Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040107)
Cena podporovaná grafickým studiem TASOU
PP - cena IV.kat. - 5+ - 3500 m - 60 000 Kč
1ROMANE CONTI(GB), 8 ž. Josef Bartoš68,5Luka-Sobotka
2NICAMIA(POL), 7 Jan Odložil65,0DS Malá Morávka
3BROG DEAS(IRE), 7 ž. Lukáš Matuský66,0Monte Negro
4ABRET, 5 ž. Marcel Novák66,0Stáj Kejzlar
5THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 5 ž. Dušan Andrés68,0Lokotrans
6NEW ATTACK(SPA), 5 ž. Marek Stromský68,5Meridian
7FRAGMENT OF SCYRIS, 5 Jan Derych63,5Stáj Liboš-Derych
8LA MILLA, 6 bMartin Liška66,0Jezdecký oddíl Beňov
Startujících: 8
Dohlášeni: BROG DEAS(IRE) Škrtnuti: CHEEKY CHAPPIE(IRE)
 
13:35 - 2.dostih (040108)
POCTA JOSEFU RESSELOVI - Dopravní festival 2016 u příležitosti 150. výročí uznání patentu lodního šroubu
PP - cena V.kat. - 4 - 3200 m - 30 000 Kč
1POINSETTIA, 4 žk. Jakub Spáčil60,0Wrbna Racing
2GOLDEN IRENE, 4 Ondřej Velek65,0Rabbit Trhový Štěpánov
3PLAYSTARABAD, 4 ž. Lukáš Matuský65,0Monte Negro
4PLAYER, 4 Radek Man62,5Zeas Staré Hradiště
5ZAMIRA, 4 Jan Kratochvíl61,5Rabbit Trhový Štěpánov
6TIME TO REMEMBER(IRE), 4 ž. Josef Bartoš66,5Stáj Magog
7MACHISIMO SECRETO, 4 ž. Jaroslav Brečka69,0MPL Racing
8IWNIANKA(POL), 4 Rostislav Benš63,0Stáj Iwno V (CZ)
9LADY CATHERINE, 4 ž. Dušan Andrés63,0LUČ stajka - Neuberg
10SPLASH, 4 ž. Josef Sovka64,0Áďa a Emmča Friedmannovy
Startujících: 10
Škrtnuti: AKCELERANCE, BROTHER GRIMM(FR), FEJZBUK, GIBB`S BEACH(IRE), MANDALOUN BOY(FR), SEKRET ECOSSE(POL)
 
14:10 - 3.dostih (040106)
Cena podporovaná advokátní kanceláří Kaplan a Nohejl
Stcc - cena V.kat. - 4 - 3350 m - 30 000 Kč
1SAINT MALO(FR), 4 ž. Lukáš Matuský66,0Dr.Charvát
2GIBB`S BEACH(IRE), 4 ž. Josef Váňa ml.66,0Jasna
3MANOL, 4 ž. Dušan Andrés66,5Frančák - Dvorce
4SZMYTRY, 4 Jan Odložil68,0FaBio Světlá Hora
5SEKRET ECOSSE(POL), 4 ž. Marek Stromský66,0Stáj Magog
6BROTHER GRIMM(FR), 4 Jan Kratochvíl64,5Estrella
7ČEROKÉZ, 4 žk. Pavel Složil ml.66,0Sorbon Malá Bystřice
8JESMOON, 4 sž. Jaroslav Myška66,0Jakub Myška-Myšková
9LUK, 4 ž. Pavel Kašný66,0Sorbon Malá Bystřice
Startujících: 9
Škrtnuti: ARTABAN
 
14:45 - 4.dostih (040104)
Cena firmy Petr Novotný – Výroba a prodej originálního Pardubického perníku
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1TYMIAN, 6 Jan Odložil65,5DS Malá Morávka
2NOSTALGIK, 5 ž. Dušan Andrés66,5Dr.Charvát
3JAM TAKI(POL), 8 ž. Marcel Novák66,0Nýznerov
4WILD DANGER(GER), 9 Jan Kratochvíl66,5Javor
5LENZ(GER), 8 Adam Čmiel64,0VIMAR-Dvorníky
6LARRY, 5 ž. Pavel Kašný65,0Sorbon Malá Bystřice
7HAPPY PLAN, 8 Martin Liška66,0DS JOKI - Ilíková
8DANGEROUS GLEAM(GER), 7 ž. Josef Bartoš66,0www.trdelnik.com-Luka
9FLORENDO(GB), 9 Jakub Kocman63,5Zámek Bon Repos
10MACAONE, 9 jBarbora Málková64,0Orling
11PEER COOPER(GB), 9 ž. Jaroslav Brečka69,0MPL Racing
12IGRÁČEK, 7 žk. Jakub Spáčil62,5Antonín Šimera
13VINSON HILL, 5 sžk. Pavel Složil ml.65,0Orling
14MIRAX, 6 ž. Jaroslav Myška68,5Racing Photo
15AVEC CHARME(GER), 6 Radek Man66,5AF Turf
16BUGABOO, 8 am. Michal Mikšovský67,5Pálenice Pavlovice
Startujících: 16
Škrtnuti: BROG DEAS(IRE), FANTAGHIRO, NORINO(POL), RENDEZ VOUS, SEGAL(POL), SMAJLÍK, TELAMON, VIVIENNE OF GRACIE(GB)
 
