Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040209)
Cena Dostihového spolku, a.s.

PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 50 000 Kč

1INTIQUILLA, 3Zdeněk Bodlák63,0Bio zelenina-Velehrad, Škrášková
2VINSON HILL, 3Jan Kratochvíl63,5Orling
3LEGARTO, 3Barbora Málková63,5BoKa Seniors
4CHODÓW(POL), 3Jakub Kocman63,5Vasury Kolesa
5KOLIN(POL), 3Rostislav Benš64,5DS Pegas
6MESI, 3ž. Marcel Novák66,0Sectori Ševčík-Vlachovice
7AMANT DE BOND, 3ž. Josef Váňa 368,0Vocetka
8TRAUTENBERG, 3ž. Jaroslav Myška66,0Wrbna Racing
9SINNDARKA(IRE), 3ž. Josef Bartoš 265,0Zeas Staré Hradiště
10TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3ž. Marek Stromský66,0Dr.Charvát
13:35 - 2.dostih (040208)
Cena dne dopravy
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč
1LUITGARDA, 6žk. Jiří Štěpánek ml.66,0Dvůr Záhornice-Štěpánek
2VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5Miroslav Korenek66,0BORS Břeclav a.s.
3PIEROT(FR*), 5Martin Liška67,0DS Pegas
4FÜRST FEIVEL(GER), 7Jan Kratochvíl66,0Bejana
5SAOLA(GER), 5žk. Jiří Henych64,0H.D.Beyer - Fedorowicz
6PUDŘÍK, 6František Kovačík67,0PP Zámrsk
7MILERYT(POL), 7Josef Borč66,0Soukup + Flash
8ZEUS, 5Michal Kubík66,0Stáj Englicovi
9RUSSELL, 5žk. Adam Eliáš66,0MPL Racing
10BURBON(POL), 6am. Pavel Složil ml.68,0Stáj Nýznerov
11ANKARA, 7Zdeněk Bodlák65,0Lisy-Dvořák,s.r.o -Vašina
12DESSON(ITY), 5am. Jakub Spáčil69,0Wrbna Racing
13RABBIT KING(GB), 7Ivan Siegl, Ing.66,0Rabbit Trhový Štěpánov
14AL BUSTAN(IRE), 4Josef Sovka61,5Lokotrans
15LADY BACH(IRE), 4Zdeněk Řezáč65,0Hudec-Řezáčová
16GREEK WEDDING(IRE), 7Jakub Kocman67,0BORS Břeclav a.s.
Vyloučen-Chráněn: JOVELL(POL), REBECA, TYPHONIC, VICTORY BOND
Škrtnuti: ATACK(GER), FERACLOS(FR), KLAN(POL)

 
14:10 - 3.dostih (040206)
Cena Dostihového klubu
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3500 m - 50 000 Kč
1MIRAX, 4ž. Jaroslav Myška67,0Racing Photo
2VERBAN, 4ž. Michal Köhl66,0Nico
3JAMIL, 4ž. Marek Stromský66,0Stajňa Corinne ČR
4FLICKER, 4Josef Sovka64,5Quartis-Zámecký Vrch
5MOULIN ROUGE, 4ž. Josef Váňa 366,5Stáj Luka
6NIFTY FOX(POL), 4ž. Josef Bartoš 266,0Stáj Magog
7OUR PRESENT, 4ž. Marcel Novák66,5J+J Votava
8VIPERA, 4Michal Kubík64,5DS Malá Morávka
9MARCUS AURELIUS(FR), 4Lukáš Matuský64,5Red Rebels
10KRÓL POPU(POL), 4Josef Borč63,5Wendy
11MOSQUITO, 4žk. Jan Odložil65,0Stáj Dopa-Odložil
12PYŠNÝ PÁV, 4Ondřej Velek65,5Selský dvůr
13BARAKIN, 4ž. Pavel Kašný66,0Jezdecký oddíl Beňov
14CÍSAŘ NERO, 4Zdeněk Bodlák63,5Nero Team
15EXOTIC VALLEY(GB), 4Jan Kratochvíl64,5Lokotrans
Škrtnuti: ROMEO
 
14:45 - 4.dostih (040205)
Cena Univerzity Pardubice
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3300 m - 50 000 Kč
1NIKAN, 8František Kovačík70,5Václav Říha
2BUGABOO, 6am. Jakub Spáčil61,5Pálenice Pavlovice
3RYANA, 6Martin Liška65,0EŽ Praha a.s.
4LAURIAN, 5Adam Čmiel66,5Antonín Šimera
5KING OF GRACIE(GER), 8Jakub Kocman63,5BORS Břeclav a.s.
6AGDAR, 8Jan Derych63,5Stáj Dolly
7HIT, 11Zdeněk Bodlák63,5Hagemann - Mocek
8RAMPULINA, 5Michal Kubík66,5Stáj Annaberg
9WILLBILL, 8am. Pavel Složil ml.64,5Lioba
10RING OF LOVE, 5žk. Jan Odložil65,0Stáj Dopa-Odložil
11NUCALS STAR(IRE), 6Ondřej Velek63,0Red Rebels
Škrtnuti: KADYNY(GB)
 
