Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040508)
Cena za podpory ZOO Dvůr Králové nad Labem
PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč
1SZMYTRY, 3ž. Josef Bartoš66,0FaBio Světlá Hora
2MANOL, 3am. Michal Mikšovský62,5Frančák - Dvorce
3ECOLOGICAL DREAM, 3Ondřej Velek62,5Acre
4GILBERT, 3František Kovačík66,0Václav Říha
5CASPER(FR), 3Michal Kubík64,0DS Pegas
6COTIL RED(FR), 3Josef Borč63,5DiJana Dobšice
7RINGMASTER(IRE), 3ž. Josef Váňa ml.66,0Jasna
8RED REBEL(GB), 3Jan Kratochvíl64,5Red Rebels
9NORTHERLY WIND(FR), 3ž. Jan Faltejsek67,0Dr.Charvát
Startujících: 9
Dohlášeni: CASPER(FR), COTIL RED(FR), SZMYTRY
 
13:35 - 2.dostih (040507)
Cena za podpory SEED SERVICE
PP - cena III.kat. - 4+ - 3200 m - 90 000 Kč
1CORVINA, 7žk. Jakub Spáčil63,5Jezdecký oddíl Beňov
2NOS GALAN(IRE), 4Jan Kratochvíl63,5Vocetka
3NICAMIA(POL), 6František Vávra63,5DS Malá Morávka
4DELI PLAN, 4Ondřej Velek60,5K-K Metal a.s.
5MISTER WESTMINSTER(GB), 5ž. Josef Váňa ml.68,0Spedition Zavřel
6BIONIC FACE(IRE), 6Martin Liška66,0DS Pegas
7ADIUTANT(POL), 6ž. Jaroslav Myška67,5LorenzoWinfieldSyndicate
8THE IRON MAIDEN(GB), 6Lukáš Sloup63,5Quirinus Farm
9CASTELLON(FR), 4ž. Josef Bartoš64,5Joly
10ELIÁŠ, 6Ján Mach, MVDr.64,5Ondra,Matyáš+Flash
11SARAS(FR), 5ž. Lukáš Matuský67,5K-K Metal a.s.
12DESSON(ITY), 6ž. Marcel Novák67,5Geo Real Group - Poles
Startujících: 12
Škrtnuti: CARINKA, VENI VIDI VICI
 
14:10 - 3.dostih (040504)
Cena mezinárodního festivalu šachu a her CZECH OPEN
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1CUX, 7am. Pavel Složil ml.64,0TVCK Radslavice-Složil
2ELDORADO(GER), 8Rostislav Benš70,0Dostihová stáj Zhoř
3CHARMER(POL), 5ž. Josef Sovka61,5Quartis-Zámecký Vrch
4MILERYT(POL), 8Lukáš Sloup63,0Ondra,Matyáš+Flash
5RENDEZ VOUS, 6Michal Kubík64,0EŽ Praha a.s.
6PLAYBEC, 6Ondřej Velek60,5H&H Hrudka
7DALMACIO(GER), 8ž. Josef Bartoš65,0Jan Červenka
8ABSINT, 9ž. Marcel Novák65,0Stáj Kejzlar
9MATT, 10žk. Jakub Spáčil60,0Antonín Šimera
10STEP DANCER, 7Jan Kratochvíl63,5Orling
11NIKAN, 9ž. Pavel Kašný68,5Vox Ševčík Vlachovice
12LORAIN, 8ž. Jaroslav Myška70,0Stáj Jeso
13MACAONE, 8Barbora Málková63,5Orling
14ANTHON, 6ž. Marek Stromský64,0DSS Marianov
15NATALIE, 6ž. Jan Faltejsek73,5Dr.Charvát
Startujících: 15 
14:45 - 4.dostih (040505)
Cena společnosti Synthesia, a.s.
Stcc - cena III.kat. - 4 - 4000 m - 90 000 Kč
1SWORN SHOT(GER), 4Adam Čmiel66,0AGA-Vlachovice
2LOMBARGINI(GER*), 4ž. Marek Stromský66,0EŽ Praha a.s.
3TALENT, 4ž. Josef Bartoš67,0DS Kabelkovi
4NOSTALGIK, 4ž. Lukáš Matuský66,0Dr.Charvát
5SINNDARKA(IRE), 4žk. Adam Eliáš64,0H&H Hrudka
6MARMITON(FR), 4ž. Jan Faltejsek66,0Elektromontáže Mička
7SILK(GER), 4ž. Josef Váňa ml.68,0Jasna
8DRAN(POL), 4ž. Josef Sovka66,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
Startujících: 8
Škrtnuti: LEGARTO, NINE(GER), THE MERCANTILIST(USA)
 
