Upravit stránku
1. dostih, start 13:00
1190 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.COLD AS ICE(POL), 361,5Jan RájaJISTĚ03:23,654Vocásková Helena45
2.NOS GALAN(IRE), 366,5ž. Josef Váňa 32 1/203:24,077Váňa 2 Josef30
3.MESI, 367,0ž. Marcel Novák3 3/403:24,761Luka 2 Václav, Ing.25
4.FUJARA(GB), 364,5ž. Josef Bartoš 2303:25,319Vocásková Helena45
5.MARMITON(FR), 364,5Lukáš Matuský103:25,4910Holčák Radek140
6.NICK(POL), 363,0am. Pavel Složil ml.1903:29,263Složil Pavel160
7.RENDETTA, 364,0ž. Thomas Boyer903:31,225Horáková Lenka120
8.LIGA(POL), 364,0Rostislav Benšdaleko03:38,522Wroblewska Iwona60
ZCHODÓW(POL), 363,5Jakub Kocman  8Sůrová Pavlína210
ZSPRING(POL), 366,0Michal Kubík  6Swiatek Robert78
Čas: 03:23,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 3/4-3-1-19-9-daleko
Majitel: Vesiba, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Cybernetycki Investment s.a.

Sankce: tr.Swiatek R. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.6 SPRING do dostihu (DŘ § 411 d).

2. dostih, start 13:35
1191 Cena společnosti Synthesia, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.BUGABOO, 661,5am. Jakub SpáčilLEHCE05:52,976Lempochnerová Veronika200
2.LEWIN, 865,5František Kovačík605:54,281Novák Antonín50
3.VIVIENNE OF GRACIE(GB), 562,5Radek Man505:55,234Kousek Jiří120
4.RABBIT LIBRETTIST(GB), 667,0Vladimír Vernerkrk05:55,3012Juránek Petr28
5.CUX, 663,5am. Pavel Složil ml.2 1/405:55,698Složil Pavel35
6.LISA MONA, 561,5Josef Borč705:57,1011Baluchová Lucie, Bc.70
7.LA ROCHELL, 564,5Ondřej Velekdaleko06:03,927Hanáček Jaroslav100
8.SAN LORENZO, 761,5žk. Adam Eliáš1806:08,353Hrudka 2 Jaromír200
ZMAUGLÍ, 867,5Martin Liška  5Slabý Petr, Mgr.65
ZPERFECT MATE(POL*), 863,5Jakub Kocman  10Fedorowicz Vladislav60
ZRUNNING WILD, 562,5Ján Mach, MVDr.  2Záhorová Eva200
ZNROMANS, 665,0Michal Kubík  9Ministr Antonín100
Čas: 05:52,97, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-5-krk-2 1/4-7-daleko-18
Majitel: Pálenice Pavlovice, Trenér: Lempochnerová Veronika, Chov: Kovařík - Velký Újezd

Sankce: am. Složil P. 200 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

3. dostih, start 14:10
1192 Nagroda Toru Wyscigowego Služewiec - Warszawa
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.MODERATOR, 466,0ž. Marcel NovákJISTĚ04:58,555Junková Jana170
2.MIRAX, 467,0ž. Jaroslav Myška3 1/204:59,2911Sedláčková Štěpánka55
3.VIVAT, 465,5Josef Sovka3/404:59,432Blecha Jan78
4.NIFTY FOX(POL), 466,0ž. Josef Bartoš 2305:00,0313Holčák František45
5.DELIGHT MY FIRE(FR), 462,0Zdeněk Bodlák3/405:00,181Bodlák Radim140
6.SIMON SET, 463,5Jan Kratochvíl1 1/405:00,4110Baštová Pavlína, Ing.210
7.FLICKER, 466,0ž. Dušan Andrés1805:04,236Blecha Jan120
8.JAMIL, 466,0ž. Marek Stromský1205:06,614Popelka 2 Stanislav210
9.KRÓL POPU(POL), 461,5Josef Borč1 3/405:06,948Šimek Jaroslav, Ing.310
10.LINCOLN(GER), 466,0Martin Liška3 1/205:07,769Blecha Jan160
ZCROSS ICE(IRE), 467,0ž. Josef Váňa 3  3Váňa 2 Josef18
ZNTEMAT(POL), 463,0Ondřej Velek  7Kabelková Hana310
SNMARCUS AURELIUS(FR), 464,5Lukáš Matuský  12Holčák Radek100
Čas: 04:58,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-3-3/4-1 1/4-18-12-1 3/4-3 1/2
Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Junková Jana, Chov: Junková J.