15:20 - 5.dostih (040207)
Cena podporovaná Destinační společností východní čechy
Stch - cena III.kat. - 5+ - 3900 m - 80 000 Kč
1TIMBER(GER), 7ž. Josef Váňa 369,0Chládek&Tintěra-Váňa
2BETPAK DALA(GB), 5ž. Jaroslav Myška67,5Dr.Charvát
3RABBIT LIBRETTIST(GB), 6Ivan Siegl, Ing.63,5Rabbit Trhový Štěpánov
4ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5ž. Marek Stromský66,0Lokotrans
5POWER PRIZE(GER), 8ž. Marcel Novák69,0Swiss Fans-Fedorowicz
6SHERARDO, 10Lukáš Matuský64,0www.fotokisza.com
7AZKABAN(POL), 7ž. Josef Bartoš 266,0Syndikát V3J
8ATACK(GER), 5Ondřej Velek63,5Red Rebels
9CORVINA, 6ž. Pavel Kašný65,5Jezdecký oddíl Beňov
10GULÁN, 10Martin Liška66,0H&H Hrudka
11CORBELLINO(FR), 7ž. Jan Faltejsek66,0Vítek Pavel
12POWER ZAR(GER), 5Michal Kubík67,5Rennstall Darboven
13SPIKE, 8František Kovačík66,0Václav Říha
14GEJZIR(GB), 7ž. Thomas Boyer67,5DS Pegas
Škrtnuti: DANGEROUS GLEAM(GER), NIKAN
 
15:55 - 6.dostih (040203)
Cena společnosti VESNA a.s.
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4200 m - 80 000 Kč
1LIBERTIN(GB), 5ž. Josef Bartoš 267,0Luka-Vedral
2HAWA BALI(IRE), 7ž. Marek Stromský70,0Lokotrans
3SORTINA, 7ž. Marcel Novák69,0EŽ Praha a.s.
4REAPER(GER*), 5ž. Jaroslav Myška71,0Wrbna Racing
5MARL BORA, 8Josef Sovka65,5Quartis-Zámecký Vrch
6DUMÁGO, 5Lukáš Matuský63,0K-K Metal a.s.
7MAIESTAS(IRE), 7Jakub Kocman65,5Akvagast Thurn
8KATCHABA(USA), 5Jan Kratochvíl64,5Joly
9GEMANUS, 8ž. Thomas Boyer69,0Rianon-Pecháček
10MR LOUISE, 5ž. Pavel Kašný65,5Orling
11SIXTYSEVEN, 5ž. Josef Váňa 366,5Buc-Film
Škrtnuti: MACAONE, MAUGLÍ
 
16:30 - 7.dostih (040202)
Cena vítězů Velké pardubické
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5100 m - 110 000 Kč
1OHIO, 6Josef Sovka67,5DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
2JAM TAKI(POL), 6Martin Liška66,5Stáj Nýznerov
3CANTRIDARA(SLO), 8Thomas Garner64,0Hradiště
4MATT, 9ž. Pavel Kašný66,0Antonín Šimera
5FRASINI(GB), 9ž. Marcel Novák66,5Stáj Lovka
6RENARD ARGENTÉ, 8ž. Josef Bartoš 270,0Stáj Luka-Mandak
7PARETO, 7ž. Jaroslav Myška69,0Wrbna Racing
8LOIRE, 6Ondřej Velek64,5www.trdelnik.com-Luka
9SHERON, 9Ján Mach, MVDr.66,0Hospůdka Malá-Hradčany
10STEP DANCER, 6Jan Kratochvíl67,0Orling
11MODENA, 7ž. Marek Stromský65,0EŽ Praha a.s.
12CATCH LIFE(ITY), 6Jakub Kocman67,0Viktorie-UH
13FOLIE D`OCEAN(FR), 9ž. Thomas Boyer66,5Mika
14RIBELINO(FR), 6Jan Derych69,0Lokotrans
15ORPHEE DES BLINS(FR), 12ž. Jan Faltejsek69,0DS Pegas
16HINTON(POL), 7ž. Michal Köhl67,0Maxa-Nýznerov
17LE JACKPOT(FR), 11ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
18BUDAPEST(IRE), 9ž. Josef Váňa 368,0Jasna
Škrtnuti: KARLSBAD(GER), REAPER(GER*)
 
