Upravit stránku

Kalendář sportů Pardubického závodiště

8. 5. Zahajovací dostihový den
 Dostihová sezóna v Pardubicích začíná!
Nenechte si ujít Zahajovací dostihový den, v úterý 8. května. První dostih startuje ve 13:00 hod. Po více než šesti měsících se vrací dostihový život na závodiště do Pardubic, do bašty překážkových dostihů.
26. 5.I. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
 Čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů pro podzimní 128. ročník Velké pardubické bude mít své první dějství v sobotu 26. května.
9. 6. Zlatý pohár
 Dostihový mítink, nad kterým převzal záštitu předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, se uskuteční 9. června 2018. Hlavním dostihem dne bude klasická steeplechase, která se v Pardubicích běhá už od roku 1994. Start prvního dostihu je v 13 hodin.
23. 6.II. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
 Čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů pro podzimní 128. ročník Velké pardubické bude mít své druhé dějství v sobotu 23. června. Start prvního dostihu je tradičně v 13 hodin.
20. – 22. 7. MČR ve všestrannosti
 Už potřetí v řadě hostí pardubické závodiště největší národní šampionát ve všestrannosti – všechny kategorie v jeden čas na jednom místě. 
27. – 29. 7. Mezinárodní závody ve všestrannosti
 Prestižní mezinárodní závody všestrannosti jsou vrcholem sportovní části pardubického kalendáře. Atraktivní prostředí Velké pardubické láká závodníky i ze zahraničí. 
18. 8.III. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
 Čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů pro podzimní 128. ročník Velké pardubické pokračuje třetím dějstvím v sobotu 18. srpna. Start prvního dostihu je tradičně v 13 hodin.
24. – 26. 8. Koně v akci – mezinárodní výstava v domově slavné Velké pardubické
 Setkání koní a lidí v takové míře a rozsahu, jaké nabízí výstava Koně v akci, je v České republice ojedinělé a rekordní. Návštěvníci výstavy, kterých se v posledních letech schází několik tisíc, mají možnost poznat práci s koňmi v pravém slova smyslu. Ukázky si mohou prohlédnout na dostihové dráze, v paddocku, ve stájích, na sportovních kolbištích. Všude jsou koně všech možných plemen a rázů, kteří jsou představeni v chovatelských přehlídkách, při sportovních soutěžích, v různorodých ukázkách jezdeckého umění nebo v bohatém doprovodném programu.
V roce 2018 je výstava tematicky laděna v duchu oslav vzniku Československa.
8. 9. IV. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
 Poslední příležitost splnit podmínky pro start ve Velké pardubické. Čtyřdílný seriál domácích kvalifikačních dostihů pro podzimní 128. ročník Velké pardubické s Českou pojišťovnou bude mít své čtvrté dějství v sobotu 8. září. Start prvního dostihu je tradičně v 13 hodin.
13. 10.Překážkové dostihy
 Tradiční sobotní dostihový den před Velkou pardubickou v sobotu 13. října. V roce 2018 vrcholem mítinku bude Velká národní steeplechase Josefa Váni!
14. 10. 128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou
 Vrchol tuzemské překážkové sezony. Nejstarší a nejtěžší dostih kontinentální Evropy, jehož historie se začala psát už v roce 1874. Poběží se tradiční druhou říjnovou neděli. 
27. 10.Závěrečný dostihový den
 Tečku za dostihovou částí sezony 2018 udělá tradiční Závěrečný dostihový mítink, tentokrát v sobotu 27. Října. 

* Změny vyhrazeny

Přihláška na soutěže