Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040409)
Cena Dostihového spolku a.s.
PP - cena III.kat. - 3 - 2800 m - 80 000 Kč
1MESI, 3ž. Marcel Novák67,0Sectori Ševčík-Vlachovice
2LIGA(POL), 3Rostislav Benš64,0St.Modrá je dobrá - PL
3NICK(POL), 3am. Pavel Složil ml.63,0Stáj Nýznerov
4COLD AS ICE(POL), 3Jan Rája61,5Vesiba
5RENDETTA, 3ž. Thomas Boyer64,0Stáj Mon Choix-Horáková
6SPRING(POL), 3Michal Kubík66,0SK Iwno
7NOS GALAN(IRE), 3ž. Josef Váňa 366,5Vocetka
8CHODÓW(POL), 3Jakub Kocman63,5Vasury Kolesa
9FUJARA(GB), 3ž. Josef Bartoš 264,5Zeas Staré Hradiště
10MARMITON(FR), 3Lukáš Matuský64,5Elektromontáže Mička
Startujících: 10
Dohlášeni: LIGA(POL), NICK(POL)
 
13:35 - 2.dostih (040406)
Cena společnosti Synthesia, a.s.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 50 000 Kč
1LEWIN, 8František Kovačík65,5ZZN Polabí-Luka
2RUNNING WILD, 5Ján Mach, MVDr.62,5DS Dolní Moravice
3SAN LORENZO, 7žk. Adam Eliáš61,5H&H Hrudka
4VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5žk. Radek Man61,5BORS Břeclav a.s.
5MAUGLÍ, 8Martin Liška67,5MiP Polička-Slabý
6BUGABOO, 6am. Jakub Spáčil61,5Pálenice Pavlovice
7LA ROCHELL, 5Ondřej Velek64,5KT OBAL
8CUX, 6am. Pavel Složil ml.63,5TVCK Radslavice-Složil
9ROMANS, 6Michal Kubík65,0DSS Marianov
10PERFECT MATE(POL*), 8Jakub Kocman63,5Tax-Reform
11LISA MONA, 5Josef Borč61,5Sorbon Malá Bystřice
12RABBIT LIBRETTIST(GB), 6Vladimír Verner67,0Rabbit Trhový Štěpánov
Startujících: 12
Škrtnuti: ANKARA, ANTHON, LETNÍ LÁSKA, LIBERTY SON(FR), POINT TIME, VAL DE GUYE(FR)
 
14:10 - 3.dostih (040407)
Nagroda Toru Wyscigowego Služewiec - Warszawa
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 4000 m - 50 000 Kč
1DELIGHT MY FIRE(FR), 4Zdeněk Bodlák62,0U krále Matyáše, UH
2VIVAT, 4Josef Sovka65,5DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
3CROSS ICE(IRE), 4ž. Josef Váňa 367,0Statek Blata Český Ráj
4JAMIL, 4ž. Marek Stromský66,0Stajňa Corinne ČR
5MODERATOR, 4ž. Marcel Novák66,0EŽ Praha a.s.
6FLICKER, 4ž. Dušan Andrés66,0Quartis-Zámecký Vrch
7TEMAT(POL), 4Ondřej Velek63,0DS Kabelkovi
8KRÓL POPU(POL), 4Josef Borč61,5Wendy
9LINCOLN(GER), 4Martin Liška66,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
10SIMON SET, 4Jan Kratochvíl63,5Statek Stráž-Vraná
11MIRAX, 4ž. Jaroslav Myška67,0Racing Photo
12MARCUS AURELIUS(FR), 4Lukáš Matuský64,5Red Rebels
13NIFTY FOX(POL), 4ž. Josef Bartoš 266,0Stáj Magog
Startujících: 13
Nekvalifikováni: IDEAL ITALY(ITY)
Škrtnuti: VIPERA

