Upravit stránku

(podrobnosti kliknutím na ročník)

RočníkDatumJméno koně, stáří, barva, pohlavíJezdecMajitelTrenérČas
126 9.10.2016CHARME LOOK, 9, tm.hnědák, val.Faltejsek JanOrlingRůžičková Martina9:42,86
125 11.10.2015RIBELINO(FR), 7, hnědák, val.Kašný PavelLokotransKovář Stanislav8:56,01
12412.10.2014ORPHEE DES BLINS(FR), 12, hnědkaFaltejsek JanDS PegasWroblewski W.G.9:08,25
12313.10.2013ORPHEE DES BLINS(FR), 11, hnědkaFaltejsek JanDS PegasWroblewski W.G.9:33,22
12213.10.2012ORPHEE DES BLINS(FR), 10, hnědkaFaltejsek JanDS PegasWroblewski W.G.9:13,39
121 9.10.2011TIUMEN(POL), 10, hnědák, val.Váňa Josef, st.Köi DentVáňa Josef9:15,29
120 10.10.2010TIUMEN(POL), 9, hnědák, val.Váňa Josef, st.Köi DentVáňa Josef9:03,73
11911.10.2009TIUMEN(POL), 8, hnědák, val.Váňa Josef, st.Köi DentVáňa Josef9:19,56
11812.10.2008SIXTEEN(FR), 8, bělkaBartoš JosefJaroslav Bouček Buc-FilmVáňa Josef8:58,99
117 14.10.2007SIXTEEN(FR), 7, bělkaAndrés DušanJaroslav Bouček Buc-FilmVáňa Josef9:18,66
116 8.10.2006DECENT FELLOW(GER) 11 ryzák, val.Bartoš JosefDr.CharvátVáňa Josef9:20,60
115 9.10.2005MASKUL(USA) 11 hnědák, val.Fuhrmann DirkNýznerovHolčák František9:11,21
11410.10.2004REGISTANA(GER) 8 hnědkaGehm PeterWrbna RacingOlehla Čestmír9:15,41
11312.10.2003REGISTANA(GER) 7 hnědkaGehm PeterWrbna RacingOlehla Čestmír9:30,14
11213.10.2002MASKUL(USA) 8 hnědák, val.Gehm PeterNýznerovHolčák Radek10:22,10
11114.10.2001CHALCO 8 hnědák, val.Gehm PeterViktor KomárekVáňa Josef10:04,50
1108.10.2000PERUÁN 12 tm. hnědák, val.Matysík ZdeněkDC Zámrsk, Dr.BrunaHoráková Lenka9:29,00
109 10.10.1999PERUÁN 11 tm. hnědák, val.Matysík ZdeněkDC ZámrskHoráková Lenka9:16,00
108 11.10.1998PERUÁN 10 tm. hnědák, val.Matysík ZdeněkDC ZámrskHoráková Lenka10:10,01
107 12.10.1997VRONSKY 9 hnědák, val.Váňa JosefViktor KomárekVáňa Josef10:34,30
106 13.10.1996CIPÍSEK 8 hnědák, val., pol.Snitkovskij VladislavStáj LukaVáňa Josef9:35,00
105 8.10.1995IT´S A SNIP(GB) 10 ryzák, val.Mann Charles J.The Icy Fire PartnershipMann Charles J.10:03,43
104 9.10.1994ERUDIT(SU) 8 ryzák, pol.Snitkovskij VladislavPěník VlachoviceHolčák František10:06,70
103 10.10.1993RIGOLETTO(SU) 9 č. hnědákŠtencl LiborValstav-PaschalHolčák František10:29,00
102 11.10.1992QUIRINUS 10 hnědák, val.Brečka JaroslavPD SenicaKalaš Pavel10:09,10
101 13.10.1991ŽELEZNÍK 13 ryzák, val.Váňa JosefSt. st. Světlá HoraOlehla Čestmír10:01,10
100 14.10.1990LIBENTÍNA 8 hnědkaZajko KarelŠPP MotešiceHolčák František9:49,40
99 8.10.1989ŽELEZNÍK 11 ryzák, val.Váňa JosefSt. st. Bruntál - Světlá HoraOlehla Čestmír10:16,30
98 9.10.1988ŽELEZNÍK 10 ryzák, val.Váňa JosefSt. st. Bruntál - Světlá HoraOlehla Čestmír10:59,80
