Upravit stránku


VSTUPENKY/SLEVY

Kde mohu zakoupit vstupenky na Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou s předstihem?
Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Zaplatit za ně můžete na dobírku, převodem či hotově. Vstupenky je poté možno vyzvednout v některé z mnoha poboček po celé ČR.

Mohu si vstupenky zakoupit na místě v den konání VP?
Ano. K dostání budou vstupenky na stání (220,-) a do prodeje půjde i zbytek vstupenek, které se neprodají v předprodeji.

Mohu si rezervovat vstupenky a následně je zaplatit na pokladně v den konání VP?
To bohužel není možné. Rezervované vstupenky musíte zaplatit předem.

Musí mít dítě vstupenku?
Dítě s výškou do 140 cm má vstup do areálu zdarma.

Zakoupil jsem si vstupenku na tribunu a chtěl bych s sebou vzít dítě, které měří do 140 cm a má tedy nárok na vstup zdarma. Mohu jej vzít s sebou na tribunu?
Ano. Dítě však nemá nárok na sedačku a musíte jej mít např. na klíně.

Kde mohu stát, zaplatím-li si vstupenky „na stání“?
Stát můžete podél celé cílové roviny. Pohybovat se pak můžete všude, kde po Vás nebude vyžadován jiný speciální vstup či karta.

OSTATNÍ

Mohu vzít na Velkou pardubickou psa?
Se psem je vstup do areálu povolen pouze na vodítku. Zákaz vstupu psům pak platí na všechny tribuny. Upozorňujeme však, že z velkého množství návštěvníků jsou čtyřnozí mazlíčci často stresováni.

Je nějaký předepsaný dress code?
Pro vstup do areálu a venkovní tribuny žádný předepsaný dress code neplatí. Pokud máte vstupenky do některé z lóží či do prostor Dostihového klubu – zvolte společenské oblečení.

Je možné si v den Velké pardubické prohlédnout/projít dráhu a jednotlivé překážky?
Ano, vstup do dráhy a k jednotlivým překážkám je umožněn po dekorování hlavního dostihu. Pořadatel si však ve výjimečných případech vyhrazuje právo vstup do dráhy zakázat.