17:05 - 8.dostih (040201)
Velká cena města Pardubic – XXII.ročník - I. kval.na VP s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 300 000 Kč
1NEBRIUS(POL), 6Jakub Kocman68,0Vasury Kolesa
2KINDLY BOY, 9ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
3SPERANZA, 9ž. Thomas Boyer68,0Rianon-Pecháček
4GRILIAS, 10Jan Kratochvíl68,0Statek Chyše-Váňa
5CIM(POL), 10ž. Jaroslav Myška68,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
6PUNTARENAS, 8Rostislav Benš68,0Nicole TJ Monty DS UH
7GAUNER DANON(GER), 8ž. Jaroslav Brečka68,0Meridian
8UNIVERSE OF GRACIE(GER), 9ž. Jiří Kousek68,0BORS Břeclav a.s.
9NIKAS, 9ž. Marek Stromský68,0Castor
10AMARAGON, 9ž. Jan Faltejsek68,0Maxa-Nýznerov
11ZARIF(IRE), 7ž. Josef Váňa 368,0Köi Dent
12AL JAZ, 8Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
13KLAUS(POL), 9ž. Josef Bartoš 268,0Dr.Charvát
14PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 8Lukáš Matuský68,0Elektromontáže Mička
15READY FOR SMILE, 8Michal Kubík68,0Estrella JF
16BASSO(POL), 8Ondřej Velek68,0Stáj Magog
17:40 - 9.dostih (040204)
Květnová steeplechase cross country
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4000 m - 50 000 Kč
1DICKINSONA, 9žk. Jiří Štěpánek ml.66,0Dvůr Záhornice-Štěpánek
2RIVER KWAI(GER), 8Josef Vašina72,0Bellicosity
3RAWENI, 6Rostislav Benš65,0Dostihová stáj Zhoř
4FLORENDO(GB), 7Barbora Málková64,5Zámek Bon Repos
5MAARJAS, 7Jakub Kocman65,5Stáj Lovka
6ACRE(GER), 5ž. Josef Bartoš 265,0Vocetka
7RENDEZ VOUS, 5ž. Marcel Novák70,0EŽ Praha a.s.
8VAL DE GUYE(FR), 5Jan Derych63,0Lokotrans
9APARTMAN, 9Zdeněk Bodlák64,5Modrá je dobrá
10LIBERTY SON(FR), 5Josef Sovka66,5Quartis-Zámecký Vrch
11CHERWICK, 7ž. Thomas Boyer70,0Dr.Charvát
12ROSI(GER), 6ž. Marek Stromský69,0Lokotrans
13NEW TIGER(GER), 12Martin Liška66,0A & L Company
14APASIONATA, 5Jan Kratochvíl62,5Stáj Lovka
15VINNY RAIN, 5Michal Kubík65,5Orling
16ARAMIS, 5ž. Michal Köhl67,0DS Malá Morávka
17QUATIKI(FR), 6ž. Jan Faltejsek70,0BORS Břeclav a.s.
18PERFECT MATE(POL*), 8Josef Borč64,5Tax-Reform
19HOLLYBEAR, 5ž. Jaroslav Myška66,0Vazi
20GARGANTUS(GER), 7Lukáš Matuský67,5Red Rebels
Chráněn: FLORENDO(GB)
Vyloučen-Chráněn: BE JAPE(POL), DIONYSIOS(GER), DON CASTRO, EMOTIONAL, KAMIENCZYK(POL), LEMUEL, LERAK, LOTA Z RUSÍNA
Škrtnuti: MILERYT(POL), TAQUARI(IRE), WAVELIGHT LASER(GER)

 
18:20 - 10.dostih (040210)
Cena mladých jezdců
B - cena IV.kat. - 4-5 - 2900 m - 30 000 Kč
1SCOTY, 4žk. Michal Mach65,5Horse Farm Kroutilík
2ISSOMERA, 4Jan Derych63,0Stáj Liboš-Derych
3ISHAT RAY, 5Martin Laube64,5Chov-koni.CZ
4FLORENTA, 4žk. Kateřina Hlubučková61,0Orling
5ZACHARY, 5Zdeněk Bodlák63,5Šomanová Lenka-Lipina
6TYMIAN, 4am. Jana Nováková61,5DS Malá Morávka
7LIMBA, 5žk. Radek Man61,0Vinklárek-Dešná
8SANTANDER, 5Michal Kubík64,5PF Ludmírov
9SÍGR, 4žk. Jan Odložil64,0FaBio Světlá Hora
10PEGY, 4am. Markéta Krejčí61,0Hvozd-Popelka-Hanák
11LADA Z RUSÍNA, 4František Kovačík65,5Václav Říha
Škrtnuti: LEAR, POLÁRNÍ NOC