97 4.10.1987ŽELEZNÍK 9 ryzák, val.Váňa JosefSt. st. Bruntál - Světlá HoraOlehla Čestmír9:56,13
96 12.10.1986VALENCIO 9 č. hnědák, val.Zajko KarelJZD Velké KarloviceHolčák František10:39,04
956.10.1985FESTIVAL 11 hnědák, val., pol.Vozáb PetrPP Kladruby nad LabemČermák Václav10:36,40
94 14.10.1984EROT 9 hnědákChludějev NikolajHřebčín VoschodChajanin G.10:48,90
93 9.10.1983SAGAR 8 ryzák, val.Liebich PavelPP Kladruby nad LabemČermák Václav10:28,00
92 10.10.1982SAGAR 7 ryzák, val.Liebich PavelPP Kladruby nad LabemČermák Václav10:12,40
91 11.10.1981SAGAR 6 ryzák, val.Liebich PavelPP Kladruby nad LabemČermák Václav12:46,37
90 12.10.1980SIMON 9 hnědák, val., pol.Knápek VlastimilJZD Pokrok OticeMocek Květoslav11:47,53
89 14.10.1979LEGENDA 6 hnědkaChaloupka JiříJZD Družba ČebínChaloupka Jiří11:07,10
88 8.10.1978LANCASTER 6 ryzákKasal JiříPP ŠamorínPetrlík Harry11:30,60
87 9.10.1977VÁCLAV 9 hnědákChaloupka VáclavSt. st. ŽidlochoviceChaloupka Václav12:15,20
86 10.10.1976LIMIT 8 hnědák, val.Zobal FrantišekPP AlbertovecJaník František10:59,40
85 11.10.1975MOR 11 hnědák, val.Benš KarelPP AlbertovecJaník František11:01,70
84 6.10.1974MOR 11 hnědák, val.Benš KarelPP AlbertovecJaník František10:42,70
83 7.10.1973STEPHEN´S SOCIETY 7 hnědák, val.Collins ChristopherMr. Christopher CollinsStephenson W.A.10:04,90
82 8.10.1972KOROK 10 ryzákChaloupka VáclavSt. st. Židlochovicemajitel10:55,20
81 10.10.1971KOROK 10 ryzákChaloupka VáclavJO st. st. Židlochovicemajitel11:02,80
80 11.10.1970VEZNA II 6 hnědka pol.Milev NedělkoDSZ St. KaradžaVladimirov Petko11:41,20
79 12.10.1969KOROK 10 ryzákChaloupka VáclavJO st. st. Židlochovicemajitel11:01,20
V roce 1968 se Velká pardubická nekonala
78 8.10.1967DRESDEN 8 hnědák, val.Sokolov A.JO Avangard Lvovmajitel11:34,70
77 9.10.1966NESTOR 7 hnědák, val., pol.Kňazík TiborŠPÚ Prešovmajitel12:22,60
76 10.10.1965MOCNÁ 7 hnědkaVítek FrantišekStátní statek Benešovmajitel10:39,60
75 11.10.1964PRIBOJ 7 ryzák, pol.Gorelkin ValentinDSO UrožajAvdějev Ivan11:33,60
74 13.10.1963KORAN 12 hnědák, val.Vítek FrantišekSPÚ TlumačovStátní závodiště10:47,20
73 14.10.1962GABOJ 6 hnědákMakarov RostislavDSO UrožajAvdějev Ivan10:05,10
72 15.10.1961GRIFEL 8 ryzákAvdějev IvanHřebčín č.158Avdějev Ivan10:21,30
71 16.10.1960GRIFEL 7 ryzákAvdějev IvanHřebčín č.158Avdějev Ivan12:32,00
70 18.10.1959EPIGRAF 10 tm. hnědák, val.Prachov VladimirCKSK MOKujbyšev Valerian12:05,20
69 19.10.1958EPIGRAF 9 tm. hnědák, val.Prachov VladimirCSK MOKujbyšev Valerian13:11,00
68 20.10.1957EPIGRAF 8 tm. hnědákFedin VladimirCSK MOKujbyšev Valerian11:27,90
6714.10.1956LETEC 11 hnědák, val.Vavroušek JosefStátní statek Xaverovmajitel13:14,80
66 23.10.195519/51 FURIOSO XIV 7 ryzák, pol.Čajda JozefŠt. zřebčín Topolčiankymajitel11:32,10