DK přešetřila vybočení koně č.12 MARCUS AURELIUS, vyslechla j. Matuského L. a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

4. dostih, start 14:45
1193 Memoriál Kamila Kuchovského
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
110.000 Kč (55000 - 25300 - 16500 - 7700 - 5500)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1650 + 3850 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.GOSCATER, 666,0ž. Jaroslav MyškaV. LEHCE05:32,194Sedláčková Štěpánka120
2.MODENA, 764,5ž. Dušan Andrés1605:35,459Popelka 2 Stanislav70
3.TIUMEN(POL), 1368,0ž. Josef Váňa 21105:37,851Váňa 2 Josef35
4.SHAMAN, 1068,5Lukáš Matuský1/205:37,958Holčák Radek50
5.KINDLY BOY, 966,0ž. Marcel Novák805:39,775Kejzlar Přemek120
6.MATT, 966,0Martin Liška1605:43,096Syslová Lenka160
7.BASSO(POL), 869,5ž. Josef Bartoš 21 3/405:43,552Holčák František40
8.FOLIE D`OCEAN(FR), 966,5ž. Thomas Boyer1705:47,113Růžičková Martina120
9.SILVER REGENT(USA), 969,0ž. Josef Váňa 3daleko05:52,727Váňa 2 Josef25
Čas: 05:32,19, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-16-11-1/2-8-16-1 3/4-17-daleko
Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Sedláčková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

DK přešetřila nevyjetí koně č.8 SHAMAN v cílové rovině, vyslechla j. Matuského L. a jeho vysvětlení (podezření na zdravotní indispozici koně) vzala na vědomí.

5. dostih, start 15:25
1194 Memoriál Mjr Miloše Svobody - II. Kvalifikace na Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000)
Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.TREZOR(POL), 1068,0Ondřej VelekBOJ07:29,9918Kabelková Hana35
2.ZARIF(IRE), 768,0ž. Thomas Boyer3/407:30,1420Váňa 2 Josef160
3.KASIM, 968,0ž. Marcel Novák1107:32,625Kejzlar Přemek170
4.SISI MERBLE, 667,0Vladimír Vernerdaleko07:36,598Hrudka 2 Jaromír170
5.BORDERLAND(IRE), 868,0ž. Marek Stromský3 1/407:37,3017Popelka 2 Stanislav35
6.PUNTARENAS, 868,0Jan Kratochvíl2 1/207:37,8014Holčák František400
7.SHERON, 968,0Ján Mach, MVDr.707:39,2112Berthier Kateřina210
8.CARDAM(FR), 1068,0ž. Jaroslav Brečka207:39,696Brečka Jaroslav210
9.TER MILL, 865,0Jakub Kocman107:39,9813Novák Antonín160
10.SUN BELINA(POL), 766,0Martin Liškadaleko07:43,969Popelka 2 Stanislav300
11.SORTINA, 766,0Michal Kubík607:45,211Votava Jaroslav350
12.BUDAPEST(IRE), 968,0ž. Josef Váňa 3daleko07:58,332Váňa 2 Josef50
ZAGE OF JAPE(POL), 868,0ž. Dušan Andrés  10Holčák Radek100
PNMARL BORA, 868,0Josef Sovka  3Blecha Jan400
PNPARETO, 768,0František Kovačík  7Olehla Čestmír, MVDr.400
PNRENARD ARGENTÉ, 868,0ž. Josef Bartoš 2  11Zobal František210
ZNCANTRIDARA(SLO), 866,0James Banks  15Papoušek ml. Jan210
ZNGAUNER DANON(GER), 868,0Lukáš Matuský  19Holčák Radek210
ZNRIBELINO(FR), 668,0Jan Derych  4Kovář Stanislav500
SNCHERWICK, 768,0ž. Jaroslav Myška  16Olehla Čestmír, MVDr.78
Čas: 07:29,99, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-11-daleko-3 1/4-2 1/2-7-2-1-daleko-6-daleko
Majitel: Epicos, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

Kůň č.20 ZARIF byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Hospůdka Malá-Hradčany 5000 Kč za osvobození koně č.12 SHERON od slavnostní přehlídky(DU 16/9). Sankce: j. Velek O. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357) a 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Boyer T. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

6. dostih, start 16:00
1195 Nagroda Polskiego Klubu Wyscigów Konnych
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.HINTON(POL), 770,0Martin LiškaJISTĚ05:53,541Složil Pavel160
2.JESKING, 566,5ž. Jaroslav Myška105:53,723Sedláčková Štěpánka35
3.WAVELIGHT LASER(GER), 1067,0ž. Jiří Kousek105:53,934Kousek Jiří35
4.VAL DE GUYE(FR), 563,5Jan Derych3/405:54,067Kovář Stanislav50
5.RENDEZ VOUS, 568,0ž. Marcel Novák605:55,212Votava Jaroslav60
6.ANTHON, 565,0Michal Kubík2 1/405:55,678Ministr Antonín120
ZNKSIEŽNA VEGAS(POL), 963,5Ján Mach, MVDr.  6Berthier Kateřina50
ZNORIX, 767,0Vladimír Verner  5Horáková Lenka35
Nestartovali: HIPO JAPE
Čas: 05:53,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1-3/4-6-2 1/4
Majitel: Maxa-Nýznerov, Trenér: Složil Pavel, Chov: SK Golejewko

Sankce: j. Kubík M.500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu před pokynem dostihového tajemníka.DŘ § 377)

