Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040108)
Cena proutěnkářů
PP - cena V.kat. - 4 - 3200 m - 30 000 Kč
1TANEČNICE LÚČNICE, 4 ž. Marcel Novák69,5Kvapilová - Stáj Kvapil
2LODGIAN WHISTLE, 4 ž. Jaroslav Myška67,0Jakub Myška-Myšková
3MEDIC, 4 Martin Liška66,0EŽ Praha a.s.
4SEGRETON, 4 Martin Laštovička66,0Stáj Sokrates
5VILLON, 4 jBarbora Málková64,5Orling
6PLAYMONKA, 4 Radek Man62,5Zeas Staré Hradiště
7ANGOSTURA(FR), 4 bž. Josef Bartoš67,0Lokotrans
8MORAVANKA, 4 Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
9TULITA(POL), 4 Sertash Ferhanov65,54 Equine
10KUBALI(IRE), 4 ž. Lukáš Matuský67,0Vasury Kolesa
11KAFIA(POL), 4 Lukáš Sloup63,5Denom plus
12OASIS LIPS(GER), 4 ž. Dušan Andrés67,0Licehamr-Bartoš
13NANCY, 4 žk. Pavel Složil ml.66,0Dr.Charvát
14IMPHAL(POL), 4 žk. Veronika Řezáčová64,0Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 14
Škrtnuti: LORIE
 
13:35 - 2.dostih (040107)
Cena mladých jezdců - pro mladé jezdce
PP - cena IV.kat. - 5+ - 3500 m - 60 000 Kč
1GOLDEN IRENE, 5 Michal Kubík67,5Rabbit Trhový Štěpánov
2WICKER STONE(IRE), 6 bjMartin Liška66,5Lokotrans
3LEBENSART(GER), 6 Adam Čmiel63,5Vasury Kolesa
4SWORN SHOT(GER), 6 František Vávra65,5AGA-Vlachovice
5NIKAN, 11 Ján Mach, MVDr.71,0Vox Ševčík Vlachovice
6DESSON(ITY), 8 žk. Pavel Složil ml.66,5EŽ Praha a.s.
7BAROSA, 5 Jan Derych64,0Stáj Lucie K
8YARA, 5 Jan Odložil66,0Quartis-Zámecký Vrch
9LINNGAR(FR), 5 Sertash Ferhanov68,5Zeas Staré Hradiště
10MUCH MORE(GER), 8 žk. Veronika Řezáčová68,5Quartis-Zámecký Vrch
11ELEN(FR), 7 Radek Man66,0DS Šance Franko Mikule
12EMERALD FURY(GB), 7 Lukáš Sloup69,5Denom plus
Startujících: 12
Škrtnuti: CORVINA, RED REBEL(GB)
 
14:15 - 3.dostih (040105)
Cena firmy Petr Novotný - Výroba a prodej originálního Pardubického perníku
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4500 m - 60 000 Kč
1SEGAL(POL), 6 jAdam Čmiel68,0JK Jalubí-Škrášková
2MODENA, 10 ž. Dušan Andrés66,0EŽ Praha a.s.
3PERFECT PLAN, 6 ž. Lukáš Matuský68,0Stáj Kanton Matysík
4ČETAŘ, 6 bjMartin Liška67,5EŽ Praha a.s.
5JANTAR(FR), 8 Petr Tůma66,5DC Zámrsk MUDr.Bruna
6VINSON HILL, 6 ž. Marek Stromský69,0Orling
7VIVE PAOLO(GER), 9 bž. Martin Cagáň68,0Lokotrans Slovakia
8MR PAMPERITO(SVK), 9 ž. Jaroslav Brečka70,5KCL Slovakia
9SAINT MALO(FR), 5 žk. Pavel Složil ml.68,5Dr.Charvát
10STATUS QUO, 11 Michal Kubík66,0Vox Ševčík Vlachovice
11PURPLE HEART, 6 Barbora Málková70,5St.Rudolfa Jelínka-Růžičková
12TE AROHA, 6 Radek Man63,5DC Osvinov-Baštová
13STRETTON, 7 Lukáš Sloup68,5Wrbna Racing
14ABBOT GREY(IRE), 8 ž. Jan Kratochvíl70,0Statek Blata Český ráj
15KINDLY BOY, 12 ž. Marcel Novák68,0Stáj Kejzlar
16CHRYSTAL CROSS(FR), 5  A 1/2ž. Jaroslav Myška67,0Jerie & syn
17RESCÁTOR CHARLES, 5 Sertash Ferhanov66,0Stáj Zelenková Yvona
Startujících: 17
Škrtnuti: LARRY, SMAJLÍK, VAL DE GUYE(FR)
 
15:00 - 4.dostih (040102)
Irish Ambassador`s Gold Cup supported by EASYFIX
Stch - cena I.kat. - 5+ - 3900 m - 150 000 Kč
1TRIM(POL), 5 Lukáš Sloup67,5Labedž-Olehla
2RABBIT MOUNTNELSON(GB), 5 ž. Jaroslav Myška67,0Rabbit Trhový Štěpánov
3NOS GALAN(IRE), 6 ž. Jan Kratochvíl68,5Vocetka
4ELIÁŠ, 8 ž. Marcel Novák68,0Jasna
5MUSTAMIR(IRE), 6 ž. Marek Stromský68,0Ray Racing
6OLDFIELDROAD(IRE), 9 ž. Jaroslav Brečka68,5MPL Racing
7DANGEROUS GLEAM(GER), 8 ž. Josef Bartoš68,0www.trdelnik.com-Luka
8KIFAAYA(GB), 5 ž. Lukáš Matuský70,5Monte Negro
9ČÁRIRAY, 10 Michal Kubík68,0Vox Ševčík Vlachovice
Startujících: 9
Škrtnuti: BOISBLANC(FR), NIKAN
 
