Upravit stránku
14:00 - 1.dostih (040208)
Cena vítězů Velké pardubické
PP - cena III.kat. - 4+ - 3200 m - 90 000 Kč
1CELESTE, 4 ž. Josef Bartoš65,0U krále Matyáše, UH
2FRAGMENT OF SCYRIS, 7 Jan Derych67,5Liboš-Derych
3HELIOSTAT(IRE), 6 am. Michal Mikšovský66,5Antonín Šimera-Landbau
4INTRIKÁŘ, 4 sVeronika Řezáčová65,0Hudec-Řezáčová
5LARRY, 7 Adam Čmiel67,5Farma Santov Hrbáček
6KÖNIG SAMUR(GER), 4 jž. Jan Kratochvíl64,5Gestüt Elsetal - Váňa
7CHRISALA, 4 Ján Mach, MVDr.61,0Orling
8TESSTINO(POL), 5 ž. Martin Liška70,5Vasury Kolesa
9GARFIELD, 5 František Kovačík68,5Václav Říha
10ARARAT, 4 Sertash Ferhanov65,0Zeas Staré Hradiště
Startujících: 10
Dohlášeni: ARARAT, FRAGMENT OF SCYRIS, CHRISALA, INTRIKÁŘ, LARRY, TESSTINO(POL)
Škrtnuti: HASAN(IRE)

 

14:45 - 2.dostih (040204)
Cena podporovaná společností České dráhy, a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1LAMBROZINI, 6 ž. Josef Bartoš71,5Hvozd-Popelka-Hanák
2ALBE BACK(GB), 5 ž. Jaroslav Myška68,0Meridian
3ANTHOS(FR), 6 Adam Čmiel65,5SKY GROUP ČR
4SINNDARKA(IRE), 7 ž. Thomas Boyer66,0H&H J.Hrudka
5LADY BACH(IRE), 8 bVeronika Řezáčová65,0Hudec-Řezáčová
6NEW FINCH, 5 Pavel Složil ml.67,0EŽ Praha a.s.
7DZINFIZZ, 6 Jan Odložil67,0Luka-Vedral
8NOTALERT, 8 Jan Derych65,5DS Ponytrans
9GILBERT, 6 am. František Plšek ml.68,0Antique art UH
10JITŘENKA, 5 am. Michal Mikšovský64,0Vinklárek-Dešná
11TAMALIRÉG, 5 ž. Martin Liška68,0Stáj Žďárský
12AMANTIDO, 5 Ján Mach, MVDr.65,5Stáje Těchov
13KORNELIUS, 5 Patrick Boekhout68,0EŽ Praha a.s.
14ALEGORIA, 6 Sertash Ferhanov67,0Stanislav Chudáček
Startujících: 14
Škrtnuti: BOLERO DE L`ISLE(FR), DIAMANT, SZAPIRO(POL)

 

15:20 - 3.dostih (040206)
Cena společnosti Ing. Radek Píša
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4700 m - 60 000 Kč
1CANTON, 7 A 1/2Jan Odložil67,5Stáj Luka
2VINNERO, 5 ž. Marek Stromský63,5Orling
3STRING(GER*), 5 Veronika Řezáčová65,5K-K Metal a.s.
4SHEGERTON, 5 jSertash Ferhanov65,0Hospůdka Malá-Hradčany
5VAL DE GUYE(FR), 9 A 1/2Jan Derych69,5Lokotrans
6SIXTYSEVEN, 9 ž. Marcel Novák69,5Buc-Film
7DODO DANCER(FR), 5 Patrick Boekhout63,0Stáj Anděl strážný
8MARREE, 5 ž. Jan Faltejsek70,0Dr. Charvát
9MAXIMUS, 6 Pavel Složil ml.68,0EŽ Praha a.s.
10JUSTICIUS, 6 ž. Thomas Boyer65,0Vinklárek-Dešná
11SOTTOVENTO(GER), 6 ž. Jan Kratochvíl63,0Statek Chyše-Váňa
12MILERYT(POL), 11 jJán Mach, MVDr.61,5Machvet-Stachovice -Mach
13CARMINA(FR), 6 A 1/2Josef Borč63,5DiJana Dobšice
Startujících: 13 

 

15:55 - 4.dostih (040202)
Cena Služeb města Pardubic
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1STARBUCK, 9 ž. Marek Stromský69,0EŽ Praha a.s.
2LIBERTIN(GB), 9 Jan Odložil68,0Luka-Vedral
3PLAYER, 6 ž. Marcel Novák70,0Maxa-Nýznerov
4BUKHARI(FR), 6 Sertash Ferhanov68,0TVD a.s.
5BOLERO DE L`ISLE(FR), 7 A 1/2ž. Lukáš Matuský68,0Hana Veselá
6LOIRE, 10 bž. Josef Bartoš68,0www.trdelnik.com-Luka
7BUONARROTI(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl69,0Jasna
Startujících: 7
Dohlášeni: BOLERO DE L`ISLE(FR), BUKHARI(FR)

