Upravit stránku
13:00 - 1.dostih (040708)
Cena SECURITAS ČR
PP - cena III.kat. - 3 - 3200 m - 90 000 Kč
1ENGELE(FR), 3 sž. Marcel Novák66,0Jaroslav Bouček Buc-Film
2VIDEOKLIP, 3 Daniel Havlíček65,5Lokotrans
3FLY FILO FLY(ITY), 3 bž. Jan Kratochvíl68,0Statek Chyše-Váňa
4HEY CALMING, 3 bPavel Složil ml.66,0DB Logistic
5HURRICAN SAN(FR), 3 jž. Josef Bartoš68,0Lokotrans
6APAS ROCKA, 3 Sertash Ferhanov65,0Zeas Staré Hradiště
7NICK(GER*), 3 ž. Jan Faltejsek68,0DS Pegas
Startujících: 7
Dohlášeni: APAS ROCKA
Škrtnuti: GINGER

 
 
13:35 - 2.dostih (040706)
Cena OHD Pardubice
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč
1LA SORBONA, 5 ž. Marek Stromský66,5Sorbon Malá Bystřice
2LUK, 5 sž. Dušan Andrés70,5Sorbon Malá Bystřice
3SOTTOVENTO(GER), 5 sSertash Ferhanov65,5Statek Chyše-Váňa
4MANOL, 5 ž. Jiří Kousek72,0Frančák - Dvorce
5LEDO, 5 Pavel Složil ml.68,5Stáj Dopa-Odložil
6CARMINA(FR), 5 A 1/2Josef Borč63,5DiJana Dobšice
7REMINO(GER), 8 Jan Odložil66,0Stáj Luka-Mandak
8ROCKINGER(GB), 8 ž. Niklas Lovén69,0Hvitas stjerna ČR
9LA MILLA, 7 bJan Derych64,0Jezdecký oddíl Beňov
10LORD JAGMIN, 8 ž. Josef Bartoš71,5EŽ Praha a.s.
11LIBERTIN(GB), 8 ž. Marcel Novák68,0Luka-Vedral
12MESSI, 7 A 1/2jž. Thomas Boyer68,0Etiene Mattelin
13ALONE, 9 Ján Mach, MVDr.66,0Argentina Arc
14DELIFO, 5 ž. Lukáš Matuský71,5K-K Metal a.s.
Startujících: 14
Škrtnuti: FINÉS, NOWITKA, OSETIN(GB), VIKING DES BLINS(FR)
 
 
14:15 - 3.dostih (040702)
Cena deníku Právo
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč
1LOIRE, 9 bJan Odložil66,0www.trdelnik.com-Luka
2USOCKEM(FR), 9 A 1/2jž. Josef Bartoš69,0P.Pailhes - Vítek
3STARBUCK, 8 ž. Marcel Novák68,0EŽ Praha a.s.
4POINSETTIA, 5 ž. Jaroslav Myška66,5Syndikát hvězda-Olehla
5VICODY(FR), 8 A 1/2sPavel Složil ml.68,0Red Rebels
6KIFAAYA(GB), 5 ž. Lukáš Matuský68,0Monte Negro
7LAD IN, 5 ž. Marek Stromský68,0Rovina a.s. Hulín
Startujících: 7 

 

14:55 - 4.dostih (040701)
Cena města Pardubic – EURO EQUUS IV. kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč
1VAL DE GUYE(FR), 8 A 1/2bž. Josef Bartoš70,0Lokotrans
2AUCUN SOUCIS(FR), 7 A 1/2bJosef Borč70,0DiJana Dobšice
3SISI MERBLE, 9 ž. Jan Kratochvíl68,0www.trdelnik.com-Luka
4MAKLÉŘ, 10 Michal Kubík70,0DS Pegas
5PYŠNÝ PÁV, 7 ž. Lukáš Matuský70,0Selský dvůr UH
6STATUS QUO, 11 Ján Mach, MVDr.70,0Vox Ševčík Vlachovice
7SIXTYSEVEN, 8 ž. Marcel Novák70,0Buc-Film
8SALAM(POL), 9 sRostislav Benš70,0RM-Racing (POL)
9POWER ZAR(GER), 8 Sertash Ferhanov70,0Chládek&Tintěra-Váňa
10BRIDGEUR(FR), 6 A 1/2sž. Jaroslav Myška70,0VaZi
Startujících: 10 
 