15:20 - 5.dostih (040102)
Cena Dostihového klubu - Memoriál Aleny a Vladimíra Tlučhořových
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1NICK(POL), 5 žk. Pavel Složil ml.67,0Nýznerov
2WAIKITA, 6 žk. Jakub Spáčil61,5DS Dvorce
3FLORIDAS, 7 jJakub Kocman72,5Orling
4UN TIEP(FR), 8 ž. Josef Sovka62,0Quartis-Zámecký Vrch
5SILK(GER), 5 ž. Josef Váňa ml.70,0Jasna
6MILERYT(POL), 9 jRadek Man63,0DS Ondra, Matyáš, Flash
7ABSINT, 10 ž. Marcel Novák66,0Marpet HK
8TZIGANE DU BERLAIS(FR), 5 ž. Dušan Andrés72,0Dr.Charvát
9TALENT, 5 Sertash Ferhanov68,5DS Kabelkovi
Startujících: 9
Škrtnuti: JANTAR(FR), LETNÍ LÁSKA
 
15:55 - 6.dostih (040103)
Cena společnosti GB ENERGY HOLDING s.r.o.
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 3500 m - 90 000 Kč
1CROSS ICE(IRE), 6 Jan Kratochvíl68,5Statek Blata Český ráj
2RENARD ARGENTÉ, 10 Jan Odložil65,0Stáj Luka-Mandak
3AMFORA, 6 ž. Josef Bartoš67,0Moravol - Irel
4GEJZIR(GB), 9 jž. Thomas Boyer66,0DS Pegas
5MAKLER(POL), 10 ž. Marcel Novák66,0EŽ Praha a.s.
6VAJGAROS, 5 ž. Jaroslav Brečka69,0Victory Farm-SK
7STINGA, 7 ž. Lukáš Matuský64,0K-K Metal a.s.
8BRIDGEUR(FR), 5 ž. Jaroslav Myška66,0VaZi
9ARTISTMONTOT(FR), 6 ž. Josef Sovka66,0Quartis-Zámecký Vrch
10GUILLERMO, 6 ž. Marek Stromský67,5Meridian
11TURDUS(POL), 5 Sertash Ferhanov65,0Red Rebels
12BARAKIN, 6 Martin Liška68,5Jezdecký oddíl Beňov
13AL BUSTAN(IRE), 6 ž. Pavel Kašný68,5Lokotrans
14NOBLE FOX(FR), 7 ž. Dušan Andrés68,0DC Zámrsk MUDr.Bruna
Startujících: 14
Škrtnuti: SILK(GER)
 
16:30 - 7.dostih (040101)
Cena města Pardubic - Úvodní Cross Country Koroka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 150 000 Kč
1SHERSON, 9 Jan Derych66,0Štoudek Doubravice
2DALMACIO(GER), 9 bž. Josef Bartoš66,0Jan Červenka
3POWER ZAR(GER), 7 ž. Josef Váňa ml.66,0Chládek&Tintěra-Váňa
4RENDEZ VOUS, 7 Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
5ARCIONE(GER), 8 ž. Jaroslav Myška66,0Jerie & syn
6TARANT(IRE), 7 žk. Pavel Složil ml.66,0Nýznerov
7CHERWICK, 9 ž. Dušan Andrés66,0Dr.Charvát
8MR PAMPERITO(SVK), 8 ž. Jaroslav Brečka69,0KCL Slovakia
9CHARME LOOK, 9 Barbora Málková66,5Orling
10KINDLY BOY, 11 ž. Marcel Novák66,0Stáj Kejzlar
11STRETTON, 6 žk. Jakub Spáčil66,0Wrbna Racing
Startujících: 11
Škrtnuti: SERGEANT THUNDER(GB), VANDUAL(SVK)
 
17:05 - 8.dostih (040105)
Cena mladých jezdců
Stcc - handicap V.kat. - 5+ - 3300 m - 30 000 Kč
1VIVIENNE OF GRACIE(GB), 7 Radek Man67,5DS Ondra, Matyáš, Flash
2LETNÍ LÁSKA, 8 žk. Patrick Boekhout71,5MHM
3SEGAL(POL), 5 sMichal Kubík67,5Nýznerov
4SÍGR, 6 Jan Odložil65,0FaBio Světlá Hora
5HABITAT ONE, 10 Martin Liška72,5DS JOKI - Ilíková
6PYŠNÝ PÁV, 6 žk. Adam Eliáš67,0Selský dvůr
7DURANGO, 5 Jan Kratochvíl66,5DC Osvinov-Baštová
8VINNY RAIN, 7 Ondřej Velek71,5Orling
9LA BRUSCO, 8 Petr Tůma67,0J+J Votava
10CLAAS, 6 žk. Pavel Složil ml.66,0Sorbon Malá Bystřice

Startujících: 10
Dohlášeni: VIVIENNE OF GRACIE(GB)