Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040609)
Cena Dostihového spolku a.s.
PP - cena III.kat. - 3 - 3200 m - 80 000 Kč
1SALIENT OF GRACIE, 3ž. Jiří Kousek67,0BORS Břeclav a.s.
2MARMITON(FR), 3Lukáš Matuský64,5Elektromontáže Mička
3DUNAGIRI(FR*), 3Josef Sovka64,5Quartis-Zámecký Vrch
4PURGETTA, 3Jakub Kocman62,0Vasury Kolesa
5SUNDARA(IRE), 3ž. Josef Váňa 366,0Statek Blata Český Ráj
6YASHADREAM(GB), 3ž. Josef Bartoš 264,0PMA Racing Syndicate
7LOHIJAZ, 3Ján Mach, MVDr.63,5Kameňák s.r.o.
8NAVIKA(FR), 3ž. Thomas Boyer64,0DS Pegas
9BAJADÉRA, 3ž. Jaroslav Myška66,0Stáj Jeso
10SEGONA, 3Josef Borč64,5Agrolipt SK
Startujících: 10 
13:35 - 2.dostih (040604)
Cena pivovarů STAROPRAMEN
Stcc - cena III.kat. - 4+ klisny - 3900 m - 80 000 Kč
1SEŠLOST, 10ž. Thomas Boyer67,5Stáj Petrov - Matysík
2SIRAN, 7ž. Jaroslav Myška68,0DiJana Dobšice
3MACAONE, 7Barbora Málková65,5Orling
4DELIGHT MY FIRE(FR), 4Lukáš Matuský63,5U krále Matyáše, UH
5RING OF LOVE, 5Jan Odložil65,5Stáj Dopa-Odložil
6LOTA Z RUSÍNA, 5František Kovačík66,0Václav Říha
7DŽIDDAH, 5ž. Josef Bartoš 268,5Stáj Luka-Mandak
8MIKKILIE, 5Josef Sovka67,0Iron Ladies Ostrava
9ROSI(GER), 6ž. Marek Stromský68,5Lokotrans
10NICANORA, 4ž. Dušan Andrés62,5Martin Horák
11APASIONATA, 5ž. Marcel Novák67,5Stáj Lovka
12VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5Radek Man66,0BORS Břeclav a.s.
13VIPERA, 4Jakub Kocman61,5DS Malá Morávka
Startujících: 13
Škrtnuti: LETNÍ LÁSKA
 
14:10 - 3.dostih (040603)
Cena Dostihového klubu (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4200 m - 80 000 Kč
1TARANT(IRE), 5Martin Liška66,0Stáj Nýznerov
2TARAS(POL), 5Lukáš Matuský63,5Epicos
3LIBERTIN(GB), 5ž. Josef Bartoš 264,0Luka-Vedral
4KSIEŽNA VEGAS(POL), 9ž. Dušan Andrés61,0Stáj Diament
5NATALIE, 5ž. Marek Stromský65,5Dr.Charvát
6TARO(POL), 7ž. Josef Váňa 369,0Viktor Komárek
7DOROTKA(FR*), 6Michal Kubík69,0DS Pegas
8DALMACIO(GER), 7Radek Man60,0Jan Červenka
9UNIVERSE OF GRACIE(GER), 9ž. Jiří Kousek75,0BORS Břeclav a.s.
10LEWIN, 8Ondřej Velek63,0ZZN Polabí-Luka
Startujících: 10
Škrtnuti: SEŠLOST, STARBUCK
 
14:45 - 4.dostih (040605)
Cena společnosti STAFI finalizace staveb, s.r.o. (pro mladé jezdce)
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 50 000 Kč
1VINNY RAIN, 5Ondřej Velek66,5Orling
2QUATIKI(FR), 6Jakub Kocman66,5BORS Břeclav a.s.
3JAMAJKA, 7žk. Vojtěch Crha62,0Vinklárek-Dešná
4FLORENDO(GB), 7Barbora Málková64,5Zámek Bon Repos
5RABBIT HAWK WING(IRE), 6Jan Kratochvíl65,5Rabbit Trhový Štěpánov
6LIBERTY SON(FR), 5Josef Sovka65,5Quartis-Zámecký Vrch
7VALLDEMOSO, 10Petr Tůma65,0Iron Ladies Ostrava
8STARBUCK, 5am. Jakub Spáčil64,5Wrbna Racing
9LISA MONA, 5Lukáš Matuský64,0Sorbon Malá Bystřice
10MÉDIUM, 6Martin Liška66,0DS JOKI
Startujících: 10
Škrtnuti: BARAK(FR), CUX, DALMACIO(GER), TARAS(POL)
 
15:20 - 5.dostih (040607)
Cena podporovaná firmou Karel Hainz
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 4000 m - 50 000 Kč
1SIMON SET, 4Radek Man62,5Statek Stráž-Vraná
2MODERATOR, 4ž. Marcel Novák66,0EŽ Praha a.s.
3INARCA, 4Jan Derych63,0Kameňák s.r.o.
4MARCUS AURELIUS(FR), 4ž. Dušan Andrés65,0Red Rebels
5AL BUSTAN(IRE), 4ž. Marek Stromský65,0Lokotrans
6EXOTIC VALLEY(GB), 4ž. Josef Váňa 366,0Lokotrans
7VIVAT, 4Josef Sovka65,5DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
8MIRAX, 4ž. Jaroslav Myška67,0Racing Photo
9RAFA, 4ž. Josef Bartoš 264,0Wrbna Racing
10BARAKIN, 4Martin Liška66,0Jezdecký oddíl Beňov
11WOODY, 4Petr Tůma65,0Rokyta-advokát Bílovec
Startujících: 11
Škrtnuti: RETINA
 
