Upravit stránku

14:00 - 1.dostih (040110)
Cena proutěnkářů
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 60 000 Kč

1SHENT(FR), 4 jž. Martin Liška66,0Lokotrans
2HELIOSTAT(IRE), 7 am. Michal Mikšovský66,0Antonín Šimera-Landbau
3L`IMPREVU ROYAL(FR), 6 Jan Odložil69,0Quartis-Zámecký Vrch
4CAFFI, 9 Ján Mach, MVDr.68,0AG
5ANIS HELLISIO, 4 ž. Marcel Novák67,0Nýznerov
6HESSOESSE(FR), 5 ž. Marek Stromský68,5Dr. Charvát
7RAKISZ(POL), 7 ž. Niklas Lovén70,5Nýznerov
8MOUNT Q(GB), 4 ž. Jaroslav Myška66,0Meridian
9DYLANKA(IRE), 4 Jakub Spáčil60,5Statek Blata Český Ráj I
10TAURIEL, 4 ž. Lukáš Matuský67,0Stáj K4
11FOCOLAT DU LARGE(FR), 4 ž. Jan Faltejsek65,5Dr. Charvát

Startujících: 11

 

 

14:40 - 2.dostih (040105)
Cena memoranda „ Dostihový spolek a.s., HC DYNAMO, BK Pardubice a.s.“
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4300 m - 60 000 Kč

1STEALING A WIN(IRE), 5 ž. Martin Liška68,0NUTRIN
2DENOUEMENT(FR), 5 ž. Jan Faltejsek67,0Northumbria Leisure LTD
3SEGRETON, 6 Martin Laštovička64,5Stáj Sokrates
4SABION(POL), 6 ž. Thomas Boyer68,0Syndikát Ochoz
5KORNELIUS, 6 Patrick Boekhout66,5EŽ Praha a.s.
6MAZHILIS(FR), 10 ž. Jiří Kousek70,5Köi Dent
7WALDO PEPPER(FR), 6 Adam Čmiel66,0DS Albertovec
8ENGELE(FR), 5 sž. Marcel Novák67,0Jaroslav Bouček Buc-Film
9SMAJLÍK, 9 Ján Mach, MVDr.71,5ARTEP
10WAIKITA, 9 ž. Lukáš Matuský72,5Hudec - Olehla
11LIBERTIN(GB), 10 Jan Odložil66,5Luka-Vedral
12MOULA, 11 Jakub Spáčil68,0Iron Ladies Ostrava
13DUNÁTA, 9 Petr Tůma69,0K-K Metal a.s.
14KREMONNA, 6 Michal Kubík66,0Vasury Kolesa
15AVEC CHARME(GER), 9 am. Michal Mikšovský64,5Statek Stráž-Vraná

Startujících: 15
Dohlášeni: DENOUEMENT(FR), DUNÁTA, MOULA, SABION(POL), SMAJLÍK, STEALING A WIN(IRE), WALDO PEPPER(FR)
Škrtnuti: RIBELINO(FR)

 

 

15:15 - 3.dostih (040103)
Cena podporovaná společností PROVET
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč

1VALTZ, 8 bž. Lukáš Matuský68,5Pálenice Pavlovice
2SILK(GER), 8 Patrick Boekhout64,0Jasna
3APPLE`S KAMIKAZE(FR), 6 ž. Jaroslav Myška70,0Meridian
4LOMBARGINI(GER*), 8 Jan Odložil71,5EŽ Praha a.s.
5TURONI(FR), 6 ž. Marek Stromský70,0VDV Vsisko
6MR SPEX(GER), 5 ž. Jan Faltejsek64,0Lokotrans
7APAS ROCKA, 5 ž. Marcel Novák69,0Nýznerov
8FATHER PAULO(GB), 5 Rostislav Benš63,0St Johns
9ROZINA(FR), 5 bam. Michal Mikšovský60,5Estrella
10RUI FALEIRO(USA), 8 ž. Jaroslav Brečka73,0HWS Tellus Equinus (SVK)

Startujících: 10
Dohlášeni: FATHER PAULO(GB), RUI FALEIRO(USA)
 

 

15:50 - 4.dostih (040104)
Cena firmy Petr Novotný – Výroba a prodej originálního Pardubického perníku
Stcc - cena III.kat. - 5+ - 3500 m - 90 000 Kč

1ČMELÁK, 5 Jan Odložil68,5DS Malá Morávka
2RIDERI CROSS, 7 ž. Martin Liška67,0EŽ Praha a.s.
3IMPHAL(POL), 6 bž. Marek Stromský71,5Quartis-Zámecký Vrch
4CALINE DE JUILLEY(FR), 6 jž. Niklas Lovén69,0Nýznerov
5PEPA HAVEL(FR), 11 Daniel Havlíček64,0Stáj Sokrates
6LETEGERTO, 6 ž. Marcel Novák68,0TIPPLER Group s.r.o.
7MISTER WESTMINSTER(GB), 9 Patrick Boekhout64,0Spedition Zavřel
8AMADEON(IRE), 7 Jakub Spáčil65,5Stanislav Chudáček

