Upravit stránku
14:00 - 1.dostih (040408)
Cena za podpory Sportovního parku Pardubice
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč
1LIANEL(GB), 3 Sertash Ferhanov66,5Zeas Staré Hradiště
2DEL REY(SVK), 3 ž. Jiří Kousek68,0D.+ P. Kopálek, CZ
3FORMAN(FR), 3 A 1/2ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
4LARDEA, 3 Pavel Složil ml.66,0Hvozd-Popelka
5FLASHPOINT(GER), 3 ž. Jan Kratochvíl68,0Bejana
6SAINT SANKA(FR), 3 Patrick Boekhout62,0Scuderia Tania-Váňa
7AZZO, 3 ž. Marcel Novák68,0Antique art UH
8VICONTE(FR), 3 ž. Jan Faltejsek68,0Stáj Marcelewo
Startujících: 8 
 
14:35 - 2.dostih (040407)
Cena společnosti SYNTHESIA, a.s.
PP - cena II.kat. - 4+ - 3400 m - 120 000 Kč
1YARA, 6 ž. Martin Liška68,0Quartis-Zámecký Vrch
2STAR(GER), 7 ž. Jaroslav Brečka70,0MPL Racing
3NIKAN, 12 Jakub Kocman72,0Vox Ševčík Vlachovice
4FIGHTING LIPS(IRE), 4 Ondřej Velek64,5Dr. Charvát
5PALAZZO CORSINI(IRE), 4 ž. Jan Faltejsek65,5Stáj Marcelewo
6ČÁRIRAY, 11 ž. Marcel Novák72,0Vox Ševčík Vlachovice
7GARFIELD, 5 Lukáš Sloup70,0Václav Říha
8PLAYMONKA, 5 ž. Josef Bartoš68,0Antonín Šimera-Landbau
9MEDICIMAN(GB), 5 jž. Marek Stromský70,0AGA-Vlachovice
10AENEAS(IRE), 4 jž. Jan Kratochvíl65,5Statek Blata Český ráj
11BOUBA LOUP(FR), 6 Jan Odložil70,5Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 11 
 
15:20 - 3.dostih (040405)
Cena mezinárodního festivalu Šachu a her Czech Open (pro mladé jezdce)
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1NOTALERT, 8 Jan Derych65,5DS Ponytrans
2DECORUS, 9 Lukáš Sloup68,0Jezdecké potřeby Ostrava
3KORNELIUS, 5 Patrick Boekhout68,5EŽ Praha a.s.
4ALL SCATER, 8 Veronika Řezáčová65,0DS Řezáčová-Mikule
5NEW FINCH, 5 Pavel Složil ml.70,0EŽ Praha a.s.
6AMANTIDO, 5 Ján Mach, MVDr.65,5Stáje Těchov
7DOUBLE MANCER(POL), 6 žk. Lenka Kvapilová67,5Nýznerov
8VAXERTON, 5 Sertash Ferhanov68,5NUTRIN
9MARIKA, 5 Jan Odložil67,0DS Troubecká hospodářská
10ACHSAR(FR), 5 Adam Čmiel67,5K-K Metal a.s.
11LINCOLN(GER), 8 Ondřej Velek72,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
12STRING(GER*), 5 jJakub Spáčil70,5K-K Metal a.s.
13GIOVANNI, 5 Jakub Kocman67,0Iron Ladies Ostrava
14AUCUN SOUCIS(FR), 8 A 1/2bJosef Borč64,0DiJana Dobšice
Startujících: 14
Škrtnuti: LUITGARDA, MOREIRA(GB), TIARA MAN(FR)
 
15:55 - 4.dostih (040406)
Cena za podpory společnosti SEED SERVICE (hdcp)
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1WAIKITA, 8 Jakub Spáčil72,0Hudec - Olehla
2VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9 Jakub Kocman68,0DS Sunflower - Vápno
3DODO DANCER(FR), 5 Patrick Boekhout62,0Stáj Anděl strážný
4SCARE CROW, 6 bž. Jan Faltejsek64,0DC Osvinov-Baštová
5MOULA, 10 ž. Marcel Novák70,5Iron Ladies Ostrava
6SOTTOVENTO(GER), 6 ž. Jan Kratochvíl68,5Statek Chyše-Váňa
7LARRY, 7 Pavel Složil ml.67,0Farma Santov Hrbáček
8TAMAS(POL), 6 Jan Odložil69,5Vocetka
9SIXTYSEVEN, 9 Lukáš Sloup66,0Buc-Film
10NORMAN(FR*), 5 jž. Thomas Boyer60,0DS Pegas
11CARMINA(FR), 6 A 1/2Josef Borč65,0DiJana Dobšice
12THÁLIE, 5 bJán Mach, MVDr.60,0Lékárna Konice-Popelka
Startujících: 12
Škrtnuti: AVEC CHARME(GER), DUC D`OUDAIRIES(FR), MARREE
 