15:50 - 6.dostih (040608)
Cena CHOVSERVIS a.s. Hradec Králové
Stch - cena III.kat. - 4+ - 3900 m - 80 000 Kč
1INNOCENT(POL), 6ž. Dušan Andrés67,5Gabriela-Trachtová
2CORBELLINO(FR), 7ž. Kevin Guignon68,0Vítek Pavel
3TIMBER(GER), 7ž. Josef Váňa 370,0Chládek&Tintěra-Váňa
4ORIENTAL LION(GB), 8Radek Man65,5RePeTe -Vašina
5WILLBILL, 8am. Pavel Složil ml.64,5Lioba
6SPIKE, 8František Kovačík67,5Václav Říha
7HOLLYBEAR, 5ž. Jaroslav Myška67,5Vazi
8IVORY DAVIS(FR), 5ž. Jiří Kousek68,5BORS Břeclav a.s.
9DZAZZIL(POL), 7Ondřej Velek63,0Kentia Racing
Startujících: 9
Dohlášeni: INNOCENT(POL), IVORY DAVIS(FR), ORIENTAL LION(GB), WILLBILL
Škrtnuti: IRISH HEROES(IRE)

 
16:20 - 7.dostih (040602)
Cross country Peruána
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 110 000 Kč
1TER MILL, 8Jakub Kocman63,5DS Malá Morávka
2MODENA, 7ž. Dušan Andrés64,0EŽ Praha a.s.
3AMARAGON, 9Martin Liška66,0Maxa-Nýznerov
4REAPER(GER*), 5Ondřej Velek66,0Wrbna Racing
5MR LOUISE, 5ž. Pavel Kašný66,0Orling
6SHERON, 9Michal Kubík65,5Hospůdka Malá-Hradčany
7BORDERLAND(IRE), 8ž. Marek Stromský66,5Lokotrans
8FAFINTADENIENT(GB), 7ž. Josef Váňa 366,0Statek Chyše-Váňa
9KYSHANTY(GB), 10ž. Josef Bartoš 267,5Syndikát V3J
10GOSCATER, 6ž. Jaroslav Myška66,0Stáj Jeso
11FRASINI(GB), 9ž. Marcel Novák65,5Stáj Lovka
12AL JAZ, 8Josef Sovka66,5Quartis-Zámecký Vrch
13HIPO JAPE, 8ž. Jan Korpas66,0Viktor Komárek
14RABBIT LIBRETTIST(GB), 6Vladimír Verner66,0Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 14 
17:00 - 8.dostih (040601)
Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s. III. kvalifikace na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 300 000 Kč
1MARINUS, 9ž. Michal Köhl68,0DS Malá Morávka
2RUBÍN, 12Martina Růžičková68,0Orling
3MARL BORA, 8Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
4ZULEJKA, 9ž. Josef Bartoš 266,0Luka-Vedral
5MOULA, 6Petr Tůma68,0Iron Ladies Ostrava
6TEMPLÁŘ, 7ž. Thomas Boyer65,0Luka-www.trdelnik.com
7NIKAS, 9ž. Dušan Andrés68,0Castor
8CHERWICK, 7ž. Jaroslav Myška68,0Dr.Charvát
9KASIM, 9ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
10BELMONT(POL), 10ž. Marek Stromský68,0Dr.Charvát
11TIUMEN(POL), 13ž. Josef Váňa 268,0Köi Dent
12SHERARDO, 10Michal Kubík68,0www.fotokisza.com
13TROPIC DE BRION(FR), 7ž. Kevin Guignon68,0Ecurie des Dunes ČR
14GAUNER DANON(GER), 8Lukáš Matuský68,0Meridian
15RENARD ARGENTÉ, 8Ondřej Velek68,0Stáj Luka-Mandak
16SOROS(POL), 8ž. Josef Váňa 368,0Joly
17SILVER REGENT(USA), 9ž. Jan Korpas68,0Köi Dent
Startujících: 17
Škrtnuti: FOLIE D`OCEAN(FR)
 
17:45 - 9.dostih (040606)
Cross country mladých jezdců (pro mladé jezdce)
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 50 000 Kč
1HABITAT ONE, 8Martin Liška66,0DS JOKI
2CELADON(FR), 5am. Jakub Spáčil62,5Dr.Charvát
3STEP DANCER, 6Jan Kratochvíl66,5Orling
4MATT, 9Michal Kubík64,5Antonín Šimera
5RABBIT KING`S BEST(GB), 7Jan Derych63,5Dostihová stáj Zhoř
6EMOTIONAL, 6Adam Čmiel65,0TIPPLER Group s.r.o.
7VANDUAL(SVK), 6Ondřej Velek67,5Vadual ČR
8PRIMUS PASTORALUS(GB), 6Vladimír Verner66,0Autosklo Toro
9NUCALS STAR(IRE), 6Josef Sovka65,5Red Rebels
10WICHER(POL), 8Josef Borč63,5Majo Slavíček
Startujících: 10
Škrtnuti: DŽIDDAH, ORIENTAL LION(GB), STEFAN, WILLBILL