65 24.10.1954UNKAS 14 tm. hnědákRaimond LudvíkJiskra Moravský Berounmajitel13:08,00
64 18:10.1953JUNÁK 10 ryzák, val., pol.Palyza FerdinandDSO Slavoj Opavamajitel11:13,50
63 19.10.1952VÍTĚZ 13 hnědák, val., pol.Svoboda MilošDružstvo Kalichmajitel11:25,30
62 21.10.1951SALVATOR 10 vraníkHejmovský VladimírSokol KP Opavamajitel10:58,00
61 22.10.1950VAR 11 hnědák, val., pol.Jungmann JosefSokol Borekmajitel11:17,20
60 23.10.1949UČEŇ 11 hnědák, val., pol.Dostál OldřichVSJ Pardubicemajitel10:55,30
59 10.10.1948VAR 9 hnědák, val., pol.Kotek MiroslavVojenský útvar 2108majitel11:03,30
58 12.10.1947RAYON DE LUNE 12 hnědákBuret M.Centre Nation. des S.E.majitel10:30,80
57 20.10.1946TITAN 9 tm. hnědák, val., pol.Svoboda MilošVojenský útvar 2228majitel11:56,40
V letech 1938 - 1945 se Velká pardubická nekonala
56 17.10.1937NORMA 10 plavka, pol.Brandisová LataZ. R. KinskýŠmejda Karel10:47,00
55 18.10.1936HEROLD 11 bělouš, val., pol.Lengnik O.O. LengnikKerpen10:47,00
54 13.10.1935HEROLD 10 bělouš, val., pol.Lengnik O.O. Lengnikmajitel10:41,40
53 14. 10.1934WAHNE 11 hnědkaWiese H.H. Wiesemajitel12:44,00
52 15.10.1933REMUS 8 vraník, val., pol.Spano ReguieroDr. A. Tonellessoukromý trénink11:24,60
51 16.10.1932REMUS 7 vraník, val., pol.Spano ReguieroDr. A. Tonellessoukromý trénink12:48,80
50 4.10.1931POHANKA 5 tm. hnědkaDurand F.R. Zd. KinskýŠmejda Karel14:47,80
49 12.10.1930GYI LOVAM! 8 tm. hnědák, val.Popler RudolfKpt. R. Poplermajitel12:00,00
48 13.10.1929BEN HUR 7 bělouš, val., pol.Schwandt GustavGustav Schwandtmajitel12:37,00
47 14.10.1928VOGLER 8 ryzák, val., pol.Schmidt HansRytmistr H. Nünninghoffmajitel12:03,90
469.10.1927FORUM starší hnědák, val., pol.Charous JosefKpt. J. Charousmajitel14:00,00
45 24.10.1926ALL RIGHT II 7 ryzkaPopler RudolfStáj P.F.Lufta17:44,60
44 25.10.1925LANDGRAF II 7 ryzák, pol.Holoubek KarelStáj Maxmajitel19:19,20
43 26.10.1924HERERO starší tm. hnědák, val., pol.Stärz EduardStáj Sankt GeorgStärz Eduard13:10,00
42 21.10.1923LANDGRAF II 5 ryzák, pol.Pintér JanStáj MaxJosef Martinkovich13:29,00
41 1.11.1922BALDUR starší tm. hnědák, val., pol.Gimpl FrantišekLady HuntingghostBuřival15:27,00
40 23.10.1921PERIWIG 7 ryzák, val.Syrový JosefA. VaněkRosak Ulrich15:32,00
39 17.10.1920bez vítěze    
V letech 1914 - 1919  se Velká pardubická nekonala
38 12.10.1913DICK TURPIN 10 ryzák, val.Janek F.Poručík E. RosenthalMartinkovich11:11,50
37 13.10.1912JAMAGATA 6 hnědákBartosch FrantišekFrantišek BartoschBartosch František11:39,40
36 22.10.1911GLENMORGAN 6 ryzák, val.Egan-Krieger J.Hrabě FrankenbergEgan-Krieger J.10:22,00
35 30.10.1910PAUL HESTON 5 vraník, val., pol.Seiffert MaxK.A. Wuthenau 14:26,50
