Upravit stránku

V domově Velké pardubické se letos uskuteční trojice závodů všestrannosti. Prvními z nich budou soutěže JARNÍ VŠESTRANNOSTI - kvalifikace na Zlatou podkovu konané ve dnech 19. - 21. dubna 2019. Jarní všestrannost je vůbec prvním dílem kvalifikačního seriálu Zlaté podkovy v roce 2019.

Jarní všestrannost je součástí Military Tour Pardubice 2019.

UPOZORNĚNÍ PRO ÚČASTNÍKY

Na závody Jarní všestrannosti je k datu 4. dubna 2019 přihlášeno již 240 dvojic koní a jezdců. Kapacita ustájení je tak vyčerpána. Pořadatel závodů se rozhodl zajistit mobilní boxy, které si můžete objednat prostřednictvím e-mailu: mandysova@zavodistepardubice.cz  Poplatek za ustájení je ve stejné výši. Jezdec však dopředu zaplatí nevratnou zálohu ve výši 1000,- Kč. Nabídka se týká jezdců, kteří se nevešli do kapacity ustájení v rámci klasického přihlašování.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Prosíme jezdce všestrannosti, kteří jsou přihlášeni na závody Jarní všestrannosti, aby se v případě změny svých plánů včas ze soutěží odhlásili. Pokud víte, že na závody nepřijedete, nahlaste tuto skutečnost telefonicky nebo e-mailem na kontakty:
Kateřina Mandysová
tel. +420 777 750 922
e-mail: mandysova@zavodistepardubice.cz

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽÍ

V rámci Jarní všestrannosti je hlášeno 320 startů. Z těchto a dalších technických důvodů se předběžný časový plán závodů změnil.
Pátek - drezury všech soutěží na obou kolbištích (pískové, travnaté)
Sobota - parkury všech soutěží na obou kolbištích (pískové, travnaté) a v odpoledních hodinách krosy některých soutěží
Neděle - krosy zbývajících soutěží a dekorování

Věnujte pozornost aktuálním informacím. 
Děkujeme.

 startovní listiny - drezuravýsledky - drezurastartovní listiny - parkuryvýsledky - parkurystartovní listiny - krosvýsledky kroscelkové výsledky
Zlatá podkovaXX     
Stříbrná podkovaXX     
Bronzová podkovaXX     
ZLXX     
Soutěž nadějí IXX     
ZXX     
ZL ponyXX     
L ponyXX     
ZKXX     
Soutěž nadějí IIXX     
Hobby ZKXX