Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040107)
Cena Arnošta z Pardubic
PP - cena IV.kat. - 5+ - 3200 m - 60 000 Kč
1SEABRA(GB), 7am. Pavel Blaha68,0Dostihová stáj Jagoš
2SIR BLACK, 5am. Michal Mikšovský63,5PF Ludmírov
3AYRAN, 5ž. Jan Faltejsek66,0BORS Břeclav a.s.
4ANATOL ARTIST(GER), 5ž. Josef Váňa ml.66,0Stall Grimminger - Váňa
5ADIUTANT(POL), 6Jan Verner64,0LorenzoWinfieldSyndicate
6OPENLY(GB), 6Jan Kratochvíl63,5Meridian
7IRISH HEROES(IRE), 8Ondřej Velek65,0Stajňa ALEX
8SILVERATOR(GB), 7am. Pavel Složil ml.65,0Stall Agasi
9LAURIAN, 6žk. Jakub Spáčil62,5Antonín Šimera
10MEDULA(IRE), 6Michal Kubík64,0J.T.K.-Bečková-Germič
11CORVINA, 7Radek Man63,0Jezdecký oddíl Beňov
12LADY BACH(IRE), 5am. Veronika Řezáčová62,0Hudec-Řezáčová
13IGO(GB), 7ž. Josef Bartoš66,0Vocetka
14VICTORY BOND, 5ž. Marcel Novák65,0Buc-Film
15DUNÁTA, 5ž. Jaroslav Myška66,0K-K Metal a.s.
16VENI VIDI VICI, 6ž. Dušan Andrés66,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
Startujících: 16
Vyloučen-Chráněn: A DEE JOE(FR)
Škrtnuti: COTTON EYE JOE, SARAS(FR)

 
13:35 - 2.dostih (040108)
Cena podporovaná grafickým studiem TASOU
PP - cena V.kat. - 4 - 2900 m - 30 000 Kč
1DELI PLAN, 4Michal Kubík64,0K-K Metal a.s.
2MARY YEATS(IRE), 4Sertash Ferhanov64,0Stanislav Chudáček
3FERMIO, 4Ondřej Velek64,5RePeTe -Vašina
4WYOMING, 4Radek Man63,5Licehamr-Bartoš
5RYANICA, 4žk. Adam Eliáš64,0ELPAM CZ
6DUKE OF BEAUMONT(FR), 4Josef Borč63,5Stáj Charvátová
7KNIGHT OF GRACIE, 4Jakub Kocman65,0BORS Břeclav a.s.
8VIKÁRKA, 4František Kovačík66,0DS RE&LA Frančák
9TE AROHA, 4žk. Jakub Spáčil60,5DC Osvinov-Baštová
10FONSIE(GER), 4Jan Kratochvíl67,5Lokotrans
11MARY ANNE, 4Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
12BILLY BLUE(IRE), 4Adam Čmiel64,0Meridian
Startujících: 12
Škrtnuti: BASIC BARA(IRE), FRAGMENT OF SCYRIS
 