 
14:45 - 4.dostih (040403)
Memoriál Kamila Kuchovského
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4500 m - 110 000 Kč
1TIUMEN(POL), 13ž. Josef Váňa 268,0Köi Dent
2BASSO(POL), 8ž. Josef Bartoš 269,5Stáj Magog
3FOLIE D`OCEAN(FR), 9ž. Thomas Boyer66,5Mika
4GOSCATER, 6ž. Jaroslav Myška66,0Stáj Jeso
5KINDLY BOY, 9ž. Marcel Novák66,0Stáj Kejzlar
6MATT, 9Martin Liška66,0Antonín Šimera
7SILVER REGENT(USA), 9ž. Josef Váňa 369,0Köi Dent
8SHAMAN, 10Lukáš Matuský68,5K-K Metal a.s.
9MODENA, 7ž. Dušan Andrés64,5EŽ Praha a.s.
Startujících: 9
Škrtnuti: ORIX, ORPHEE DES BLINS(FR), REAPER(GER*)
 
15:25 - 5.dostih (040401)
Memoriál Mjr Miloše Svobody - II. Kvalifikace na Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 300 000 Kč
1SORTINA, 7Michal Kubík66,0EŽ Praha a.s.
2BUDAPEST(IRE), 9ž. Josef Váňa 368,0Jasna
3MARL BORA, 8Josef Sovka68,0Quartis-Zámecký Vrch
4RIBELINO(FR), 6Jan Derych68,0Lokotrans
5KASIM, 9ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
6CARDAM(FR), 10ž. Jaroslav Brečka68,0MPL Racing
7PARETO, 7František Kovačík68,0Wrbna Racing
8SISI MERBLE, 6Vladimír Verner67,0H&H Hrudka
9SUN BELINA(POL), 7Martin Liška66,0Stáj Nýznerov
10AGE OF JAPE(POL), 8ž. Dušan Andrés68,0Red Rebels
11RENARD ARGENTÉ, 8ž. Josef Bartoš 268,0Stáj Luka-Mandak
12SHERON, 9Ján Mach, MVDr.68,0Hospůdka Malá-Hradčany
13TER MILL, 8Jakub Kocman65,0DS Malá Morávka
14PUNTARENAS, 8Jan Kratochvíl68,0Nicole TJ Monty DS UH
15CANTRIDARA(SLO), 8James Banks66,0Hradiště
16CHERWICK, 7ž. Jaroslav Myška68,0Dr.Charvát
17BORDERLAND(IRE), 8ž. Marek Stromský68,0Lokotrans
18TREZOR(POL), 10Ondřej Velek68,0Epicos
19GAUNER DANON(GER), 8Lukáš Matuský68,0Meridian
20ZARIF(IRE), 7ž. Thomas Boyer68,0Köi Dent
Startujících: 20 
16:00 - 6.dostih (040404)
Nagroda Polskiego Klubu Wyscigów Konnych
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 4500 m - 80 000 Kč
1HINTON(POL), 7Martin Liška70,0Maxa-Nýznerov
2RENDEZ VOUS, 5ž. Marcel Novák68,0EŽ Praha a.s.
3JESKING, 5ž. Jaroslav Myška66,5Jerie & syn
4WAVELIGHT LASER(GER), 10ž. Jiří Kousek67,0BORS Břeclav a.s.
5ORIX, 7Vladimír Verner67,0Sen Senohraby
6KSIEŽNA VEGAS(POL), 9Ján Mach, MVDr.63,5Stáj Diament
7VAL DE GUYE(FR), 5Jan Derych63,5Lokotrans
8ANTHON, 5Michal Kubík65,0DS Paragan
9HIPO JAPE, 8ž. Josef Váňa 368,5Viktor Komárek
Startujících: 9
Škrtnuti: RABBIT SARAH(GB), ZULEJKA
 