7. dostih, start 16:35
1196 Červnová cross country Válečníka
Steeplechase crosscountry I.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
130.000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500)
Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.TUDUL(POL), 666,0Ondřej VelekJISTĚ03:59,774Olehla Čestmír, MVDr.40
2.DOROTKA(FR*), 666,0ž. Thomas Boyer2 1/404:00,193Wroblewski Grzegorz Witold23
3.RAMPULINA, 564,5Jakub Kocman2 1/404:00,571Novák Antonín78
4.HANDSOME JACK(IRE), 665,5Lukáš Matuský3/404:00,735Holčák Radek35
5.O`KEY(POL), 1165,0ž. Josef Bartoš 2804:02,552Zobal František60
6.VIRVÁL, 765,0Josef Sovka1204:05,227Blecha Jan90
SNFALCON WING(IRE), 765,5ž. Marek Stromský  6Ribarszki Sándor78
ZBALERÍNA, 1066,0ž. Marcel Novák  8Soukup Václav150
Čas: 03:59,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/4-3/4-8-12
Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Piwko R.

Kůň č.4 TUDUL byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Wroblewski G.W.400 Kč za neohlášení škrtnutí stínidel u koně č.3 DOROTKA(DŘ § 310), stáj Vimar - Dvorníky (HUN) 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.6 FALCON WING (DŘ § 105)

8. dostih, start 17:10
1197 Cena za podpory společnosti SEED SERVICE
Steeplechase III.kat. - 3900 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.DEKOLT(POL), 865,5ž. Josef Bartoš 2JISTĚ04:46,354Hurt Tomáš90
2.PUDŘÍK, 660,0Josef Sovka2 1/404:46,803Horáková Lenka110
3.SPIKE, 865,5František Kovačíkkrk04:46,856Kovačík František70
4.APARTMAN, 962,0Ján Mach, MVDr.2 1/404:47,2813Vašinová Petra400
5.LAURIAN, 563,0Ondřej Velekdaleko04:53,881Syslová Lenka300
6.ESO(USA), 863,0Rostislav Benšdaleko05:00,028Wroblewski Grzegorz Witold160
ZRUSSELL, 562,0žk. Adam Eliáš  2Brečka Jaroslav500
ZGARGANTUS(GER), 764,5Lukáš Matuský  5Holčák Radek60
ZAVERE(FR), 662,5ž. Dušan Andrés  7Popelka 2 Stanislav50
ZSTARBUCK, 567,0ž. Marcel Novák  9Olehla Čestmír, MVDr.40
ZANGE GUARDIAN(GER), 668,0ž. Josef Váňa 3  10Ministr Antonín60
ZPONTE, 1060,0Josef Borč  11Šimek Jaroslav, Ing.400
ZTIMBER(GER), 760,0Jan Kratochvíl  12Váňa 2 Josef80
Čas: 04:46,35, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-2 1/4-daleko-daleko
Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna
9. dostih, start 17:45
1198 Nagroda Toru Wyscigowego Partynice - Wroclaw
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.ELDORADO(GER), 763,0Rostislav BenšJISTĚ04:59,784Vymazal Josef110
2.FANTAGHIRO, 669,0ž. Marcel Novák2 1/405:00,158Votava Jaroslav40
3.ROMANTIQUE ROUGE(FR), 564,0ž. Marek Stromský705:01,631Popelka 2 Stanislav78
4.LUANDO(GER), 762,0Jan Kratochvíl1205:03,872Váňa 2 Josef78
5.LIBERTY SON(FR), 562,0Josef Sovka3 1/405:04,539Blecha Jan35
6.DUMÁGO, 560,0ž. Dušan Andrés3/405:04,677Holčák Radek100
ZKATCHABA(USA), 567,5ž. Josef Váňa 3  3Váňa 2 Josef60
ZLORD JAGMIN, 563,5Lukáš Matuský  5Holčák Radek40
Nestartovali: MACAONE
Čas: 04:59,78, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-7-12-3 1/4-3/4
Majitel: Dostihová stáj Zhoř, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Nienstädt A.
10. dostih, start 18:20
1199 Nagroda Agencji Jezdzieckiej Bober/Stadnina Koni Krasne
Bumper IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř.jméno koněváhajezdecvýrokčasst.č.trenérevq
1.ZANZIBAR, 464,5Lukáš MatuskýZADRŽENĚ03:47,701Horáková Lenka40
2.LEAR, 462,5am. Jakub Spáčil803:49,247Theimer Milan, Ing.100
3.ZACHARY, 564,0Petr Tůmakrk03:49,315Šomanová Lenka, Ing.40
4.ISHAT RAY, 563,5Josef Sovka2 1/203:49,734Toušek Daniel, Ing.70
5.SCOTY, 468,5Michal Mach603:51,102Kroutilík Jaroslav16
6.ESTACA DE BARES, 561,0žk. Simona Molkovádaleko03:58,328Demele Jan150
PNPEGY, 460,5am. Markéta Krejčí  6Popelka 2 Stanislav300

Nestartovali: SANTANDER
Čas: 03:47,70, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-8-krk-2 1/2-6-daleko
Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vocásek F.