34 31.10.1909bez vítěze    
V roce 1908  se Velká pardubická nekonala
33 3.11.1907KOURGAN 6 hnědák, val.Birghan J.P. MecklenburgRottman11:24,60
32 4.11.1906TIGRA 4 ryzkaHuxtable Harry H.Anton DreherWheeler12:10,60
31 29.10.1905SCOTCH MOOR 10 tm. hnědák, val.Seiffert MaxRytmistr Knesebeck  
3030.10.1904DENNIS 6 tm. hnědák, val., pol.Buckenham Thomas H.Kníže K. KinskýEarl Walter 
29 1.11.1903JOUR FIX 7 tm. hnědákRosak UlrichEmil von David jnr.Van Ness12:04,00
28 1.11.1902JOUR FIX 6 tm. hnědákRosak UlrichEmil von David jnr.Hough 
27 3.11.1901CHORAZY 6 tm. hnědákSlinn Frederick E.Nadporučík E. Koller  
26 4.11.1900MAGYARÁD 8 hnědákBuckenham Thomas H.Hřebčín OboraHeath Ralph 
25 15.10.1899SLÁVA 5 tm. hnědkaBuckenham Thomas H.Hrabě Zdenko KinskýHeath Ralph 
24 14.10.1898HANDY ANDY starší hnědák, val., pol.Jekyll R.Gustav BeitBrown H. jr. 
23 29.10.1897MAGYARÁD 5 hnědákGeoghegan EdwardHrabě Zdenko KinskýHeath Ralph 
22 30.10.1896LADY ANNE 10 ryzka, pol.Geoghegan EdwardJacques SchawellHerbert George 
21 1.11.1895GALAMB II 4 hnědákHall A.Robert LebaudyPache John 
20 4.11.1894LADY ANNE 8 ryzka, pol.Geoghegan EdwardJacques SchawellHerbert George 
19 31.10.1893HADNAGY 7 hnědák, val.Williamson GeorgeGen. Hrabě H. LambergFries Hansi 
18 30.10.1892ALPHABET 7 ryzák, val.Westlake JohnHrabě R.F. Kinský  
17 14.10.1891LADY ANNE 5 ryzka, pol.Fletcher Richard HarryJacques SchawellHerbert George 
16 30.10.1890ALPHABET 5 ryzák, val.Williamson GeorgeHrabě R.F. Kinský  
15 31.10.1889PARISIS 6 hnědkaFletcher Richard HarryNpor. Alex Kutchenbach  
14 31.10.1888ET CAETERA 4 hnědkaPhillips M.Hrabě Nicolo Esterházy  
13 30.10.1887WOODMAN 9 hnědák, val.Baltazzi HectorHector Baltazzi  
12 24.10.1886HANNO 4 hnědákFletcher Richard HarryFerdinand von Schosberger  
11 25.10.1885ABRACADABRA 6 č. bělouš, val.Fries HansiHrabě Nicolo EsterházyFries Hansi 
10 26.10.1884JESSICA 6 ryzka, pol.Moore William H.Oscar Oehlschläger  
9 28.10.1883VICTORIA 10 hnědka, pol.Baltazzi HectorJacques Schawell  
8 5.11.1882PER DAMPF 5 ryzkaHarraway T.Baron E. Falkenhausen  
7 9.10.1881VICTORIA 8 hnědka, pol.Baltazzi HectorJacques SchawellHerbert George 
6 11.10.1880GOOD MORNING 4 hnědákPhillips M.Mr. G.F.J. SmithHeath Ralph 
5 12.10.1879RUDI 5 hnědákHanreich I.Hrabě Nicolo EsterházyBeeson John 
4 13.10.1878BRIGAND 8 hnědák val.Metternich FritzHr. Tasilo Festetics jr.Reeves John 
3 28.10.1877BRIGAND 7 hnědák val.Metternich FritzHr. Tasilo Festetics jr.Reeves John 
V roce 1876  se Velká pardubická nekonala
2 7.11.1875BRIGAND 5 hnědák val.Herbert GeorgeHr. Tasilo Festetics jr.Reeves John 
1 5.11.1874FANTÔME 6 tm. hnědákSayers GeorgeBaron von Cramm  

Soubory ke stažení

Seznam vítězůxls64,0 kB