Upravit stránku
14:00 - 1.dostih (040108)
Cena proutěnkářů
PP - cena IV.kat. - 4 - 3200 m - 60 000 Kč
1MR SPEX(GER), 4 ž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
2INTRIKÁŘ, 4 sVeronika Řezáčová65,0Hudec-Řezáčová
3FIFINKA(IRE), 4 ž. Jiří Kousek68,0Stáj VB-Váňa
4LIBUŠKA, 4 am. František Plšek ml.67,5PF Ludmírov
5DAJUKA, 4 Adam Čmiel63,5K-K Metal a.s.
6WOTAN(GER), 4 ž. Marek Stromský69,5K-K Metal a.s.
7NICK(GER*), 4 ž. Thomas Boyer72,5DS Pegas
8ARARAT, 4 Sertash Ferhanov65,5Zeas Staré Hradiště
9EAST RIVER(FR), 4 A 1/2ž. Jan Kratochvíl68,0Joly
10SPANISH DAY(IRE), 4 ž. Jaroslav Myška68,0Russian Racing Syndicate
11SILVER PRINCE(FR), 4 Jakub Kocman68,0Stáj Charvátová
Startujících: 11
Škrtnuti: BELA BONITA
 
 
14:35 - 2.dostih (040107)
Cena Dostihového spolku a.s.
PP - cena IV.kat. - 5+ - 3500 m - 60 000 Kč
1BROG DEAS(IRE), 9 ž. Lukáš Matuský68,0Monte Negro
2SACAMIRO, 5 Jan Derych65,5Jezdecký oddíl Beňov
3ALBE BACK(GB), 5 ž. Jaroslav Myška68,0Meridian
4HOLIN ONE, 9 Patrick Boekhout67,5Na Ebenu
5SOSON(GB), 5 ž. Marcel Novák70,5Stáj Lovka
6SIGNUM(FR), 6 ž. Martin Liška68,0KI Racing
7HASAN(IRE), 5 Sertash Ferhanov68,5Zeas Staré Hradiště
8YARA, 6 Jan Odložil68,0Quartis-Zámecký Vrch
9BALTIC DANCER(POL), 5 am. Michal Mikšovský66,0DC Osvinov-Baštová
10TOPOGRAPHY(IRE), 5 ž. Jan Kratochvíl69,0Statek Chyše-Váňa
Startujících: 10 
 
 
15:15 - 3.dostih (040106)
Cena firmy Petr Novotný - Výroba a prodej originálního Pardubického perníku
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3300 m - 60 000 Kč
1NORMAN(FR*), 5 ž. Thomas Boyer61,0DS Pegas
2MACHIAVELLI(BEL), 8 ž. Marcel Novák70,0EŽ Praha a.s.
3LORD JAGMIN, 9 bam. František Plšek ml.68,5EŽ Praha a.s.
4IMPHAL(POL), 5 bž. Jan Kratochvíl71,5Quartis-Zámecký Vrch
5SOTTOVENTO(GER), 6 Patrick Boekhout60,0Statek Chyše-Váňa
6ZATARO, 5 Sertash Ferhanov65,5Stáj Lovka
7ANGOSTURA(FR), 5 ž. Josef Bartoš66,0Lokotrans
8STIGRIS, 7 ž. Marek Stromský69,5K-K Metal a.s.
9BENEVOLE(FR), 7 A 1/2jJosef Borč65,5DiJana Dobšice
10TANJA, 6 A 1/2Jan Odložil66,5DS Malá Morávka
11LADY BACH(IRE), 8 bVeronika Řezáčová65,0Hudec-Řezáčová
12NEW FINCH, 5 Pavel Složil ml.66,0EŽ Praha a.s.
Startujících: 12
Škrtnuti: ALEGORIA, LONG POND
 
 
15:50 - 4.dostih (040104)
Cena Dostihového klubu
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 3500 m - 90 000 Kč
1THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 sž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
2PRVNÍ LÁSKA, 10 Jakub Kocman65,0Vox Ševčík Vlachovice
3BIG MAGO(IRE), 8 Patrick Boekhout64,0Vocetka
4TURONI(FR), 5 ž. Marcel Novák68,0VDV Vsisko
5CALL OF OUTY KLASS(FR), 6 A 1/2ž. Jiří Kousek68,0MPL Racing CZ
6AUCUN SOUCIS(FR), 8 A 1/2bJosef Borč65,5DiJana Dobšice
7BACCHUS COLLONGES(FR), 7 A 1/2ž. Martin Liška68,0Quartis-Zámecký Vrch
8DOUBLE RUSH(POL), 5 am. Michal Mikšovský66,0DC Osvinov-Baštová
9TURDUS(POL), 7 ž. Lukáš Matuský70,5Quartis-Zámecký Vrch
Startujících: 9
Dohlášeni: TURDUS(POL)
Škrtnuti: TARANT(IRE)