14:20 - 3.dostih (040103)
Dostih v rámci projektu „ DEN DOPRAVY ČR 2015“ – Na počest zakladatelů dopravy v českých zemích
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 3500 m - 90 000 Kč
1PUNTARENAS, 9Jan Kratochvíl63,5Nicole TJ Monty DS UH
2ARMITAGE(GER), 5Radek Man62,5Stáj Mikulčák
3PARTYSPIEL(GER), 6ž. Josef Bartoš66,0Matthias Heinz - Bartoš
4LIBERTY SON(FR), 6ž. Josef Sovka66,5Quartis-Zámecký Vrch
5STEFAN, 7ž. Jaroslav Myška66,0K-K Metal a.s.
6ABSINT, 9ž. Marcel Novák66,0Stáj Kejzlar
7NEVERLAND, 9ž. Josef Váňa ml.67,0Martin Horák
8VIPERA, 5Jan Odložil64,5DS Malá Morávka
9SOKOL(CAN), 8Michal Kubík64,0DS Pegas
10GLOVER, 8Ondřej Velek66,0Conseq
Startujících: 10 
14:55 - 4.dostih (040102)
Dostih MVDr. Vladimíra Tlučhoře, Csc. podporovaný Dostihovým klubem
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4000 m - 90 000 Kč
1MARL BORA, 9ž. Josef Sovka60,0Quartis-Zámecký Vrch
2DELIGHT MY FIRE(FR), 5ž. Josef Bartoš67,0U krále Matyáše, UH
3MR LOUISE, 6ž. Pavel Kašný64,5Orling
4HEGNUS, 7ž. Jaroslav Myška66,0Ševců
5WILD DANGER(GER), 8ž. Josef Váňa ml.67,0Javor
6STEP DANCER, 7žk. Vojtěch Crha62,0Orling
7RAMPULINA, 6Ondřej Velek63,5Stáj Annaberg
8SONGSTER(GB), 7ž. Dušan Andrés64,0Red Rebels
9TARANT(IRE), 6Martin Liška66,5Nýznerov
10QUATIKI(FR), 7ž. Jan Faltejsek65,0BORS Břeclav a.s.
11AMFORA, 5Jan Kratochvíl61,0Moravol
12CHERWICK, 8žk. Jakub Spáčil60,0Dr.Charvát
13NEBRIUS(POL), 7Jakub Kocman64,5Vasury Kolesa
Startujících: 13
Škrtnuti: FRASINI(GB)
 
15:30 - 5.dostih (040105)
Cena podporovaná společností SK-EKO Pardubice, s.r.o.
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1MODAS, 8Adam Čmiel64,0Stáj Lovka
2NEICER(POL), 7Jakub Kocman64,0Vasury Kolesa
3LADA Z RUSÍNA, 5František Kovačík64,0Václav Říha
4REMINO(GER), 6Ondřej Velek63,5Stáj Luka-Mandak
5HOLIN ONE, 6Michal Kubík64,0Buc-Film
6SIRAN, 8Josef Borč61,0DiJana Dobšice
7NOTALERT, 5am. Pavel Složil ml.64,0DS Ponytrans
8RABBIT KING`S BEST(GB), 8Radek Man62,5Dostihová stáj Zhoř
9BETPAK DALA(GB), 6žk. Jakub Spáčil62,0Dr.Charvát
10TIWAZ(POL), 6žk. Adam Eliáš65,0Meridian
11UDINE DE CHAMPFEU(FR), 7am. Pavel Blaha67,0Dostihová stáj Jagoš
12JIHLAVA(IRE), 6Petr Tůma64,0Stáj Žďárský SK
13BE JAPE(POL), 9Sertash Ferhanov64,0Zeas Staré Hradiště
14NICANORA, 5Jan Kratochvíl61,0Martin Horák
15BARAKIN, 5Martin Liška67,5Jezdecký oddíl Beňov
16JAMIL, 5am. Michal Mikšovský63,5Stajňa Corinne ČR
Startujících: 16
Škrtnuti: COTTON EYE JOE, DUBAI LAND(GB), NORGETA BAA, PLAYBEC, POWER PRIZE(GER), RAPPER`S MUSIC, SOKOL(CAN)
 