15:35 - 5.dostih (040101)
Cena města Pardubic - Úvodní Cross Country
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 150 000 Kč
1RENARD ARGENTÉ, 11 Jan Odložil68,0Stáj Luka-Mandak
2CATCH LIFE(ITY), 9 ž. Pavel Kašný68,0Viktorie-UH
3PUNTARENAS, 11 Sertash Ferhanov70,0mmm
4TALENT, 6 ž. Marek Stromský68,0DS Kabelkovi
5RIBELINO(FR), 9 ž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
6WILD DANGER(GER), 10 ž. Jan Kratochvíl68,0Javor
7VICODY(FR), 8  A 1/2bž. Dušan Andrés68,0Red Rebels
8RABBIT HAWK WING(IRE), 9 ž. Marcel Novák68,0Rabbit Trhový Štěpánov
9KROCOLEON(FR), 7 Lukáš Sloup68,0Denom plus
10VAJGAROS, 6 ž. Jaroslav Brečka68,0DS RE&LA Frančák SK
11MARMITON(FR), 6 ž. Lukáš Matuský68,0Elektromontáže Mička
12MIRAX, 7 ž. Jaroslav Myška68,0Racing Photo
Startujících: 12
Škrtnuti: SALAM(POL), TZIGANE DU BERLAIS(FR)
 
16:10 - 6.dostih (040103)
Cena Dne vítězství (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1TZIGANE DU BERLAIS(FR), 6 žk. Pavel Složil ml.72,0Dr.Charvát
2LINGARRY(FR), 11 Radek Man67,0Vasury Kolesa
3STEP DANCER, 9 Patrick Boekhout67,5Orling
4UDINE DE CHAMPFEU(FR), 9  A 1/2Adam Čmiel64,0Sorbon Malá Bystřice
5PRVNÍ LÁSKA, 9 Michal Kubík66,0Vox Ševčík Vlachovice
6BRIDGEUR(FR), 6  A 1/2ž. Jaroslav Myška67,5VaZi
7WAIKITA, 7 Lukáš Sloup68,5DS Dvorce
8FLORIDAS, 8 jž. Marcel Novák68,0Orling
9TYMIAN, 7  A 1/2Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
10GIBB`S BEACH(IRE), 5 ž. Jan Kratochvíl63,0Jasna
11RAIN MAGNA, 9 ž. Jaroslav Brečka73,0KCL Slovakia
12WOODY, 7 Petr Tůma69,0Iron Ladies Ostrava
13QUATIKI(FR), 9 ž. Dušan Andrés70,0BORS Břeclav a.s.
14VAL DE GUYE(FR), 8  A 1/2ž. Josef Bartoš65,0Lokotrans
15SIXTYSEVEN, 8 Ján Mach, MVDr.62,0Buc-Film
16IZYNKA, 6 am. Michal Mikšovský69,0Hudec - Olehla
Startujících: 16
Škrtnuti: AVEC CHARME(GER)
 
16:45 - 7.dostih (040104)
Cena Dostihového klubu
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 3500 m - 90 000 Kč
1STARBUCK, 8 žk. Pavel Složil ml.66,5EŽ Praha a.s.
2PLAYER, 5 ž. Marcel Novák68,5Maxa-Nýznerov
3POINSETTIA, 5 Lukáš Sloup64,5Syndikát hvězda-Olehla
4GLOVER, 10 Jan Odložil66,5Conseq
5SUERTE AL SALTO(IRE), 10 ž. Lukáš Matuský68,0Meridian
6BENEVOLE(FR), 6  A 1/2ž. Dušan Andrés68,0DiJana Dobšice
7SALAM(POL), 9 sRostislav Benš69,0RM-Racing (POL)
8TEREBESZ(POL), 13 am. Michal Mikšovský65,0Hugo Racing
9UNIVERSE OF GRACIE(GER), 12 ž. Jaroslav Myška69,0BORS Břeclav a.s.
10CHICAGO(IRE), 8 ž. Jan Kratochvíl68,0Joly
Startujících: 10
Škrtnuti: LAD IN
 
17:20 - 8.dostih (040106)
Cena Dostihového spolku a.s. (hdcp)
Stcc - handicap V.kat. - 5+ - 3300 m - 30 000 Kč
1ORIENTAL LION(GB), 11 am. Michal Mikšovský65,5RePeTe -Vašina
2MAXIMUS, 5 žk. Pavel Složil ml.69,0EŽ Praha a.s.
3DIAMOND RACE(IRE), 9 jMartin Liška68,0Slabý
4BUKHARI(FR), 5 Sertash Ferhanov69,5TVD a.s.
5NORINO(POL), 11 Ján Mach, MVDr.66,5DS Ondra, Matyáš, Flash
6LONG POND, 9 ž. Marcel Novák67,0Nisa-Union
7SHELLY, 5 Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
8TRIVERO(USA), 11 ž. Josef Bartoš65,0Stáj Karin-Neuberg
9STIGRIS, 6 Adam Čmiel71,0K-K Metal a.s.
10BYRABAY(FR), 7 Radek Man61,0Vasury Kolesa

Startujících: 10
Škrtnuti: SUERTE AL SALTO(IRE), VIKÁRKA