Upravit stránku

14:00 - 1.dostih (040608)
Cena podporovaná společností České dráhy, a.s.
PP - cena III.kat. - 3 - 3200 m - 90 000 Kč

1LESANA(GER*), 3 sž. Thomas Boyer66,0DS Pegas
2RONALDO KING, 3 sAdam Čmiel66,0K-K Metal a.s.
3LIANEL(GB), 3Sertash Ferhanov68,5Zeas Staré Hradiště
4SHECANRALLY(IRE), 3 bjž. Josef Bartoš66,0Lokotrans
5LAVERNO, 3 sž. Marcel Novák68,5Pecka-Horse
6DEL REY(SVK), 3ž. Jiří Kousek68,0D.+ P. Kopálek, CZ
7SAUL(GB), 3Pavel Složil ml.66,0Zeas Staré Hradiště
8LOCK NESS(FR), 3ž. Jaroslav Myška68,0Meridian

Startujících: 8
Dohlášeni: DEL REY(SVK)
Škrtnuti: SUE PRANCEALOT(IRE)

 

14:45 - 2.dostih (040606)
Cena SECURITAS ČR
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč

1ARMITAGE(GER), 8ž. Jan Faltejsek68,0Stáj Mikulčák
2ELEN(FR), 8ž. Pavel Szikora66,0DS Šance Franko Mikule
3LIA ASHAMAL, 6 sJan Derych65,0GPS prehled.cz.-Vašina
4ALL SCATER, 8Veronika Řezáčová64,0DS Řezáčová-Mikule
5WOODY, 8ž. Marcel Novák68,0Iron Ladies Ostrava
6LORD JAGMIN, 9 bJan Odložil71,0EŽ Praha a.s.
7DUNÁTA, 8Adam Čmiel69,5K-K Metal a.s.
8MOREIRA(GB), 5Rostislav Benš65,0Epona
9FRANCAISE(FR), 5Patrick Boekhout62,0Javor
10JARRY DRIVER(FR), 5Josef Borč64,0DiJana Dobšice
11NID(POL), 8Martin Laštovička64,0TIPPLER Group s.r.o.
12BESLAN(FR), 6ž. Marek Stromský68,0Stáj Mikon
13PLAYMONKA, 5am. Michal Mikšovský63,0Antonín Šimera-Landbau
14RIDERI CROSS, 6Pavel Složil ml.66,0EŽ Praha a.s.

Startujících: 14
Škrtnuti: ČEROKÉZ, KORNELIUS
 

15:20 - 3.dostih (040607)
Cena společnosti AUTO IN s.r.o.
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč

1EAST RIVER(FR), 4 A 1/2ž. Jan Kratochvíl64,0Joly
2GARFIELD, 5František Kovačík68,0Václav Říha
3POLISH PEARL(IRE), 4ž. Jan Faltejsek64,0Stáj Marcelewo
4SANTOS(IRE), 5Daniel Vyhnálek67,5DS Pegas
5POP STATION, 4Jan Derych65,0Štoudek Doubravice
6WOTAN(GER), 4ž. Marek Stromský65,5K-K Metal a.s.
7SNEZENKA(IRE), 6Patrick Boekhout67,0Farrlog

Startujících: 7
Dohlášeni: POP STATION
Škrtnuti: GINGER, SIXTYSEVEN

 

15:55 - 4.dostih (040602)
Benefiční dostih Kapky naděje
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč

1CHRYSTAL CROSS(FR), 6 A 1/2ž. Jaroslav Myška69,0Jerie & syn
2TARANT(IRE), 9 sž. Marcel Novák68,5Nýznerov
3KUBALI(IRE), 5ž. Marek Stromský68,0Vasury Kolesa
4STARBUCK, 9ž. Josef Bartoš69,5EŽ Praha a.s.
5COTE MER(FR), 6 A 1/2ž. Jan Kratochvíl68,0Statek Chyše-Váňa
6MEDIC, 5Pavel Složil ml.69,5EŽ Praha a.s.
7TIARA MAN(FR), 7Sertash Ferhanov68,0Antique art UH
8LINCOLN(GER), 8ž. Martin Liška68,0DC Zámrsk MUDr. Bruna
9IMPHAL(POL), 5 bž. Jiří Kousek68,5Quartis-Zámecký Vrch

Startujících: 9
Škrtnuti: KIFAAYA(GB)
 

16:30 - 5.dostih (040603)
Cena DENÍKU PRÁVO
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4500 m - 120 000 Kč

