Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040208)
Cena vítězů Velké pardubické
PP - cena III.kat. - 4+ - 3200 m - 90 000 Kč
1CATCH LIFE(ITY), 9 ž. Pavel Kašný71,5Viktorie-UH
2LEBENSART(GER), 6 ž. Lukáš Matuský68,0Vasury Kolesa
3WICKER STONE(IRE), 6 bjMartin Liška68,5Lokotrans
4LUCK AHEAD(IRE), 4 ž. Marek Stromský64,5DS Albertovec
5MANDALOUN BOY(FR), 5 bž. Jaroslav Myška70,5Gabriela-Trachtová
6DUSIGROSZ(FR), 4 ž. Jan Kratochvíl64,5Joly
7ČÁRYREJKA, 6 bžk. Jakub Spáčil64,5Vrba Rokytnice Slavičín
8LOOP LOVE(GB), 5 jž. Jan Faltejsek68,0Lokotrans
9VENI VIDI VICI, 8 ž. Dušan Andrés71,0DC Zámrsk MUDr.Bruna
10ROMANE CONTI(GB), 9 Jan Odložil69,5Luka-Sobotka
11DESSON(ITY), 8 žk. Pavel Složil ml.67,5EŽ Praha a.s.
12ANGOSTURA(FR), 4 bž. Josef Bartoš66,0Lokotrans
13KRÖSUS(GER), 7 ž. Martin Cagáň71,5Lokotrans Slovakia
Startujících: 13
Škrtnuti: AZTEK, RABBIT MOUNTNELSON(GB)

 
13:45 - 2.dostih (040205)
CENA DNE DOPRAVY ČR/ DOPRAVNÍ FESTIVAL 2017 - POCTA JANU KAŠPAROVI
Stcc - cena V.kat. - 5+ - 3300 m - 30 000 Kč
1READY FOR BOND, 6 Michal Kubík65,0Hřebčín Krásné údolí
2ADANA, 6 Adam Čmiel63,5POLAGRO - Kovačík
3JONATHAN(IRE), 5 Martin Liška67,5TIPPLER Group s.r.o.
4SHELLY, 5 Jan Odložil67,5DS Malá Morávka
5ORIENTAL LION(GB), 11 Radek Man65,5RePeTe -Vašina
6MODŘÍN, 5 ž. Marcel Novák69,5EŽ Praha a.s.
7SWORN SHOT(GER), 6 ž. Lukáš Matuský68,0AGA-Vlachovice
8JUSTIN(POL), 7 ž. Josef Bartoš68,0DC Osvinov-Baštová
9MAXIMUS, 5 žk. Pavel Složil ml.69,0EŽ Praha a.s.
Startujících: 9
Dohlášeni: ADANArnŠkrtnuti: VIKING DES BLINS(FR)
 
14:20 - 3.dostih (040202)
Cena Služeb města Pardubic
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 3400 m - 90 000 Kč
1RIDERI CROSS, 5 Radek Man60,0EŽ Praha a.s.
2USOCKEM(FR), 9  A 1/2jž. Kevin Guignon74,0P.Pailhes - Vítek
3BUKHARI(FR), 5 Sertash Ferhanov65,0TVD a.s.
4NICK(POL), 6 ž. Marcel Novák71,0Maxa-Nýznerov
5LORD JAGMIN, 8 ž. Dušan Andrés61,0EŽ Praha a.s.
6WOODY, 7 Petr Tůma68,0Iron Ladies Ostrava
7RABBIT MOUNTNELSON(GB), 5 Michal Kubík67,0Rabbit Trhový Štěpánov
8MARCUS AURELIUS(FR), 7 žk. Pavel Složil ml.67,0Red Rebels
9GIBB`S BEACH(IRE), 5 ž. Jan Kratochvíl63,5Jasna
10TEREBESZ(POL), 13 žk. Jakub Spáčil65,0Hugo Racing
11STIGRIS, 6 ž. Lukáš Matuský63,5K-K Metal a.s.
Startujících: 11
 
15:05 - 4.dostih (040203)
Cena společnosti AUTO IN, s.r.o.
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3400 m - 60 000 Kč
1LORETIS, 4 Jan Derych65,0Kameňák s.r.o.
2DODO DANCER(FR), 4 ž. Marcel Novák68,0Stáj Anděl strážný
3CHANGING GUARD(IRE), 4 ž. Jan Kratochvíl68,0Statek Chyše-Váňa
4RANDY, 4 Jan Odložil66,0Stáj Dopa-Odložil
5TURONI(FR), 4 žk. Pavel Složil ml.67,0VDV Vsisko
6MEDIC, 4 Martin Liška66,5EŽ Praha a.s.
7KORNELIUS, 4 ž. Dušan Andrés68,0EŽ Praha a.s.
8CHAROY EN, 4 ž. Pavel Kašný66,0Viktorie-UH
9NORMAN(FR*), 4 ž. Jan Faltejsek68,0DS Pegas
10KOENIGIN MUM(FR), 4 Patrick Boekhout63,5Gestüt Elsetal - Váňa
Startujících: 10
Škrtnuti: IMPHAL(POL)
 
