Upravit stránku
12:00 - 1.dostih (041007)
Cena podporovaná grafickým studiem TASOU
PP - cena V.kat. - 3 - 3200 m - 30 000 Kč
1BELA BONITA, 3 ž. Marcel Novák66,0Gold & Turf
2TERAZINI, 3 A 1/2Jan Odložil67,5DS Malá Morávka
3LIBUŠKA, 3 am. František Plšek ml.69,0PF Ludmírov
4FLY FILO FLY(ITY), 3 Patrick Boekhout67,5Statek Chyše-Váňa
5HEY CALMING, 3 bž. Pavel Kašný66,0DB Logistic
6SILVER PRINCE(FR), 3 Jakub Kocman65,5Stáj Charvátová
7FLAMES OF HOREB(IRE), 3 sjž. Jan Kratochvíl68,0Stáj Anděl strážný
8KORNELIA, 3 Pavel Složil ml.66,0Hvozd-Popelka
9GINGER, 3 ž. Martin Liška66,0Fiko Trade - Kovačík
10PLAYFUL TRICKSTER(IRE), 3 Daniel Vyhnálek64,0DS Ironic
Startujících: 10
Škrtnuti: MATAKAN(IRE)

 

12:35 - 2.dostih (041006)
Cena podporovaná společností PROVET
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč
1LINNGAR(FR), 5 Pavel Složil ml.72,0Zeas Staré Hradiště
2FINÉS, 5 ž. Marcel Novák69,0Stáj Vymazal
3FINEST ADVENTURE(GB), 6 ž. Martin Cagáň69,0Lokotrans Slovakia
4SOTTOVENTO(GER), 5 ž. Jan Kratochvíl69,0Statek Chyše-Váňa
5L`IMPREVU ROYAL(FR), 4 Petr Tůma66,0Quartis-Zámecký Vrch
6LINCOLN(GER), 7 Jan Odložil69,5DC Zámrsk MUDr. Bruna
7HAYLEY, 5 ž. Jaroslav Myška67,0DS Dolní Moravice
Startujících: 7
Dohlášeni: HAYLEY
Škrtnuti: A PIGALLE(FR), FRAGMENT OF SCYRIS

 

13:10 - 3.dostih (041004)
Cena podporovaná Tiskárnou v Ráji
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1VIKING DES BLINS(FR), 8 A 1/2jž. Pavel Kašný69,0Etiene Mattelin
2LORD JAGMIN, 8 bJan Odložil68,0EŽ Praha a.s.
3STAGER, 8 Radek Man65,5DS Ondra, Matyáš, Flash
4BOLERO DE L`ISLE(FR), 6 A 1/2ž. Martin Liška68,0PartyDay.CZ
5TELLUR(POL), 5 ž. Josef Bartoš68,5Red Rebels
6GILBERT, 5 ž. Marcel Novák69,0Willingly K+Z
7MACHIAVELLI(BEL), 7 Pavel Složil ml.71,0EŽ Praha a.s.
Startujících: 7
Dohlášeni: STAGER
Škrtnuti: JOURNEY(GER), SÉRIE

 

13:45 - 4.dostih (041003)
Cena dopravního festivalu 2017 – Pocta zakladatelům českých zemí (hdcp)
Stcc - handicap IV.kat. - 4+ - 4000 m - 60 000 Kč
1STIGRIS, 6 jPetr Tůma68,5K-K Metal a.s.
2LA MILLA, 7 bJan Derych64,0Jezdecký oddíl Beňov
3LAMBROZINI, 5 bž. Josef Bartoš69,0Hvozd-Popelka-Hanák
4CARMINA(FR), 5 A 1/2Josef Borč62,5DiJana Dobšice
5ALONE, 9 Ján Mach, MVDr.64,5Argentina Arc
6STRIKE(GER), 7 Patrick Boekhout60,0Scuderia Tania-Váňa
7MILERYT(POL), 10 Radek Man65,0NUTRIN
8MOULA, 9 ž. Marcel Novák70,0Iron Ladies Ostrava
9TEDS ISLAND(IRE), 8 Pavel Složil ml.70,0Stáj Marcelewo
10AVEC CHARME(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl67,0AF Turf
11LA SORBONA, 5 ž. Marek Stromský64,0Sorbon Malá Bystřice
Startujících: 11
Dohlášeni: AVEC CHARME(GER), CARMINA(FR), LA SORBONA, MILERYT(POL)
Škrtnuti: ELIÁŠ

 

14:20 - 5.dostih (041002)
Cena NO TIME TO LOSE – vítěze 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč
1TYMIAN, 7 A 1/2Jan Odložil68,0DS Malá Morávka
2TORNADIC, 6 Ján Mach, MVDr.67,0Stáj T & T
3TURDUS(POL), 6 ž. Josef Bartoš68,0DS Kabelkovi
4ELIÁŠ, 8 ž. Marcel Novák68,0Jasna
5LOMBARGINI(GER*), 6 Pavel Složil ml.66,0EŽ Praha a.s.
6AUCUN SOUCIS(FR), 7 A 1/2bJosef Borč68,5DiJana Dobšice
7ROCKINGER(GB), 8 ž. Jan Kratochvíl68,5Hvitas stjerna ČR
Startujících: 7 

 

14:55 - 6.dostih (041001)
Cena města Pardubic
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4200 m - 120 000 Kč
1WAIKITA, 7 am. Michal Mikšovský67,0DS Dvorce
2TALENT, 6 ž. Marcel Novák71,0DS Kabelkovi
3TEMPLÁŘ, 10 A 1/2ž. Josef Bartoš68,0Stáj Luka-trdelnik.com
4QUATIKI(FR), 9 Pavel Složil ml.69,0BORS Břeclav a.s.
5BUONARROTI(GER), 6 ž. Josef Váňa ml.68,5Jasna
Startujících: 5
Škrtnuti: ROCKINGER(GB)

 

15:30 - 7.dostih (041005)
Cena Dostihového spolku
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3300 m - 60 000 Kč
1LIPO, 4 am. František Plšek ml.69,0PF Ludmírov
2FANGORIA(POL), 4 ž. Josef Bartoš66,0Roessl Team
3MICHELANGELO(GER), 4 Pavel Složil ml.69,5Stanislav Chudáček
4THÁLIE, 4 bRadek Man63,5Lékárna Konice-Popelka
5MORAVANKA, 4 Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
6NEW FINCH, 4 ž. Martin Liška68,0EŽ Praha a.s.
7DODO DANCER(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl68,0Stáj Anděl strážný
8GIOVANNI, 4 ž. Marcel Novák68,0Iron Ladies Ostrava
Startujících: 8
Škrtnuti: JITŘENKA