1IZYNKA, 7ž. Lukáš Matuský68,0Hudec - Olehla
2TURDUS(POL), 7ž. Jiří Kousek69,0Quartis-Zámecký Vrch
3DECORUS, 9ž. Martin Liška68,0Jezdecké potřeby Ostrava
4RUI FALEIRO(USA), 7Richard Bartoň68,0HWS Tellus Equinus
5TAJ MAHAL, 5Jakub Spáčil68,5MPL Racing CZ
6HEGNUS, 10ž. Marek Stromský69,0Ševců
7RABBIT HAWK WING(IRE), 10Patrick Boekhout68,0Rabbit Trhový Štěpánov
8RIBELINO(FR), 10ž. Thomas Garner68,0Lokotrans
9MODŘÍN, 6Pavel Složil ml.68,5KI Racing
10GIOVANNI, 5ž. Marcel Novák68,0Iron Ladies Ostrava
11WILD DANGER(GER), 11ž. Jan Kratochvíl69,5Javor
12UNIVERSE OF GRACIE(GER), 13 jž. Josef Bartoš70,5BORS Břeclav a.s.
13BREZILOS(FR), 5ž. Pavel Kašný68,0Viktorie-UH

Startujících: 13
Škrtnuti: KIFAAYA(GB), VANDUAL(SVK)
 

17:10 - 6.dostih (040601)
Cena města Pardubic – EURO EQUUS – IV. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 300 000 Kč

1VAL DE GUYE(FR), 9 A 1/2Jan Derych70,0Lokotrans
2BUONARROTI(GER), 7ž. Jan Kratochvíl70,0Jasna
3TZIGANE DU BERLAIS(FR), 7ž. Jan Faltejsek70,0Dr. Charvát
4VANDUAL(SVK), 10Lukáš Sloup70,0Vadual CZ
5VICODY(FR), 9 A 1/2sž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
6BRIDGEUR(FR), 7 A 1/2sž. Jaroslav Myška70,0VaZi
7DELIGHT MY FIRE(FR), 8ž. Niklas Lovén68,0DS Pod Buchlovem
8NIKAS, 13 jž. Martin Liška70,0Castor
9NICK(POL), 7ž. Marcel Novák70,0Maxa-Nýznerov
10ANGE GUARDIAN(GER), 10 jž. Jiří Kousek70,0Stáj Anděl strážný

Startujících: 10 

17:45 - 7.dostih (040604)
Cena společnosti SEKO AEROSPACE(hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4700 m - 90 000 Kč

1KORNELIUS, 5Jakub Kocman62,0EŽ Praha a.s.
2SHEGERTON, 5 jž. Josef Bartoš66,0Hospůdka Malá-Hradčany
3MODENA, 11ž. Niklas Lovén66,0EŽ Praha a.s.
4LIBERTIN(GB), 9Jan Odložil66,5Luka-Vedral
5VALTZ, 7 bž. Jan Faltejsek64,5Pálenice Pavlovice
6SOTTOVENTO(GER), 6Patrick Boekhout62,0Statek Chyše-Váňa
7WAIKITA, 8Jakub Spáčil64,5Hudec - Olehla
8MOULA, 10ž. Thomas Boyer62,0Iron Ladies Ostrava
9SILK(GER), 7ž. Jan Kratochvíl67,0Jasna
10MANOL, 6Veronika Řezáčová64,0Frančák - Dvorce
11STIGRIS, 7 jž. Marek Stromský68,5K-K Metal a.s.
12TAMAS(POL), 6 bSertash Ferhanov65,0Vocetka
13SMAJLÍK, 8Ján Mach, MVDr.64,5ARTEP
14ČEROKÉZ, 6am. Michal Mikšovský60,0Farma Santov Hrbáček

Startujících: 14
Škrtnuti: NICK(POL), TAJ MAHAL
 

18:20 - 8.dostih (040605)
Cena společnosti STAFI finalizace staveb s.r.o.
Stcc - cena III.kat. - 4 - 3600 m - 90 000 Kč

1FLY FILO FLY(ITY), 4ž. Jan Kratochvíl69,0Statek Chyše-Váňa
2ENGELE(FR), 4 bPavel Složil ml.66,0Jaroslav Bouček Buc-Film
3STEALING A WIN(IRE), 4 sž. Martin Liška67,0NUTRIN
4NICK(GER*), 4ž. Thomas Boyer68,0DS Pegas
5LAURINA, 4ž. Pavel Kašný66,0Farma Santov Hrbáček
6BELA BONITA, 4ž. Marcel Novák66,0Gold & Turf
7GINGER, 4František Kovačík68,0Václav Říha
8ČMELÁK, 4Jan Odložil67,0DS Malá Morávka
9PLAYFUL TRICKSTER(IRE), 4Adam Čmiel64,0DS Ironic
10FIGHTING LIPS(IRE), 4ž. Jan Faltejsek68,0Dr. Charvát

Startujících: 10