Upravit stránku
12:00 - 1.dostih (040505)
Cena mezinárodního festivalu šachu a her CZECH OPEN
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4000 m - 90 000 Kč
1REKI, 4 Thomas Garner66,0Wrbna Racing
2GIBB`S BEACH(IRE), 4 ž. Josef Váňa ml.66,5Jasna
3MONARCHO, 4 žk. Pavel Složil ml.66,0DS Ponytrans
4SEKRET ECOSSE(POL), 4 ž. Lukáš Matuský67,5Stáj Magog
5LAD IN, 4 ž. Josef Bartoš66,5Rovina a.s. Hulín
6JESMOON, 4 sž. Jaroslav Myška66,5Jakub Myška-Myšková
7SPLASH, 4 Petr Tůma65,0Áďa a Emmča Friedmannovy
Startujících: 7
Škrtnuti: LUK, SHEIKA ZUZA
 
12:35 - 2.dostih (040503)
Cena za podpory SEED SERVICE
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 5200 m - 90 000 Kč
1AL JAZ, 10 ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
2LIBERTIN(GB), 7 Jan Odložil65,0Luka-Vedral
3CLAAS, 6 žk. Pavel Složil ml.66,0Sorbon Malá Bystřice
4USOCKEM(FR), 8 jž. Jiří Kousek69,5P.Pailhes - Vítek
5LOIRE, 8 ž. Josef Bartoš65,5www.trdelnik.com-Luka
6TZIGANE DU BERLAIS(FR), 5 Lukáš Sloup69,0Dr.Charvát
7CELADON(FR), 7 ž. Jaroslav Myška68,5Dr.Charvát
8KINDLY BOY, 11 ž. Marcel Novák70,0Stáj Kejzlar
9FLORENDO(GB), 9 Daniel Havlíček63,5Zámek Bon Repos
10ABSINT, 10 Petr Tůma65,5Marpet HK
11RENDEZ VOUS, 7 Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
12PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 10 ž. Lukáš Matuský66,5Elektromontáže Mička
13FLORIDAS, 7 ž. Pavel Kašný68,5Orling
14MR PAMPERITO(SVK), 8 ž. Jaroslav Brečka69,0KCL Slovakia
15WILD DANGER(GER), 9 ž. Jan Kratochvíl66,5Javor
Startujících: 15 
13:10 - 3.dostih (040502)
Červnová cross country Válečníka
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1ALL ABOUT COSSIO(POL), 7 jž. Jan Kratochvíl66,5Vocetka
2TEREBESZ(POL), 12 ž. Lukáš Matuský67,0Hugo Racing
3BORDERLAND(IRE), 10 ž. Pavel Kašný66,0Lokotrans
4RYANA, 8 Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
5ARCIONE(GER), 8 ž. Jaroslav Myška66,0Jerie & syn
6TORGON(POL), 6 ž. Jiří Kousek67,0Maxa-Nýznerov
7AMFORA, 6 ž. Josef Bartoš65,5Moravol - Irel
8RABBIT WELL(GB), 10 sjž. Josef Váňa ml.73,0Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 8
Škrtnuti: RABBIT LIBRETTIST(GB)
 
13:50 - 4.dostih (040501)
Cena města Pardubic – II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou - Memoriál Mjr. Miloše Svobody
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1REAPER(GER*), 7 ž. Jaroslav Myška70,0Wrbna Racing
2PUNTARENAS, 10 ž. Lukáš Matuský70,0Nicole TJ Monty UH
3HIPO JAPE, 10 sž. Jiří Kousek70,0Viktor Komárek
4TER MILL, 10 Jan Odložil70,0DS Malá Morávka
5UNIVERSE OF GRACIE(GER), 11 Martin Liška70,0BORS Břeclav a.s.
6JAM TAKI(POL), 8 ž. Marcel Novák70,0Nýznerov
7RIBELINO(FR), 8 ž. Pavel Kašný70,0Lokotrans
8MLÝN, 10 Sertash Ferhanov70,0DS RE&LA Frančák
9RABBIT HAWK WING(IRE), 8 ž. Josef Váňa st.70,0Rabbit Trhový Štěpánov
10GAUNER DANON(GER), 10 jž. Cevin Chan70,0Meridian
11NEBRIUS(POL), 8 Lukáš Sloup70,0Vasury Kolesa
12KLAUS(POL), 11 Thomas Garner70,0Dr.Charvát
13HEGNUS, 8 ž. Jan Kratochvíl70,0Ševců
14AMARAGON, 11 žk. Pavel Složil ml.70,0Maxa-Nýznerov
15SHERARDO, 12 jMichal Kubík70,0Bea-www.fotokisza.com
16TEMPLÁŘ, 9 ž. Josef Bartoš70,0Stáj Luka-trdelnik.com
17SAPFÓ, 9 Petr Tůma68,0K-K Metal a.s.
Startujících: 17
Škrtnuti: TREZOR(POL)
 