16:30 - 5.dostih (040403)
Cena Arnošta z Pardubic – podporovaná Dopravním podnikem města Pardubic, a.s.
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5200 m - 120 000 Kč
1ARTISTMONTOT(FR), 8 A 1/2Jan Odložil68,0Quartis-Zámecký Vrch
2AVEC CHARME(GER), 8 ž. Jan Faltejsek68,0AF Turf
3MAHONY, 6 ž. Marek Stromský68,5Quartis-Zámecký Vrch
4PLAYER, 6 ž. Marcel Novák70,0Maxa-Nýznerov
5STRETTON, 8 ž. Josef Bartoš69,0Nýznerov
6CASPER(FR), 6 A 1/2sž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
7SILK(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl67,5Jasna
8DULCAR DE SIVOLA(FR), 5 Josef Borč66,5DiJana Dobšice
9ELIÁŠ, 9 Patrick Boekhout68,0Jasna
10VANDUAL(SVK), 10 ž. Jiří Kousek68,0Vadual CZ
Startujících: 10 
 
17:05 - 6.dostih (040402)
Cena Komerční banky STCHCC Válečníka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 3300 m - 150 000 Kč
1CALL OF OUTY KLASS(FR), 6 A 1/2ž. Jiří Kousek68,0MPL Racing CZ
2NICK(POL), 7 ž. Marcel Novák68,0Maxa-Nýznerov
3LOIRE, 10 bž. Josef Bartoš66,5www.trdelnik.com-Luka
4MEDIC, 5 Pavel Složil ml.68,0EŽ Praha a.s.
5STARBUCK, 9 ž. Marek Stromský68,5EŽ Praha a.s.
6TIARA MAN(FR), 7 Sertash Ferhanov68,0Antique art UH
7CHRYSTAL CROSS(FR), 6 A 1/2ž. Jaroslav Myška68,0Jerie & syn
8LIBERTIN(GB), 9 Jan Odložil68,0Luka-Vedral
Startujících: 8
Dohlášeni: MEDIC, NICK(POL), TIARA MAN(FR)
 
17:40 - 7.dostih (040401)
Cena města Pardubic II.kval. Na VP - Memoriál Mjr M.Svobody
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1TZIGANE DU BERLAIS(FR), 7 ž. Jan Faltejsek70,0Dr. Charvát
2NIKAS, 13 ž. Felix de Giles70,0Castor
3VAL DE GUYE(FR), 9 A 1/2Jan Derych70,0Lokotrans
4BRIDGEUR(FR), 7 A 1/2sž. Jaroslav Myška70,0VaZi
5ELDORADO(GER), 11 Ján Mach, MVDr.70,0Dostihová stáj Zhoř
6SISI MERBLE, 10 Sertash Ferhanov68,0www.trdelnik.com-Luka
7POWER ZAR(GER), 9 ž. Jiří Kousek70,0Chládek&Tintěra-Váňa
8TER MILL, 12 A 1/2Jan Odložil70,0DS Malá Morávka
9ANGE GUARDIAN(GER), 10 jž. Jan Kratochvíl70,0Stáj Anděl strážný
10VAJGAROS, 7 ž. Jaroslav Brečka70,0DS RE&LA Frančák SK
11KASIM, 13 ž. Martin Liška70,0Stáj Kejzlar
12RIBELINO(FR), 10 ž. Thomas Garner70,0Lokotrans
13CHARME LOOK, 11 ž. Marcel Novák70,0Orling
14MODENA, 11 Pavel Složil ml.68,0EŽ Praha a.s.
15ZARIF(IRE), 11 ž. Josef Bartoš70,0Köi Dent
16HEGNUS, 10 ž. Marek Stromský70,0Ševců
17BUONARROTI(GER), 7 ž. Josef Váňa ml.70,0Jasna
Startujících: 17 
 
18:15 - 8.dostih (040404)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc - cena III.kat. - 4 - 3600 m - 90 000 Kč
1FLY FILO FLY(ITY), 4 ž. Jan Kratochvíl68,0Statek Chyše-Váňa
2ENGELE(FR), 4 bLukáš Sloup64,5Jaroslav Bouček Buc-Film
3STEALING A WIN(IRE), 4 ž. Martin Liška66,0NUTRIN
4EVŽEN(GB), 4 ž. Jaroslav Myška69,5Englicovi a Kulhánkovi
5MANSUR, 4 sž. Marcel Novák68,0Pecka-Horse
6SIGIRIYA(IRE), 4 ž. Jiří Kousek67,0Cross Club 52
7WOTAN(GER), 4 ž. Marek Stromský68,0K-K Metal a.s.
8KORNELIA, 4 Pavel Složil ml.66,0Hvozd-Popelka
9NIKTIGER, 4 ž. Josef Bartoš68,0Václav Říha
10NICK(GER*), 4 ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
Startujících: 10