MUCH MORE(GER), 7 ž. Josef Sovka67,0Quartis-Zámecký Vrch
2JECEE(FR), 9 jž. Jordan Duchene66,0Etiene Mattelin
3LAURIAN, 7 žk. Jakub Spáčil64,5Antonín Šimera
4MOULIN ROUGE, 6 ž. Lukáš Matuský66,0ZZN Polabí-Luka
5ALL SCATER, 6 am. Veronika Řezáčová62,5DS Šance Franko Mikule
6KATALFAMUS(GB), 6 Zdeněk Řezáč65,0DS Ponytrans
7RAINBOW RAKTI(IRE), 5 Radek Man64,0Vasury Kolesa
8RABBIT VERGLAS(IRE), 7 Ondřej Velek64,5Rabbit Trhový Štěpánov
9RUSSELL, 7 ž. Jaroslav Brečka70,0Quirinus Farm
10ELIÁŠ, 7 ž. Marcel Novák66,5Jasna
11DANGEROUS GLEAM(GER), 7 ž. Josef Bartoš66,0www.trdelnik.com-Luka
Startujících: 11
Škrtnuti: DELMEN, SWORN SHOT(GER), TARAS(POL)
 
17:20 - 8.dostih (040206)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc - cena V.kat. - 5+ - 3300 m - 30 000 Kč
1MR LOUISE, 7 Barbora Málková63,5Orling
2OUR PRESENT, 6 Matej Rigo65,0RePeTe -Vašina
3HOLLYWOOD, 6 Ján Mach, MVDr.63,5Lysec Belá
4PUDŘÍK, 8 sMartin Liška66,5PP Zámrsk
5SARAS(FR), 6 Sertash Ferhanov65,0K-K Metal a.s.
6ESCORT`BOY VALLEY(FR), 5 Lukáš Sloup65,0Red Rebels
7ČÍRO, 6 žk. Pavel Složil ml.66,0Sorbon Malá Bystřice
8PAULLINKA, 7 Radek Man61,5Zeas Staré Hradiště
9LADY BACH(IRE), 6 am. Veronika Řezáčová62,0Hudec-Řezáčová
10SINNDARKA(IRE), 5 Adam Čmiel65,5H&H Hrudka
11TELAMON, 6 Josef Borč63,5ŠK Brahal Zl.Moravce-Holčák
12VENI VIDI VICI, 7 Petr Tůma69,5DC Zámrsk MUDr.Bruna
13MISTER AVIATION(IRE), 6 žk. Adam Eliáš67,5Monte Negro
14BUONARROTI(GER), 5 Jan Kratochvíl66,5Jasna
15TASIMA, 8 Jan Derych62,0Stáj El Halem Okleštěk
16ESDARKA, 6 bOndřej Velek62,5Lenia SaZ

Startujících: 16
Škrtnuti: GLOVER, SONGSTER(GB), WOODY