Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040208)
Dostih turistického regionu Východní Čechy
PP - cena V.kat. - 3 - 2800 m - 30 000 Kč
1SUMATRA(GER), 3Ondřej Velek62,5Englicovi a Kulhánkovi
2NORTHERLY WIND(FR), 3ž. Jan Faltejsek66,0Dr.Charvát
3MANOL, 3ž. Dušan Andrés66,0Frančák - Dvorce
4MY SUNNY BOY(FR), 3ž. Josef Váňa ml.66,0Estrella
5LUXANA(GB), 3Sertash Ferhanov64,0Stanislav Chudáček
6CASPER(FR), 3Michal Kubík64,0DS Pegas
7NATHANIEL, 3Martin Liška66,0Dr.Charvát
8SZMYTRY, 3Jan Odložil64,5FaBio Světlá Hora
9GILBERT, 3František Kovačík66,0Václav Říha
Startujících: 9
Škrtnuti: PRINC BAJAJA
 
13:35 - 2.dostih (040205)
Cena vítězů Velké pardubické
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1VENI VIDI VICI, 6ž. Dušan Andrés65,5DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
2WOODY, 5ž. Marek Stromský65,5Iron Ladies Ostrava
3GUILLERMO, 5ž. Josef Sovka65,0Meridian
4RAPPER`S MUSIC, 5Jan Odložil64,5Stáj Annaberg
5KHALSHANI(FR), 8ž. Jan Faltejsek65,0Stáj Charvátová
6GOBE, 6Petr Tůma64,0Vinklárek-Dešná
7MODERATOR, 5Michal Kubík64,5EŽ Praha a.s.
8SORBON(GB), 7Sertash Ferhanov64,0Vesiba
9WILLBILL, 9am. Pavel Složil ml.64,0Lioba
10AVEC CHARME(GER), 5Jan Kratochvíl63,0AF Turf
11VIKING DES BLINS(FR), 6ž. Pavel Kašný65,5Etiene Mattelin
12TARO(POL), 8ž. Josef Váňa ml.66,0Viktor Komárek
13ATHABASCA, 7Jakub Kocman61,5Vasury Kolesa
14ISHAT RAY, 6ž. Jaroslav Myška66,0Chov-koni.CZ
15PLAYBEC, 6žk. Jakub Spáčil61,5H&H Hrudka
16TANGO KING(FR), 6Josef Vašina69,0Magic Jack
17URSAN(POL), 12ž. Marcel Novák65,0Geo Real Group - Poles
18PERFECT MATE(POL*), 9Martin Liška66,0Rozkovec a Zbyněk
Startujících: 18
Škrtnuti: VIVIENNE OF GRACIE(GB)
 
14:10 - 3.dostih (040204)
Cena Služeb města Pardubic
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4000 m - 60 000 Kč
1LADY BACH(IRE), 5am. Veronika Řezáčová62,0Hudec-Řezáčová
2MEDIA, 7Michal Kubík64,0EŽ Praha a.s.
3RABBIT WELL(GB), 9Jan Kratochvíl63,5Rabbit Trhový Štěpánov
4JAMIL, 5am. Michal Mikšovský63,0Stajňa Corinne ČR
5FOLIE D`OCEAN(FR), 10Barbora Málková63,0Mika
6MATT, 10žk. Jakub Spáčil62,5Antonín Šimera
7READY FOR SMILE, 9Jakub Kocman65,0Estrella
8GEMANUS, 9Ondřej Velek66,0Bartusch-Kovář-Kirschner
9BARATEUS(IRE), 5Sertash Ferhanov64,0Stanislav Chudáček
10JIHLAVA(IRE), 6Petr Tůma64,0Stáj Žďárský SK
11STAGER, 6Jan Odložil64,5FaBio Světlá Hora
Startujících: 11
Škrtnuti: PYŠNÝ PÁV, VIVIENNE OF GRACIE(GB)
 
14:45 - 4.dostih (040202)
Dostih Ing. Jana Pernera podporovaný Správou a údržbou silnic Pardubického kraje
Stch - cena I.kat. - 5+ - 3900 m - 150 000 Kč
1NOBLEFRED DERUINS(FR), 6Jan Kratochvíl66,0DC Osvinov-Baštová
2SUNSHINE OF GRACIE(FR), 5ž. Jan Faltejsek65,0BORS Břeclav a.s.
3LUMINATOR(IRE), 7ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
4ZEUS, 6ž. Lukáš Matuský66,0Stáj Englicovi
5ANGE GUARDIAN(GER), 7ž. Josef Váňa ml.66,0Anděl strážný
6STRETTON, 5ž. Jaroslav Myška66,0Wrbna Racing
7CARINKA, 7am. Pavel Složil ml.65,0Sorbon Malá Bystřice - Hrbáček
Startujících: 7
Dohlášeni: CARINKA, NOBLEFRED DERUINS(FR), STRETTON, ZEUS
 