Startujících: 8 

 

16:25 - 5.dostih (040101)
Cena města Pardubic - Úvodní Cross Country Koroka
Stcc - cena I.kat. - 5+ - 4500 m - 150 000 Kč

1TER MILL, 13 A 1/2Jan Odložil68,0DS Malá Morávka
2PLAYER, 7 ž. Marcel Novák68,0Nýznerov
3MAHONY, 7 ž. Marek Stromský69,0Quartis-Zámecký Vrch
4RIBELINO(FR), 11 ž. Andrew Glassonbury68,0Lokotrans
5SINNDARKA(IRE), 8 ž. Jan Faltejsek66,0www.trdelnik.com-Luka
6EVŽEN(GB), 5 ž. Jaroslav Myška67,5Englicovi a Kulhánkovi
7VERNOIS(FR), 6 ž. Jaroslav Brečka70,0Victory Farm-SK
8STIGRIS, 8 Petr Tůma68,0K-K Metal a.s.
9TIEP DE L`EST(FR), 7 bž. Martin Cagáň68,0Lokotrans Slovakia
10STRETTON, 9 ž. Niklas Lovén70,5Nýznerov
11ANGE GUARDIAN(GER), 11 ž. Jiří Kousek69,5Stáj Anděl strážný
12STAR MAKER(FR), 10 Patrick Boekhout68,5Scuderia Tania-Váňa

Startujících: 12
Dohlášeni: ANGE GUARDIAN(GER), EVŽEN(GB), RIBELINO(FR), SINNDARKA(IRE), STAR MAKER(FR), STIGRIS, TER MILL, TIEP DE L`EST(FR), VERNOIS(FR)
 

 

17:00 - 6.dostih (040102)
Cena Dostihového klubu
Stch - cena I.kat. - 5+ - 3900 m - 150 000 Kč

1MONSIEUR BACHIR(FR), 8 ž. Lukáš Matuský68,5DS Pegas
2LAMUM(GER), 6 ž. Andrew Glassonbury68,5Lokotrans
3ČÁRIRAY, 12 Jan Odložil68,0Stajňa Corinne ČR
4KROCOLEON(FR), 9 ž. Marcel Novák68,0EŽ Praha a.s.
5MARREE, 6 Veronika Řezáčová68,0Dream Sky
6MUSTAMIR(IRE), 8 ž. Marek Stromský69,0Ray Racing
7PEINTRE ELUSIF(FR), 7 ž. Jan Faltejsek69,0Dr. Charvát
8YARA, 7 ž. Martin Liška66,0Quartis-Zámecký Vrch
9DANGEROUS GLEAM(GER), 10 ž. Niklas Lovén68,0www.trdelnik.com-Luka

Startujících: 9
Dohlášeni: MONSIEUR BACHIR(FR), MUSTAMIR(IRE), PEINTRE ELUSIF(FR), YARA
Škrtnuti: ROZINA(FR)

 

 

17:35 - 7.dostih (040106)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stcc - handicap IV.kat. - 5+ - 3350 m - 60 000 Kč

1NICK(GER*), 5 ž. Lukáš Matuský71,0DS Pegas
2SIXTYSEVEN, 10 ž. Niklas Lovén69,5Buc-Film
3WOODY, 9 Jakub Spáčil68,0Iron Ladies Ostrava
4SOTTOVENTO(GER), 7 Patrick Boekhout67,5Statek Chyše-Váňa
5CHARISMATIC, 7 ž. Jan Faltejsek70,0EŽ Praha a.s.
6SIGIRIYA(IRE), 5 Jan Derych64,0DS Kabelkovi
7TORGON(POL), 9 jž. Martin Liška70,5AKRAZ, bezpečnostní agentura
8CANTON, 8 A 1/2Michal Kubík66,0Stáj Luka
9MARCON, 7 Jan Odložil66,0DS Malá Morávka
10MANSUR, 5 sž. Marcel Novák68,5Pecka-Horse
11THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 8 sam. František Plšek ml.70,0Stajňa Corinne ČR
12GIOVANNI, 6 Jakub Kocman62,0Iron Ladies Ostrava

Startujících: 12
Dohlášeni: CANTON, GIOVANNI, NICK(GER*), SIGIRIYA(IRE), TORGON(POL), WOODY
Škrtnuti: EAST RIVER(FR), ENGELE(FR), KORNELIUS