Upravit stránku

Město Pardubice uspořádalo už pátý ročník projektu Jeden den s…, kterého se účastní členové Dětského parlamentu. Stejně jako v minulých letech si děti vybraly možnost stát se na jeden den ředitelem Dostihového spolku a.s. Přímo při dostihovém mítinku se do této role vžili Jiří Dostál a Aneta Zákoutská.

Byl to příjemný den, při kterém jsem se snažil dětem představit nejen svou „kancelářskou“ práci, ale především zákulisí příprav a průběh dostihového dne. Chtěli jsme, aby děti poznaly zákulisí dostihového sportu. Snad se jim to líbilo,“ řekl místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba. Aneta s Jiřím už přes koordinátorku projektu vzkázali „že se jim líbilo být ředitelem závodiště“…

Do projektu Jeden den s … se zapojili také primátor města a jeho náměstci, místopředsedkyně Senátu, úředníci pardubického magistrátu, ale také třeba ředitelé Městské policie, Východočeského divadla, Krajské knihovny, Dopravního podniku města Pardubice a dalších pardubických institucí a firem.