Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040608)
Cena proutěnkářů
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč
1SAINT MALO(FR), 3Jakub Kocman63,5Dr.Charvát
2GILBERT, 3František Kovačík66,0Václav Říha
3AKCELERANCE, 3Barbora Málková63,5Orling
4ARCHEE, 3Ondřej Velek64,5DC Osvinov-Baštová
5NANA ANGELA(GER*), 3Felix de Giles65,0DS Pegas
6COTIL RED(FR), 3Josef Borč63,5DiJana Dobšice
7TIME TO REMEMBER(IRE), 3Jan Kratochvíl64,5Stáj Magog
8RED REBEL(GB), 3ž. Marcel Novák66,5Red Rebels
9NORTHERLY WIND(FR), 3ž. Josef Bartoš67,5Dr.Charvát
10REKI, 3žk. Jakub Spáčil62,5Wrbna Racing
11COMMANDER PATTEN(IRE), 3ž. Jaroslav Myška66,0VaZi
12KIFAAYA(GB), 3ž. Lukáš Matuský66,0Monte Negro
Startujících: 12
Škrtnuti: RINGMASTER(IRE)
 
13:35 - 2.dostih (040606)
Cena podporovaná společností Taylor & Cox (hdcp)
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4200 m - 60 000 Kč
1PUDŘÍK, 7Martin Liška67,5PP Zámrsk
2MARCUS AURELIUS(FR), 5Lukáš Sloup70,5Red Rebels
3LADY BACH(IRE), 5am. Veronika Řezáčová61,5Hudec-Řezáčová
4SORTINA, 8ž. Josef Bartoš71,0EŽ Praha a.s.
5MILERYT(POL), 8ž. Josef Sovka64,0Ondra,Matyáš+Flash
6KASIR, 5ž. Marcel Novák64,0Stáj Kejzlar
7VIKING DES BLINS(FR), 6ž. Pavel Kašný71,0Etiene Mattelin
8AVEC CHARME(GER), 5Jan Kratochvíl61,5AF Turf
9FARTINA, 9Josef Borč62,5Stáj Lucie - Derych
10MÉDIUM, 7am. Pavel Složil ml.64,5DS JOKI - Ilíková
Startujících: 10
Škrtnuti: GARGANTUS(GER), MACAONE, RABBIT KING`S BEST(GB), SHERSON
 
14:05 - 3.dostih (040609)
Cena společnosti IREL
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1MODERATOR, 5Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
2ANNO DOMINI(GER), 9žk. Jakub Spáčil62,5Stáj Soňa-Valášek
3MAESTRO QUERCUS(GB), 5František Kovačík66,0Chládek a Tintěra Pardubice
4AVERE(FR), 7ž. Marek Stromský68,5Lokotrans
5HABITAT ONE, 9am. Pavel Složil ml.64,0DS JOKI - Ilíková
6LORAIN, 8ž. Jaroslav Myška66,5Stáj Jeso
7KINDLY BOY, 10ž. Marcel Novák66,0Stáj Kejzlar
8CLAAS, 5ž. Pavel Kašný66,0Sorbon Malá Bystřice - Hrbáček
9TANGO KING(FR), 6Josef Vašina70,0Magic Jack
10STEFAN, 7ž. Lukáš Matuský66,0K-K Metal a.s.
11RABBIT KING`S BEST(GB), 8Jan Derych63,5Dostihová stáj Zhoř
Startujících: 11
Škrtnuti: RICORDAMI(FR)
 
14:45 - 4.dostih (040603)
Cena CHOVSERVIS a.s. Hradec Králové
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4200 m - 90 000 Kč
1NICK(POL), 4am. Pavel Složil ml.64,0Nýznerov
2INJESTAS, 4Josef Borč63,5DiJana Dobšice
3TALENT, 4ž. Josef Bartoš70,0DS Kabelkovi
4RENDETTA, 4Martin Liška66,0Stáj Mon Choix-Horáková
5DRAN(POL), 4ž. Josef Sovka67,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
6TURDUS(POL), 4žk. Jakub Spáčil62,5DS Kabelkovi
7SILK(GER), 4ž. Josef Váňa ml.67,0Jasna
8LOMBARGINI(GER*), 4Lukáš Sloup64,5EŽ Praha a.s.
9SWORN SHOT(GER), 4ž. Marcel Novák66,0AGA-Vlachovice
10READY FOR BOND, 4Jakub Kocman62,0Buc-Film
11MARMITON(FR), 4ž. Lukáš Matuský66,0Elektromontáže Mička
12SALIENT OF GRACIE, 4ž. Jan Faltejsek68,0BORS Břeclav a.s.
Startujících: 12 
15:15 - 5.dostih (040604)
Cena Libentíny
Stcc - cena III.kat. - 4+ klisny - 3900 m - 90 000 Kč
1WAIKITA, 5žk. Jakub Spáčil64,5DS Dvorce
2LETNÍ LÁSKA, 7Sertash Ferhanov66,0MHM
3NATALIE, 6ž. Lukáš Matuský68,0Dr.Charvát
4VALENCIA SKY, 4Ondřej Velek61,0Orling
5SIRAN, 8Josef Borč65,5DiJana Dobšice
6DOROTKA(FR*), 7Felix de Giles68,0DS Pegas
7FANTAGHIRO, 7ž. Marcel Novák68,0EŽ Praha a.s.
8VIPERA, 5Jan Odložil67,0DS Malá Morávka
9SINNDARKA(IRE), 4Jakub Kocman62,0H&H Hrudka
10ARMITAGE(GER), 5ž. Josef Bartoš68,5Stáj Mikulčák
11RAIN MAGNA, 7Jan Kratochvíl67,0KCL Slovakia
12ARCIONE(GER), 7ž. Jaroslav Myška68,5Jerie & syn
Startujících: 12
Škrtnuti: READY FOR BOND, SAPFÓ, UDINE DE CHAMPFEU(FR)
 