15:40 - 5.dostih (040204)
Cena Arnošta z Pardubic
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4700 m - 60 000 Kč
1VAL DE GUYE(FR), 8  A 1/2ž. Josef Bartoš68,5Lokotrans
2BACCHUS COLLONGES(FR), 6  A 1/2Jan Odložil66,0Quartis-Zámecký Vrch
3ALL SCATER, 7 žk. Veronika Řezáčová67,5DS Řezáčová-Mikule
4ČETAŘ, 6 bjMartin Liška68,5EŽ Praha a.s.
5PYŠNÝ PÁV, 7 ž. Lukáš Matuský69,0Selský dvůr UH
6MOULA, 9 Petr Tůma66,5Iron Ladies Ostrava
7GAUNER DANON(GER), 11 sž. Jaroslav Myška69,5Meridian
8MANOL, 5 ž. Jiří Kousek68,5Frančák - Dvorce
9KINDLY BOY, 12 ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
10JIHLAVA(IRE), 8 Sertash Ferhanov69,5Stáj Žďárský SK
11SEGAL(POL), 6 jJan Derych68,5JK Jalubí-Škrášková
12SMAJLÍK, 7 Ján Mach, MVDr.65,5ARTEP
13QUATIKI(FR), 9 ž. Jan Faltejsek70,5BORS Břeclav a.s.
14SAINT MALO(FR), 5 žk. Pavel Složil ml.68,0Dr.Charvát
15STRETTON, 7 žk. Jakub Spáčil67,0Wrbna Racing
16AVEC CHARME(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl70,5AF Turf
Startujících: 16
Škrtnuti: SIXTYSEVEN, STIGRIS, UDINE DE CHAMPFEU(FR), VINSON HILL
 
16:20 - 6.dostih (040201)
Velká cena města Pardubic - XXV. Ročník - I. kval. na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1MAUGLÍ, 11 Martin Liška70,0Slabý
2HEGNUS, 9 ž. Niklas Lovén70,0Ševců
3PUNTARENAS, 11 ž. Lukáš Matuský70,0mmm
4SIXTYSEVEN, 8 ž. Thomas Boyer70,0Buc-Film
5CHARME LOOK, 10 ž. Jan Faltejsek70,0Orling
6KASIM, 12 ž. Marcel Novák70,0Stáj Kejzlar
7NIKAS, 12 ž. Marek Stromský70,0Castor
8RABBIT HAWK WING(IRE), 9 ž. Jiří Kousek70,0Rabbit Trhový Štěpánov
9UNIVERSE OF GRACIE(GER), 12 žk. Pavel Složil ml.70,0BORS Břeclav a.s.
10VIVE PAOLO(GER), 9 bž. Martin Cagáň70,0Lokotrans Slovakia
11ELDORADO(GER), 10 Jan Derych70,0Dostihová stáj Zhoř
12MODENA, 10 ž. Dušan Andrés68,0EŽ Praha a.s.
13TER MILL, 11 A 1/2Jan Odložil70,0DS Malá Morávka
14NO TIME TO LOSE(GB), 8 jž. Jan Kratochvíl70,0DS Paragan
15REAPER(GER*), 8 ž. Jaroslav Myška70,0Wrbna Racing
16ZARIF(IRE), 10 ž. Josef Bartoš70,0Köi Dent
Startujících: 16
Škrtnuti: RABBIT WELL(GB), VIRTUS D`ESTRUVAL(FR)
 
16:55 - 7.dostih (040207)
Cena podporovaná společností České dráhy, a.s.
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1BOUBA LOUP(FR), 5 jž. Kevin Guignon67,0Pavel Vítek
2MESSI, 7  A 1/2jž. Pavel Kašný68,0Etiene Mattelin
3TE AROHA, 6 ž. Jan Kratochvíl66,0DC Osvinov-Baštová
4SORBON(GB), 9 Sertash Ferhanov65,5Vesiba
5ELIÁŠ, 8 ž. Marcel Novák71,0Jasna
6GEJZIR(GB), 10 ž. Thomas Boyer69,0DS Pegas
7BOISBLANC(FR), 7 ž. Dušan Andrés68,0Quartis-Zámecký Vrch
8AMADEON(IRE), 5 ž. Jaroslav Myška69,5Stanislav Chudáček
9AZTEK, 6 bž. Josef Bartoš71,0Dr.Charvát
Startujících: 9
Škrtnuti: ČÁRYREJKA, NEICER(POL), USOCKEM(FR)
 
17:30 - 8.dostih (040206)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc - handicap V.kat. - 5+ - 4500 m - 30 000 Kč
1TRIVERO(USA), 11 Martin Liška69,0Stáj Karin-Neuberg
2ZACHARY, 8 bMichal Kubík67,0DSS Marianov
3LA MILLA, 7 bJan Derych68,5Jezdecký oddíl Beňov
4VINSON HILL, 6 žk. Jakub Spáčil71,0Orling
5FASCINATING HILL, 6 Radek Man67,0EŽ Praha a.s.
6I WANT DANCE, 9 Sertash Ferhanov68,0Filipův kůň
7SÍGR, 7 Jan Odložil68,0Stáj Dopa-Odložil

Startujících: 7
Dohlášeni: FASCINATING HILL