Upravit stránku

12:00 - 1.dostih (040907)
Cena podporovaná grafickým studiem TASOU
PP - cena IV.kat. - 3 - 3200 m - 60 000 Kč

1NATIQUA(GB), 3Daniel Vyhnálek63,5DS Pegas
2GOLD HAVANAH(IRE), 3ž. Sertash Ferhanov66,0Stanislav Chudáček
3ANIS HELLISIO, 3ž. Marcel Novák67,5Nýznerov
4MOTIV, 3Jakub Spáčil65,5Pálenice Pavlovice
5LOCK NESS(FR), 3ž. Jaroslav Myška68,0Meridian
6SPEEDER, 3Jan Odložil68,0Stáj Dopa-Odložil

Startujících: 6 

12:35 - 2.dostih (040906)
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera – 33ti násobného startéra Velké pardubické
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3400 m - 60 000 Kč

1HAYLEY, 6Jan Odložil68,0Stáj Dopa-Odložil
2PHILLIPINA, 6Jakub Spáčil65,0Stáj Karin-Neuberg
3ILEK(FR), 6 bjž. Marek Stromský69,0DS Paragan
4GEJZIR(GB), 11ž. Marcel Novák71,0Vinklárek-Dešná
5CHARISMATIC, 6Pavel Složil ml.69,0EŽ Praha a.s.
6IMAN(POL), 4Ondřej Velek64,5Quartis-Zámecký Vrch
7KOKIN, 4ž. Lukáš Matuský65,5Marpet HK Trans s.r.o.
8MERELLA(SWI), 6ž. Sertash Ferhanov68,0Zeas Staré Hradiště
9PALAZZO CORSINI(IRE), 4 bž. Jan Faltejsek66,5Stáj Marcelewo
10LIA ASHAMAL, 6 sVeronika Řezáčová64,5GPS prehled.cz.-Vašina

Startujících: 10
Škrtnuti: HELIOSTAT(IRE)

13:20 - 3.dostih (040905)
Cena podporovaná společností PROVET
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3300 m - 60 000 Kč

1GINGER, 4František Kovačík68,0Václav Říha
2RIBANINA(FR), 4Jan Derych65,0Kameňák s.r.o.
3TONINO(GB), 4Veronika Řezáčová64,0JK Jalubí Buksovi-Škrášková
4SOCIETY SOLVENT, 4Jakub Spáčil63,5Hudec - Olehla
5ENGELE(FR), 4 bam. Michal Mikšovský62,5Jaroslav Bouček Buc-Film
6JOSEPH, 4 sž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
7IDEAL CHOC(FR), 4ž. Thomas Boyer68,0Pure Nutrition
8KORNELIA, 4Pavel Složil ml.66,0Hvozd-Popelka
9MANSUR, 4 sž. Marcel Novák69,5Pecka-Horse
10EAST RIVER(FR), 4 A 1/2Patrick Boekhout64,0Joly

Startujících: 10 

13:55 - 4.dostih (040903)
Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4300 m - 60 000 Kč

1JANTAR(FR), 9Ondřej Velek68,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
2ZATARO, 5ž. Marcel Novák68,0Stáj Lovka
3LORETIS, 5Jan Derych65,0Kameňák s.r.o.
4SEGRETON, 5Martin Laštovička64,5Stáj Sokrates
5LUCK AHEAD(IRE), 5 sž. Martin Liška68,0DS Albertovec
6BREZILOS(FR), 5 bž. Pavel Kašný68,0Viktorie-UH
7NORVÍNO, 6 A 1/2am. František Plšek ml.70,0Stajňa Corinne ČR
8MAZHILIS(FR), 9ž. Jaroslav Myška69,0Köi Dent
9LAMBROZINI, 6Patrick Boekhout65,5Hvozd-Popelka-Hanák
10MOULA, 10am. Michal Mikšovský65,0Iron Ladies Ostrava

Startujících: 10
Škrtnuti: DRAN(POL), ELIÁŠ, MOREIRA(GB), SHEGERTON, WOODY

14:30 - 5.dostih (040902)
Cena TZIGANE DU BERLAIS – vítěze 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč

1AUCUN SOUCIS(FR), 8 A 1/2bJosef Borč60,0DiJana Dobšice
2ELDORADO(GER), 11Rostislav Benš72,5Dostihová stáj Zhoř
3VIVIENNE OF GRACIE(GB), 9Jakub Kocman61,0DS Sunflower - Vápno
4AVEC CHARME(GER), 8ž. Jan Faltejsek64,0AF Turf
5TAMAS(POL), 6 bž. Sertash Ferhanov65,0Vocetka
6SHEGERTON, 5 jž. Marek Stromský65,5Hospůdka Malá-Hradčany
7SILK(GER), 7Patrick Boekhout62,5Jasna

Startujících: 7
Dohlášeni: ELDORADO(GER), SHEGERTON

14:05 - 6.dostih (040901)
Cena města Pardubic
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4200 m - 120 000 Kč

1TER MILL, 12 A 1/2Jan Odložil68,5DS Malá Morávka
2COTE MER(FR), 6 A 1/2Patrick Boekhout68,0Statek Chyše-Váňa
3CALINE DE JUILLEY(FR), 5ž. Marcel Novák69,5Nýznerov
4VERNOIS(FR), 5Richard Bartoň68,0Victory Farm-SK
5DULCAR DE SIVOLA(FR), 5Josef Borč68,0DiJana Dobšice
6VALTZ, 7 bž. Jan Faltejsek68,5Pálenice Pavlovice
7TURDUS(POL), 7ž. Lukáš Matuský69,0Quartis-Zámecký Vrch

Startujících: 7
Dohlášeni: DULCAR DE SIVOLA(FR)
Škrtnuti: ELIÁŠ


15:40 - 7.dostih (040904)
Cena podporovaná Tiskárnou v Ráji
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč

1LORD JAGMIN, 9 bJan Odložil71,0EŽ Praha a.s.
2PLAYMONKA, 5am. Michal Mikšovský62,5Antonín Šimera-Landbau
3FRANCAISE(FR), 5Patrick Boekhout62,5Javor
4VAXERTON, 5 jPavel Složil ml.66,0NUTRIN
5PEPA HAVEL(FR), 10Martin Laštovička64,0Stáj Sokrates
6HÁDÉS, 5ž. Sertash Ferhanov69,5Galopp & FRIENDS s.r.o.
7WOODY, 8ž. Marek Stromský68,0Iron Ladies Ostrava
8MOREIRA(GB), 5ž. Jan Faltejsek66,0Epona
9JITŘENKA, 5ž. Marcel Novák67,5Vinklárek-Dešná
10TORGON(POL), 8 jž. Martin Liška72,0AKRAZ, bezpečnostní agentura
11GIOVANNI, 5Jakub Kocman67,0Iron Ladies Ostrava
12DRAN(POL), 7ž. Thomas Boyer68,0DC Zámrsk MUDr. Bruna

Startujících: 12
Škrtnuti: BREZILOS(FR)