Upravit stránku
12:00 - 1.dostih (040807)
Cena podporovaná závodištěm Merano
R - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 40 000 Kč
dostih amatérů
1HESPEA, 7 bam. Veronika Olehlová59,0Pálenice Pavlovice
2STAGER, 8 am. Kateřina Talábová60,5DS Ondra, Matyáš, Flash
3ALMANY, 6 bam. Thomas Guineheux66,0Šomanová Lenka-Lipina
4BIGI(IRE), 4 am. Lenka Janatková59,0Stall Vinklárek
5MARY YEATS(IRE), 6 am. Jindřich Fabris68,5Zeas Staré Hradiště
6ZELDA, 4 am. Tereza Grbavčicová, Bc.64,5Šomanová Lenka-Lipina
7WEGO DANCING(IRE), 4 am. Michal Mikšovský64,0Viktorie-UH
8DUKE(POL), 5 am. Markéta Krejčí60,5EŽ Praha a.s.
Startujících: 8
Dohlášeni: BIGI(IRE), DUKE(POL), STAGER
 
 
13:00 - 2.dostih (040806)
Memoriál Ing. Jiřího Šindlera - 33ti násobného startéra Velké Pardubické
Stch - cena IV.kat. - 5+ - 3900 m - 60 000 Kč
1APRIL FLOWER(FR), 6 bJosef Borč66,0DiJana Dobšice
2STIGRIS, 6 Petr Tůma68,5K-K Metal a.s.
3PAT`S GOLD, 8 Pavel Složil ml.66,0Stajňa Corinne ČR
4ROCKINGER(GB), 8 ž. Niklas Lovén69,0Hvitas stjerna ČR
5TEDS ISLAND(IRE), 8 Rostislav Benš68,5Stáj Marcelewo
6ELIÁŠ, 8 ž. Marcel Novák68,0Jasna
7LINNGAR(FR), 5 Sertash Ferhanov69,5Zeas Staré Hradiště
8NEICER(POL), 9 Radek Man70,0Vasury Kolesa
9LA MILLA, 7 bJan Derych65,0Jezdecký oddíl Beňov
10NORTHERLY WIND(FR), 5 ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
Startujících: 10
Škrtnuti: ADMIRAL QUEST(IRE), BOUBA LOUP(FR), BYRABAY(FR)
 
 
13:40 - 3.dostih (040804)
Cena společnosti BOHEMIA SEKT, s.r.o.
Stch - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1LORPEN, 5 ž. Jaroslav Myška69,5Stáj Jeso
2NIKAN, 11 Jakub Kocman68,0Vox Ševčík Vlachovice
3BENEVOLE(FR), 6 A 1/2Josef Borč61,0DiJana Dobšice
4ROCKNROBIN(IRE), 6 ž. Lukáš Matuský63,0K-K Metal a.s.
5BOUBA LOUP(FR), 5 ž. Kevin Guignon64,0Quartis-Zámecký Vrch
6AMADEON(IRE), 5 sSertash Ferhanov66,0Stanislav Chudáček
Startujících: 6
Škrtnuti: NEICER(POL), ROCKINGER(GB)
 
 
14:40 - 4.dostih (040803)
Memoriál Carlo Biffi
PP - cena III.kat. - 4 - 3200 m - 90 000 Kč
1HASAN(IRE), 4 Sertash Ferhanov67,0Zeas Staré Hradiště
2LAMUM(GER), 4 ž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
3LANTANA LADY, 4 Petr Tůma66,0Viktorie-UH
4LODGIAN WHISTLE, 4 ž. Jaroslav Myška70,0Jakub Myška-Myšková
5SAINT JOSEPH(FR), 4 ž. Jan Faltejsek69,5Dr. Charvát
6TAJ MAHAL, 4 ž. Lukáš Matuský70,5MPL Racing CZ
Startujících: 6
Škrtnuti: BIGI(IRE), FANGORIA(POL), FLOWER OF LOVE(GB), MEDIC
 
 
15:20 - 5.dostih (040805)
Cena společnosti K - K Metal a.s.
PP - cena IV.kat. - 5+ - 3200 m - 60 000 Kč
dostih amatérů
1APENIN, 5 bam. Michal Mikšovský68,0Vesiba
2ELEGANT DEVIL(GER), 13 am. Thomas Guineheux75,0Stáj Aliance Jičín
3VIVAT, 7 am. Pavel Syrový69,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
4ZAIRO, 8 am. Lenka Janatková68,0Stáj Aliance Jičín
5LINCOLN(GER), 7 am. František Plšek ml.68,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
Startujících: 5
Dohlášeni: APENIN, VIVAT, ZAIRO
Škrtnuti: WICKER STONE(IRE)

 
 
16:10 - 6.dostih (040802)
Zlatá spona tříletých - Cena podporovaná závodištěm Wroclaw
PP - cena I.kat. - 3 - 3200 m - 150 000 Kč
1NIKTIGER, 3 Petr Tůma68,0Václav Říha
2NICK(GER*), 3 ž. Josef Bartoš68,0DS Pegas
3MANSUR, 3 sž. Marcel Novák68,0Pecka-Horse
4PALAZZO CORSINI(IRE), 3 sRostislav Benš68,0Stáj Marcelewo
5APAS ROCKA, 3 jSertash Ferhanov66,0Zeas Staré Hradiště
6TANATA(POL), 3 ž. Lukáš Matuský66,0KT OBAL
7ROZINA(FR), 3 ž. Jan Kratochvíl66,0Estrella
8ENGELE(FR), 3 sLukáš Sloup66,0Jaroslav Bouček Buc-Film
9ARKALON(FR), 3 ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
10SWAN DANCER, 3 jRadek Man66,0Estrella
Startujících: 10
Dohlášeni: PALAZZO CORSINI(IRE)

 

16:45 - 7.dostih (040801)
Křišťálový pohár města Pardubic
PP - cena NL - 4+ - 3400 m - 300 000 Kč
1AZTEK, 6 bž. Jiří Kousek70,0Dr. Charvát
2DUC D`OUDAIRIES(FR), 4 A 1/2bž. Kevin Guignon66,5Quartis-Zámecký Vrch
3WICKER STONE(IRE), 6 bž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
4ROCHES CROSS(IRE), 9 ž. Josef Váňa ml.70,0Jasna
5TERAPENA(POL), 5 ž. Jan Faltejsek68,0Roessl Team
6FLOWER OF LOVE(GB), 4 ž. Lukáš Matuský64,5Stáj Březová
Startujících: 6
Škrtnuti: LAMUM(GER), MARY YEATS(IRE), NIKAN