14:25 - 5.dostih (040506)
Cena společnosti Synthesia, a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1SUERTE AL SALTO(IRE), 9 Sertash Ferhanov63,5Meridian
2WIN FOR US, 6 Adam Čmiel64,5Rabbit Trhový Štěpánov
3CHRISTERA, 6 Barbora Málková63,5Orling
4ČÍRO, 6 žk. Pavel Složil ml.66,0Sorbon Malá Bystřice
5VINNY RAIN, 7 Lukáš Sloup64,0Orling
6LETNÍ LÁSKA, 8 žk. Patrick Boekhout62,0MHM
7VINNYFRED, 5 jJan Derych63,0Orling
8RABBIT LIBRETTIST(GB), 8 Michal Kubík66,5Rabbit Trhový Štěpánov
9IZYNKA, 5 am. Michal Mikšovský61,0Hudec - Olehla
10PRVNÍ LÁSKA, 8 Petr Tůma67,5Vox Ševčík Vlachovice
11PUDŘÍK, 8 sMartin Liška67,0PP Zámrsk
12LAURIE AN, 6 Jan Odložil65,0Conseq
13YERBA MATE(ITY), 7 Ján Mach, MVDr.63,5LOKOTRANS Slovakia CZ
Startujících: 13
Škrtnuti: BYRABAY(FR), COLD AS ICE(POL), ELEN(FR)
 
15:00 - 6.dostih (040504)
Cena Komerční banky
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1NICK(POL), 5 žk. Pavel Složil ml.66,0Nýznerov
2SEGAL(POL), 5 sRostislav Benš62,0Nýznerov
3MR LOUISE, 7 ž. Pavel Kašný64,0Orling
4WAIKITA, 6 am. Michal Mikšovský61,0DS Dvorce
5MILERYT(POL), 9 jLukáš Sloup64,0DS Ondra, Matyáš, Flash
6PYŠNÝ PÁV, 6 ž. Lukáš Matuský63,5Selský dvůr
7CANTON, 5 ž. Jaroslav Myška66,0Stáj Luka
8TYMIAN, 6 Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
9VAJGAROS, 5 ž. Jaroslav Brečka69,0Victory Farm-SK
10MAKLER(POL), 10 Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
11ARTISTMONTOT(FR), 6 ž. Josef Sovka65,0Quartis-Zámecký Vrch
12LOMBARGINI(GER*), 5 ž. Jiří Kousek67,0EŽ Praha a.s.
13ELDORADO(GER), 9 Jan Derych67,0Dostihová stáj Zhoř
14BUONARROTI(GER), 5 ž. Josef Váňa ml.66,5Jasna
15AVEC CHARME(GER), 6 ž. Josef Bartoš65,5AF Turf
Startujících: 15
Škrtnuti: MARL BORA, SMAJLÍK, VINNY RAIN
 
15:45 - 7.dostih (040507)
Cena za podpory Olympijského parku Pardubice 2016
PP - cena II.kat. - 4+ - 3900 m - 120 000 Kč
1SORGENIO, 6 sJán Mach, MVDr.69,5DS Ondra, Matyáš, Flash
2LAURIAN, 7 ž. Josef Bartoš68,5Antonín Šimera
3RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 bMichal Kubík65,0Rabbit Trhový Štěpánov
4ADIUTANT(POL), 7 ž. Jaroslav Myška70,5LorenzoWinfieldSyndicate
5OUR DUCHESS(IRE), 5 ž. Cevin Chan66,5Meridian
6DESSON(ITY), 7 Petr Tůma69,0Geo Real Group - Poles
7PEGAS(GB), 7 ž. Thomas Boyer68,5DS Pegas
8PEINTRE ELUSIF(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl64,0Dr.Charvát
9BRISK MOOS(GB), 8 ž. Jiří Kousek68,5www.trdelnik.com-Luka
10THEOPHILOS(FR), 6 ž. Josef Váňa ml.68,5Dostihový klub iSport-Váňa
11PLAYSTARABAD, 4 ž. Lukáš Matuský63,5Monte Negro
Startujících: 11 
16:20 - 8.dostih (040508)
Cena Dostihového spolku a.s.
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč
1CHANGING GUARD(IRE), 3 ž. Josef Váňa ml.66,5Joly
2SYKSTUS(POL), 3 jž. Jan Kratochvíl66,0DS Pegas
3SANTO CERRO(POL), 3 Sertash Ferhanov64,0Vocetka
4DOLDETON(SVK), 3 ž. Jiří Kousek67,0D.+ P. Kopálek, CZ
5FANTASY, 3 bMichal Kubík65,0Rabbit Trhový Štěpánov
6NORMAN(FR*), 3 jž. Thomas Boyer66,0DS Pegas
7HÁDÉS, 3 ž. Lukáš Matuský66,5Vocvel
8HASAN(IRE), 3 ž. Josef Bartoš66,0Zeas Staré Hradiště
9DŽIDŽALI(POL), 3 Rostislav Benš64,0Nýznerov

Startujících: 9
Dohlášeni: HASAN(IRE)rnŠkrtnuti: TANEČNICE LÚČNICE