16:35 - 7.dostih (040402)
Červnová cross country Válečníka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 3300 m - 130 000 Kč
1RAMPULINA, 5Michal Kubík64,5Stáj Annaberg
2O`KEY(POL), 11ž. Josef Bartoš 265,0Syndikát V3J
3DOROTKA(FR*), 6ž. Thomas Boyer66,0DS Pegas
4TUDUL(POL), 6ž. Jaroslav Myška66,0Wrbna Racing
5HANDSOME JACK(IRE), 6Lukáš Matuský65,5Monte Negro
6FALCON WING(IRE), 7ž. Marek Stromský65,5Vimar - Dvorníky (HUN)
7VIRVÁL, 7Josef Sovka65,0Spektrumlak CZ
8BALERÍNA, 10ž. Marcel Novák66,0Sat An Kladno
Startujících: 8 
17:10 - 8.dostih (040408)
Cena za podpory společnosti SEED SERVICE
Stch - handicap III.kat. - 4+ - 3900 m - 80 000 Kč
1LAURIAN, 5Ondřej Velek63,0Antonín Šimera
2RUSSELL, 5žk. Adam Eliáš62,0MPL Racing
3PUDŘÍK, 6Josef Sovka60,0PP Zámrsk
4DEKOLT(POL), 8ž. Josef Bartoš 265,5Gabriela-Trachtová
5GARGANTUS(GER), 7Lukáš Matuský64,5Red Rebels
6SPIKE, 8František Kovačík65,5Václav Říha
7AVERE(FR), 6ž. Dušan Andrés62,5Lokotrans
8ESO(USA), 8Rostislav Benš63,0DS Pegas
9STARBUCK, 5ž. Jaroslav Myška67,0Wrbna Racing
10ANGE GUARDIAN(GER), 6Michal Kubík65,0Anděl strážný
11PONTE, 10Josef Borč60,0Wendy
12TIMBER(GER), 7Jan Kratochvíl60,0Chládek&Tintěra-Váňa
13APARTMAN, 9Ján Mach, MVDr.62,0Modrá je dobrá
Startujících: 13
Škrtnuti: POINT TIME
 
17:45 - 9.dostih (040405)
Nagroda Toru Wyscigowego Partynice - Wroclaw
Stcc - handicap III.kat. - 4+ - 4000 m - 80 000 Kč
1ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5ž. Marek Stromský64,0Lokotrans
2LUANDO(GER), 7Jan Kratochvíl62,0Stall Grimminger - Váňa
3KATCHABA(USA), 5ž. Josef Váňa 367,5Joly
4ELDORADO(GER), 7Rostislav Benš63,0Dostihová stáj Zhoř
5LORD JAGMIN, 5Lukáš Matuský63,5Red Rebels
6MACAONE, 7ž. Thomas Boyer65,0Orling
7DUMÁGO, 5ž. Dušan Andrés60,0K-K Metal a.s.
8FANTAGHIRO, 6ž. Marcel Novák69,0EŽ Praha a.s.
9LIBERTY SON(FR), 5Josef Sovka62,0Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 9
Škrtnuti: LIBERTIN(GB), OPEN TOUR(IRE), RABBIT LIBRETTIST(GB)
 
18:20 - 10.dostih (040410)
Nagroda Agencji Jezdzieckiej Bober/Stadnina Koni Krasne
B - cena IV.kat. - 4-5 - 3200 m - 30 000 Kč
1ZANZIBAR, 4Lukáš Matuský64,5EŽ Praha a.s.
2SCOTY, 4žk. Michal Mach68,5Horse Farm Kroutilík
3SANTANDER, 5Michal Kubík65,5PF Ludmírov
4ISHAT RAY, 5Josef Sovka63,5Chov-koni.CZ
5ZACHARY, 5Petr Tůma64,0Šomanová Lenka-Lipina
6PEGY, 4am. Markéta Krejčí60,5Hvozd-Popelka-Hanák
7LEAR, 4am. Jakub Spáčil62,5Industrial Gallery
8ESTACA DE BARES, 5žk. Simona Molková61,0Stáj Latén
Startujících: 8
Škrtnuti: NICAMIA(POL)