15:55 - 6.dostih (040602)
Cena Peruána - Cena podporovaná městem Pardubice (hdcp)
Stcc - handicap II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1FLORIDAS, 6Ondřej Velek61,0Orling
2BORDERLAND(IRE), 9ž. Marek Stromský69,5Lokotrans
3RENDEZ VOUS, 6ž. Jan Faltejsek64,0EŽ Praha a.s.
4CUX, 7am. Pavel Složil ml.64,0TVCK Radslavice-Složil
5VANDUAL(SVK), 7ž. Josef Bartoš68,5Vadual ČR
6TER MILL, 9Jan Odložil67,0DS Malá Morávka
7PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 9ž. Lukáš Matuský66,0Elektromontáže Mička
8AMARAGON, 10Martin Liška66,0Maxa-Nýznerov
9REAPER(GER*), 6ž. Jaroslav Myška66,5Wrbna Racing
10PUNTARENAS, 9Lukáš Sloup64,0Nicole TJ Monty DS UH
11TIWAZ(POL), 6ž. Marcel Novák65,0Meridian
12DALMACIO(GER), 8Jan Kratochvíl61,0Jan Červenka
Startujících: 12 
16:35 - 7.dostih (040601)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. - III. kvalifikace na VP
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1NIKAS, 10ž. Marek Stromský68,0Castor
2GOSCATER, 7ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
3LINGARRY(FR), 9Jakub Kocman66,0Vasury Kolesa
4TEMPLÁŘ, 8ž. Josef Bartoš65,0Luka-www.trdelnik.com
5MR ANGEL(IRE), 6žk. Jakub Spáčil68,0AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
6SHERARDO, 11Lukáš Sloup68,0www.fotokisza.com
7BROKER(GER), 8Felix de Giles68,0DS Pegas
8HIPO JAPE, 9Jan Kratochvíl68,0Viktor Komárek
9ORIX, 8Sertash Ferhanov68,0Sen Senohraby
10BODYGUARD(POL), 9ž. Jaroslav Brečka68,0OMS
11AL JAZ, 9ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
12SHERON, 10Ján Mach, MVDr.68,0Hospůdka Malá-Hradčany
13MODENA, 8ž. Jan Faltejsek66,0EŽ Praha a.s.
14TREZOR(POL), 11ž. Lukáš Matuský68,0Epicos
15KASIM, 10ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
16RABBIT WELL(GB), 9ž. Josef Váňa ml.68,0Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 16
Škrtnuti: RIBELINO(FR)
 
17:10 - 8.dostih (040607)
Cena podporovaná společností OMNIPOL
Stch - cena III.kat. - 4+ - 3900 m - 90 000 Kč
1UNIVERSE OF GRACIE(GER), 10ž. Jan Faltejsek68,0BORS Břeclav a.s.
2WHITE ANGEL(IRE), 6am. Veronika Řezáčová62,5Lajner - Řezáčová
3GARGANTUS(GER), 8Sertash Ferhanov66,5Red Rebels
4FLOWER(POL), 7Ján Mach, MVDr.65,5Machvet-Stachovice
5LAURIAN, 6žk. Jakub Spáčil64,5Antonín Šimera
6LOKING, 6ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
7VALTZ, 4ž. Josef Sovka63,0Pálenice Pavlovice
8NICAMIA(POL), 6Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
9SCOTY, 5ž. Pavel Kašný68,0Horse Farm Kroutilík
Startujících: 9
Škrtnuti: TORRES RUN
 
17:55 - 9.dostih (040605)
Cena mladých jezdců
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4400 m - 60 000 Kč
1STATUS QUO, 9Jakub Kocman63,5Vox Ševčík Vlachovice
2VIVIENNE OF GRACIE(GB), 6Ondřej Velek63,5BORS Břeclav a.s.
3BUGABOO, 7žk. Jakub Spáčil64,0Pálenice Pavlovice
4CHARME LOOK, 8Barbora Málková63,5Orling
5KAI(GER), 6Jan Kratochvíl64,5Chládek&Tintěra-Váňa
6JANTAR(FR), 6Petr Tůma65,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
7KRÓL POPU(POL), 5Josef Borč63,5Wendy
8TARANT(IRE), 6Martin Liška68,0Nýznerov
9SHERSON, 8Jan Derych63,5Štoudek Doubravice
10ARTISTMONTOT(FR), 5Lukáš Sloup65,5Quartis-Zámecký Vrch

Startujících: 10
Škrtnuti: MODERATOR, NOTALERT, PLEASE BABY PLEASE, RAPPER`S MUSIC