15:20 - 5.dostih (040502)
Cena společnosti IREL - Červnová cross country Válečníka
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1NOBLEFRED DERUINS(FR), 6Jan Kratochvíl65,0DC Osvinov-Baštová
2BORDERLAND(IRE), 9ž. Marek Stromský65,0Lokotrans
3RYANA, 7Michal Kubík64,0EŽ Praha a.s.
4SHAMAN, 11ž. Lukáš Matuský66,5K-K Metal a.s.
5TEREBESZ(POL), 11žk. Jakub Spáčil65,0Hugo Racing
6KSIEŽNA VEGAS(POL), 10ž. Jan Faltejsek64,0Stáj Diament
7TIWAZ(POL), 6ž. Marcel Novák65,0Meridian
Startujících: 7
Dohlášeni: KSIEŽNA VEGAS(POL), TIWAZ(POL)
Škrtnuti: CROSS ICE(IRE)

 
16:00 - 6.dostih (040501)
II. Kvalifikace na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1KLAUS(POL), 10žk. Jakub Spáčil68,0Dr.Charvát
2SUN BELINA(POL), 8Martin Liška66,0Nýznerov
3ZARIF(IRE), 8ž. Josef Bartoš68,0Köi Dent
4PUNTARENAS, 9Lukáš Sloup68,0Nicole TJ Monty DS UH
5THALLIUM(FR), 8ž. Josef Váňa ml.68,0Jasna
6SHERON, 10ž. Marek Stromský68,0Hospůdka Malá-Hradčany
7KASIM, 10ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
8SHERARDO, 11Michal Kubík68,0www.fotokisza.com
9ORIENTAL LION(GB), 9Zdeněk Bodlák68,0RePeTe -Vašina
10AL JAZ, 9ž. Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
11ORIX, 8ž. Pavel Kašný68,0Sen Senohraby
12TREZOR(POL), 11Ondřej Velek68,0Epicos
13PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 9ž. Lukáš Matuský68,0Elektromontáže Mička
14HINTON(POL), 8am. Pavel Složil ml.68,0Maxa-Nýznerov
15GOSCATER, 7ž. Jaroslav Myška68,0Stáj Jeso
16MLÝN, 9František Kovačík68,0DS RE&LA Frančák
17BODYGUARD(POL), 9ž. Jaroslav Brečka68,0OMS
18HIPO JAPE, 9Jan Kratochvíl68,0Viktor Komárek
19MODENA, 8ž. Jan Faltejsek66,0EŽ Praha a.s.
Startujících: 19
Škrtnuti: SAPFÓ
 
16:40 - 7.dostih (040503)
Cena Komerční banky
Stcc - handicap II.kat. - 5+ - 4500 m - 120 000 Kč
1NEBRIUS(POL), 7Jakub Kocman65,0Vasury Kolesa
2REAPER(GER*), 6ž. Jaroslav Myška67,0Wrbna Racing
3SAPFÓ, 8ž. Jan Faltejsek64,0K-K Metal a.s.
4NIKAS, 10ž. Marek Stromský70,0Castor
5RABBIT WELL(GB), 9Jan Kratochvíl73,0Rabbit Trhový Štěpánov
6DOROTKA(FR*), 7Michal Kubík64,0DS Pegas
7HEGNUS, 7žk. Jakub Spáčil63,5Ševců
8LOVE THE WIN(IRE), 8Martin Liška66,0FINCH a.s.
9WINKY WINKY, 9ž. Marcel Novák64,0MEGA a.s. Stráž p.Ralskem
10HANDSOME JACK(IRE), 7ž. Lukáš Matuský64,5Monte Negro
11CATCH LIFE(ITY), 7ž. Pavel Kašný65,0Viktorie-UH
12VANDUAL(SVK), 7ž. Josef Bartoš65,0Vadual ČR
Startujících: 12
Škrtnuti: AMARAGON, ELDORADO(GER), NATALIE
 
17:15 - 8.dostih (040506)
Cena za podpory Elektro Vlášek
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1SMAJLÍK, 5Ján Mach, MVDr.62,5ARTEP
2JAMIL, 5am. Michal Mikšovský61,5Stajňa Corinne ČR
3JAM TAKI(POL), 7Ondřej Velek63,5Nýznerov
4ARTISTMONTOT(FR), 5Lukáš Sloup65,0Quartis-Zámecký Vrch
5FLORIDAS, 6Barbora Málková63,5Orling
6KRÓL POPU(POL), 5Josef Borč62,5Wendy
7AMERICKÝ SEN, 7am. Tomáš Štechmüller62,0Hospůdka U Nováků
8ALANBROOKE(GB), 9Jan Kratochvíl63,5Köi Dent
9LINGARRY(FR), 9Jakub Kocman62,0Vasury Kolesa
10BROKER(GER), 8Michal Kubík64,0DS Pegas
11KAI(GER), 6žk. Vojtěch Crha63,0Chládek&Tintěra-Váňa
12CARINKA, 7am. Pavel Složil ml.65,0Sorbon Malá Bystřice - Hrbáček
13PEGAS(GB), 6Martin Liška66,0DS Pegas

Startujících: 13
Škrtnuti: BÁDEN, DEMON MAGIC, FANTAGHIRO, FLORENDO(GB), INARCA, KSIEŽNA VEGAS(POL), NOTALERT, PLAYBEC, RAPPER`S MUSIC