16:10 - 6.dostih (040104)
Cena firmy Petr Novotný – Výroba a prodej originálního Pardubického perníku
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 4000 m - 60 000 Kč
1NORINO(POL), 9Michal Kubík64,0Ondra,Matyáš+Flash
2POWER PRIZE(GER), 9ž. Josef Bartoš69,5Swiss Fans-Fedorowicz
3VIVIENNE OF GRACIE(GB), 6Radek Man60,5BORS Břeclav a.s.
4KRÓL POPU(POL), 5Josef Borč60,0Wendy
5BUGABOO, 7žk. Jakub Spáčil65,0Pálenice Pavlovice
6EXOTIC VALLEY(GB), 5Jan Kratochvíl64,5Lokotrans
7MARCUS AURELIUS(FR), 5ž. Dušan Andrés67,0Red Rebels
8CHARMER(POL), 5ž. Josef Sovka67,0Quartis-Zámecký Vrch
9SHERSON, 8Adam Čmiel64,0Štoudek Doubravice
10ELDORADO(GER), 8Rostislav Benš67,0Dostihová stáj Zhoř
11FLORIDAS, 6ž. Marcel Novák65,0Orling
12CUDNA SPRAWA(POL), 9Jakub Kocman67,0Vasury Kolesa
13MACAONE, 8Barbora Málková63,5Orling
14STARBUCK, 6Martin Liška66,0Geo Real Group - Poles
15MIRAX, 5ž. Jaroslav Myška68,0Racing Photo
16FLORENDO(GB), 8Romana Neslerová63,0Zámek Bon Repos
17CALVERA, 8Petr Tůma64,0Stáj Mikulčák
18LETNÍ LÁSKA, 7žk. Vojtěch Crha62,0MHM
19TYMIAN, 5Ondřej Velek60,0DS Malá Morávka
Startujících: 19
Škrtnuti: ESO(USA)
 
16:45 - 7.dostih (040101)
Úvodní cross country Koroka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 150 000 Kč
1GAUNER DANON(GER), 9Jan Kratochvíl66,0Meridian
2RIBELINO(FR), 7ž. Pavel Kašný66,0Lokotrans
3HINTON(POL), 8Michal Kubík66,0Maxa-Nýznerov
4FRASINI(GB), 10am. Pavel Složil ml.66,0Stáj Lovka
5DALMACIO(GER), 8ž. Josef Bartoš66,0Jan Červenka
6KINDLY BOY, 10ž. Marcel Novák66,0Stáj Kejzlar
7UNIVERSE OF GRACIE(GER), 10ž. Jan Faltejsek67,5BORS Břeclav a.s.
8HANDSOME JACK(IRE), 7ž. Josef Sovka66,0Monte Negro
9SOROS(POL), 9ž. Josef Váňa ml.66,0Joly
10SUN BELINA(POL), 8Martin Liška66,0Nýznerov
11REAPER(GER*), 6ž. Jaroslav Myška66,0Wrbna Racing
Startujících: 11 
17:20 - 8.dostih (040106)
Cena podporovaná Tiskárnou v ráji, s.r.o.
Stcc - cena V.kat. - 4 - 3300 m - 30 000 Kč
1INJESTAS, 4Josef Borč63,5DiJana Dobšice
2VAJGAROS, 4ž. Jaroslav Myška66,0Patrik ČR
3DRAN(POL), 4ž. Josef Sovka66,0DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
4ČETAŘ, 4ž. Marcel Novák66,0EŽ Praha a.s.
5LEGARTO, 4ž. Dušan Andrés66,0BoKa Seniors
6NICK(POL), 4am. Pavel Složil ml.65,0Nýznerov
7SINNDARKA(IRE), 4žk. Adam Eliáš64,0H&H Hrudka
8DURANGO, 4Radek Man63,5DC Osvinov-Baštová
9TZIGANE DU BERLAIS(FR), 4ž. Pavel Kašný66,0Dr.Charvát
10VINNYFRED, 4Ondřej Velek62,5Orling
11TALENT, 4ž. Josef Bartoš66,0DS Kabelkovi
12SWORN SHOT(GER), 4Adam Čmiel64,0AGA-Vlachovice
13VINSON HILL, 4žk. Vojtěch Crha62,5Orling
14LOMBARGINI(GER*), 4ž. Marek Stromský66,0EŽ Praha a.s.

Startujících: 14
Škrtnuti: SALIENT OF GRACIE