15:25 - 5.dostih (040203)
Cena podporovaná společností České dráhy a.s.
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 3500 m - 90 000 Kč
1ORIENTAL LION(GB), 9Ondřej Velek60,0RePeTe -Vašina
2MILERYT(POL), 8ž. Josef Sovka60,0Ondra,Matyáš+Flash
3VIRVÁL, 8ž. Dušan Andrés62,0Spektrumlak CZ
4WINKY WINKY, 9ž. Marcel Novák64,0MEGA a.s. Stráž p.Ralskem
5CROSS ICE(IRE), 5Jan Kratochvíl61,0Statek Blata Český Ráj
6CATCH THE CASH(FR), 7ž. Lukáš Matuský63,5U krále Matyáše, UH
7POWER PRIZE(GER), 9Michal Kubík64,0Swiss Fans-Fedorowicz
8STEP DANCER, 7ž. Josef Váňa ml.66,0Orling
Startujících: 8
Dohlášeni: MILERYT(POL), POWER PRIZE(GER)
 
16:05 - 6.dostih (040201)
Velká cena města Pardubic XXIII.ročník - I. kval.na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1TER MILL, 9ž. Michal Köhl65,0DS Malá Morávka
2WILD DANGER(GER), 8ž. Josef Váňa ml.68,0Javor
3MLÝN, 9František Kovačík68,0DS RE&LA Frančák
4TREZOR(POL), 11Ondřej Velek68,0Epicos
5MODENA, 8ž. Marek Stromský66,0EŽ Praha a.s.
6CARDAM(FR), 11ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
7QUATIKI(FR), 7ž. Jiří Kousek68,0BORS Břeclav a.s.
8KINDLY BOY, 10ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
9GAUNER DANON(GER), 9Jan Kratochvíl68,0Meridian
10AMARAGON, 10Martin Liška68,0Maxa-Nýznerov
11VALLDEMOSO, 11Jan Odložil68,0Iron Ladies Ostrava
12MOULA, 7Petr Tůma68,0Iron Ladies Ostrava
13NIKAS, 10ž. Dušan Andrés68,0Castor
14PARETO, 8žk. Jakub Spáčil68,0Wrbna Racing
15LORAIN, 8ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
16TEMPLÁŘ, 8ž. Josef Bartoš65,0Luka-www.trdelnik.com
17RIBELINO(FR), 7ž. Pavel Kašný68,0Lokotrans
18UNIVERSE OF GRACIE(GER), 10ž. Jan Faltejsek68,0BORS Břeclav a.s.
19NEBRIUS(POL), 7Jakub Kocman68,0Vasury Kolesa
20AL JAZ, 9ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 20 
16:40 - 7.dostih (040207)
Cena za podpory Dekom Systém, s.r.o. – prodejce vozů Volvo a Land Rover
Stch - handicap III.kat. - 5+ - 3900 m - 90 000 Kč
1CORBELLINO(FR), 8ž. Jan Faltejsek65,5Vincent Langenais - Vítek
2JOVELL(POL), 5ž. Lukáš Matuský63,5Monte Negro
3KASIR, 5ž. Marcel Novák64,0Stáj Kejzlar
4DOROTKA(FR*), 7Michal Kubík68,0DS Pegas
5NIKAN, 9žk. Jakub Spáčil63,0Vox Ševčík Vlachovice
6NO TIME TO LOSE(GB), 6Jan Kratochvíl61,0DS Paragan
7TARAS(POL), 6Ondřej Velek60,0Epicos
8CUX, 7am. Pavel Složil ml.64,0TVCK Radslavice-Složil
Startujících: 8
Dohlášeni: CORBELLINO(FR)
Škrtnuti: SUNSHINE OF GRACIE(FR)

 
17:15 - 8.dostih (040206)
Cena podporovaná společností SK-EKO Pardubice, s.r.o.(
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3400 m - 60 000 Kč
1TZIGANE DU BERLAIS(FR), 4Martin Liška66,0Dr.Charvát
2SALIENT OF GRACIE, 4ž. Jan Faltejsek66,0BORS Břeclav a.s.
3SINNDARKA(IRE), 4žk. Adam Eliáš64,0H&H Hrudka
4SILK(GER), 4Jan Kratochvíl61,5Jasna
5DURANGO, 4Petr Tůma64,0DC Osvinov-Baštová
6VALENCIA SKY, 4ž. Dušan Andrés64,0Orling
7HEFNER, 4ž. Josef Váňa ml.66,0Köi Dent
8DUNAGIRI(FR*), 4ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
9TRUE DESERT(AUT), 4Ondřej Velek64,5Epicos
10RAINBOW RAKTI(IRE), 4Sertash Ferhanov64,0Zeas Staré Hradiště
11PRINCE ELDA, 4ž. Jaroslav Myška66,0Starlight - Pecháček
12BILLY BLUE(IRE), 4ž. Marcel Novák66,0Meridian
Startujících: 12