 
15:30 - 5.dostih (040704)
Cena společnosti STAFI – finalizace staveb, s.r.o. (hdcp)
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4500 m - 90 000 Kč
1GLOVER, 10 Jan Odložil66,0Conseq
2MARCUS AURELIUS(FR), 7 ž. Dušan Andrés67,5Red Rebels
3PRVNÍ LÁSKA, 9 ž. Marcel Novák66,0Vox Ševčík Vlachovice
4WOODY, 7 Petr Tůma69,0Iron Ladies Ostrava
5CREOLA TIGER, 7 ž. Paul Andrew Johnson63,0Áďa a Emmča Friedmannovy
6QUATIKI(FR), 9 Pavel Složil ml.66,0BORS Břeclav a.s.
7TORNADIC, 6 Ján Mach, MVDr.65,0Stáj T & T
8AVEC CHARME(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl64,0AF Turf
9FLORENDO(GB), 10 bJakub Kocman65,5Zámek Bon Repos
Startujících: 9
Škrtnuti: LOIRE, TURDUS(POL)
 
 
16:05 - 6.dostih (040703)
Cena společnosti SEKO AEROSPACE
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 4500 m - 120 000 Kč
1CELADON(FR), 8 ž. Lukáš Matuský68,0Dr. Charvát
2MIRAX, 7 sž. Jaroslav Myška68,5Racing Photo
3TEDS ISLAND(IRE), 8 Pavel Složil ml.68,5Stáj Marcelewo
4RENARD ARGENTÉ, 11 Jan Odložil68,5Stáj Luka-Mandak
5TURDUS(POL), 6 am. Michal Mikšovský68,5Red Rebels
6CHICAGO(IRE), 8 ž. Jan Kratochvíl68,0Joly
7TORGON(POL), 7 jž. Martin Liška68,0AKRAZ, bezpečnostní agentura
8UNIVERSE OF GRACIE(GER), 12 jž. Marek Stromský68,0BORS Břeclav a.s.
9SHERON, 12 jž. Jiří Kousek68,0Hospůdka Malá-Hradčany
Startujících: 9
Škrtnuti: TORNADIC
 
 
16:40 - 7.dostih (040705)
Cena Východočeské televize V1 – Pocta Ing. Janu Pernerovi
Stcc - cena III.kat. - 4 - 3600 m - 90 000 Kč
1VINNERO, 4 ž. Marek Stromský68,0Orling
2GIOVANNI, 4 ž. Jiří Kousek68,0Iron Ladies Ostrava
3KORNELIUS, 4 Pavel Složil ml.66,0EŽ Praha a.s.
4STRING(GER*), 4 Richard Bartoň66,5K-K Metal a.s.
5IMPHAL(POL), 4 bž. Josef Bartoš68,0Quartis-Zámecký Vrch
6LORETIS, 4 Jan Derych64,0Kameňák s.r.o.
7RANDY, 4 Jan Odložil66,0Stáj Dopa-Odložil
8VAXERTON, 4 ž. Martin Liška68,0NUTRIN
9KUBALI(IRE), 4 jž. Lukáš Matuský68,0Vasury Kolesa
10CHANGING GUARD(IRE), 4 ž. Jan Kratochvíl69,0Statek Chyše-Váňa
11TANEČNICE LÚČNICE, 4 jž. Marcel Novák67,0Kvapilová - Stáj Kvapil
12CHAROY EN, 4 ž. Dušan Andrés66,0Viktorie-UH
13SHAHRIK(USA), 4 sž. Jaroslav Myška68,0Meridian
Startujících: 13 

 

17:15 - 8.dostih (040707)
Cena Dostihového spolku a.s.
Stch - cena IV.kat. - 4+ - 3900 m - 60 000 Kč
1ČEROKÉZ, 5 ž. Dušan Andrés69,5Sorbon Malá Bystřice
2LAMUM(GER), 4 ž. Josef Bartoš66,0Lokotrans
3DECORUS, 8 Petr Tůma67,5Jezdecké potřeby Ostrava
4LORPEN, 5 ž. Jaroslav Myška69,0Stáj Jeso
5STRIKE(GER), 7 ž. Jan Kratochvíl69,5Scuderia Tania-Váňa
6PACINO, 5 Richard Bartoň66,5Stáj Magog
7VIVAT, 7 Jan Odložil67,5DC Zámrsk MUDr. Bruna
8BYRABAY(FR), 7 Radek Man68,0Vasury Kolesa
Startujících: 8