 

16:30 - 5.dostih (040201)
Velká cena města Pardubic - XXVI. ročník - I. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1TALENT, 7 ž. Jiří Kousek70,0DS Kabelkovi
2TZIGANE DU BERLAIS(FR), 7 ž. Jan Faltejsek70,0Dr. Charvát
3NO TIME TO LOSE(GB), 9 jž. Jan Kratochvíl70,0DS Paragan
4VICODY(FR), 9 A 1/2sž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
5SISI MERBLE, 10 ž. Thomas Boyer68,0www.trdelnik.com-Luka
6STRETTON, 8 ž. Marcel Novák70,0Nýznerov
7RIBELINO(FR), 10 ž. Martin Liška70,0Lokotrans
8TEMPLÁŘ, 11 A 1/2Jan Odložil70,0www.trdelnik.com-Luka
9VANDUAL(SVK), 10 ž. Lukáš Matuský70,0Vadual CZ
10ANGE GUARDIAN(GER), 10 ž. Jaroslav Myška70,0Stáj Anděl strážný
11UNIVERSE OF GRACIE(GER), 13 jSertash Ferhanov70,0BORS Břeclav a.s.
12THEOPHILOS(FR), 8 bž. Marek Stromský70,0Dostihový klub iSport-Váňa
13POWER ZAR(GER), 9 jPatrick Boekhout70,0Chládek&Tintěra-Váňa
Startujících: 13
Škrtnuti: MAUGLÍ

 

17:05 - 6.dostih (040203)
Cena ORLING
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1CALL OF OUTY KLASS(FR), 6 A 1/2ž. Lukáš Matuský68,0MPL Racing CZ
2MAHONY, 6 ž. Marek Stromský70,5Quartis-Zámecký Vrch
3DULCAR DE SIVOLA(FR), 5 Josef Borč63,0DiJana Dobšice
4MANOL, 6 ž. Jiří Kousek70,0Frančák - Dvorce
5SILK(GER), 7 Patrick Boekhout67,5Jasna
6ELDORADO(GER), 11 Ján Mach, MVDr.66,5Dostihová stáj Zhoř
7ARTISTMONTOT(FR), 8 A 1/2Jan Odložil68,0Quartis-Zámecký Vrch
8TURONI(FR), 5 ž. Marcel Novák68,0VDV Vsisko
9RABBIT HAWK WING(IRE), 10 ž. Jan Kratochvíl70,5Rabbit Trhový Štěpánov
10POINSETTIA, 6 Jakub Spáčil66,0Syndikát hvězda-Olehla
11MAUGLÍ, 12 ž. Pavel Szikora71,0Slabý
12NIKAS, 13 ž. Martin Liška68,5Castor
Startujících: 12 

 

17:40 - 7.dostih (040207)
Cena Dne dopravy ČR/Dopravní festival 2018 - Pocta Janu Kašparovi
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1TASIMA, 10 Jan Derych67,5Stáj El Halem Okleštěk
2ANAKING(FR), 8 ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
3PLAYMONKA, 5 am. Michal Mikšovský64,0Antonín Šimera-Landbau
4ACHSAR(FR), 5 ž. Lukáš Matuský68,0K-K Metal a.s.
5BYRABAY(FR), 8 ž. Martin Liška69,5Vasury Kolesa
6BOUBA LOUP(FR), 6 Jan Odložil68,5Quartis-Zámecký Vrch
7ZAFFER(FR), 5 ž. Josef Bartoš67,0Štefi
Startujících: 7 

 

18:15 - 8.dostih (040205)
Memoriál novináře Vlastimila Nováka podporovaný on-line deníkem vzpravy.cz
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3200 m - 60 000 Kč
1KORNELIA, 4 Pavel Složil ml.66,0Hvozd-Popelka
2WOTAN(GER), 4 jž. Marek Stromský68,0K-K Metal a.s.
3ROZINA(FR), 4 sž. Jan Kratochvíl66,0Estrella
4TERAZINI, 4 A 1/2Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
5EVŽEN(GB), 4 ž. Jaroslav Myška68,0Englicovi a Kulhánkovi
6NIKTIGER, 4 František Kovačík68,5Václav Říha
7SOCIETY SOLVENT, 4 Jakub Spáčil63,5Hudec - Olehla
8APAS ROCKA, 4 ž. Marcel Novák66,0Nýznerov
9ENGELE(FR), 4 bPatrick Boekhout63,0Jaroslav Bouček Buc-Film
10MANSUR, 4 sžk. Lenka Kvapilová63,0Pecka-Horse
11STEALING A WIN(IRE), 4 jž. Martin Liška66,0NUTRIN
12MR SPEX(GER), 4 ž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
Startujících: 12
Škrtnuti: CHRISALA, SIGIRIYA(IRE)