 
 
16:25 - 5.dostih (040102)
Cena podporovaná společností PROVET
Stch - cena I.kat. - 5+ - 3900 m - 150 000 Kč
1MUSTAMIR(IRE), 7 ž. Marek Stromský68,5Ray Racing
2TAHINI(GER), 10 ž. Jan Kratochvíl69,5Scuderia Tania-Váňa
3TRIM(POL), 6 Jakub Spáčil68,0Labedž-Olehla
4AZTEK, 7 ž. Jiří Kousek68,5Dr. Charvát
5KROCOLEON(FR), 8 ž. Marcel Novák68,0EŽ Praha a.s.
6ALE AMBROSIO(IRE), 6 ž. Josef Bartoš66,5Epicos
7PEINTRE ELUSIF(FR), 6 ž. Jan Faltejsek68,5Dr. Charvát
Startujících: 7
Škrtnuti: ASPIRE(POL), FLOWER OF LOVE(GB)
 
 
17:00 - 6.dostih (040101)
Cena města Pardubic - Úvodní Cross Country Koroka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 150 000 Kč
1TALENT, 7 ž. Jiří Kousek69,0DS Kabelkovi
2IZYNKA, 7 ž. Lukáš Matuský66,5Hudec - Olehla
3RIBELINO(FR), 10 ž. Martin Liška68,0Lokotrans
4UNIVERSE OF GRACIE(GER), 13 jSertash Ferhanov68,5BORS Břeclav a.s.
5BUONARROTI(GER), 7 ž. Josef Váňa ml.68,0Jasna
6CHARME LOOK, 11 ž. Marcel Novák68,5Orling
7VICODY(FR), 9 A 1/2sž. Josef Bartoš69,0Lokotrans
8ASCOVER(FR), 8 A 1/2ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát
9SERGEANT THUNDER(GB), 9 ž. Marek Stromský68,0AGA-Vlachovice
10WILD DANGER(GER), 11 ž. Jan Kratochvíl68,5Javor
11TER MILL, 12 A 1/2Jan Odložil68,0DS Malá Morávka
Startujících: 11
Škrtnuti: TURDUS(POL)
 
 
17:35 - 7.dostih (040103)
Cena memoranda „ Dostihový spolek a.s., HC DYNAMO, BK Pardubice a.s.“
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč
1TAJ MAHAL, 5 ž. Josef Bartoš66,5MPL Racing CZ
2SILK(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl67,5Jasna
3CHRYSTAL CROSS(FR), 6 A 1/2ž. Jaroslav Myška66,0Jerie & syn
4NANCY, 5 ž. Jan Faltejsek66,0Dr. Charvát
5LOMBARGINI(GER*), 7 Sertash Ferhanov65,5EŽ Praha a.s.
6MILERYT(POL), 11 jJán Mach, MVDr.60,0Machvet-Stachovice -Mach
7WAIKITA, 8 Jakub Spáčil65,0DS Dvorce
8MODŘÍN, 6 Pavel Složil ml.66,0DS Třešňovka-Junková
9TYMIAN, 8 A 1/2Jan Odložil68,0DS Malá Morávka
10MAHONY, 6 ž. Marek Stromský67,0Quartis-Zámecký Vrch
11NICK(POL), 7 ž. Marcel Novák69,5Maxa-Nýznerov
12DELIFO, 6 ž. Lukáš Matuský65,5K-K Metal a.s.
Startujících: 12
Škrtnuti: FLORIDAS, TURDUS(POL)
 
 
18:10 - 8.dostih (040105)
Cena mladých jezdců
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4300 m - 60 000 Kč
1MODENA, 11 Sertash Ferhanov65,0EŽ Praha a.s.
2STRING(GER*), 5 Veronika Řezáčová67,5K-K Metal a.s.
3LIPO, 5 am. František Plšek ml.67,5PF Ludmírov
4SILVER STAR(POL), 8 Jakub Spáčil63,5EM-EKO.CZ
5JANTAR(FR), 9 Jan Odložil68,5DC Zámrsk MUDr. Bruna
6VAXERTON, 5 Pavel Složil ml.66,5NUTRIN
7VALTZ, 7 bam. Michal Mikšovský69,5Pálenice Pavlovice
8DODO DANCER(FR), 5 Patrick Boekhout63,5Stáj Anděl strážný
9SMAJLÍK, 8 Ján Mach, MVDr.67,0ARTEP
10MARREE, 5 Jakub Kocman69,5Dr. Charvát
11CARMINA(FR), 6 A 1/2Josef Borč65,0DiJana Dobšice
Startujících: 11