Upravit stránku

První prázdninový víkend a současně poslední červnovou neděli, tedy 30. června, se na pardubickém závodišti uskuteční další kolo Jezdeckých her pro děti. Jízdy zručnosti i parkurové skákání se tak do domova Velké pardubické letos vrací už podruhé.

V seriálu Jezdeckých her pro děti je vypsána soutěž jízdy zručnosti, která prověřuje dovednosti dvojice v deseti úkolech. Malí jezdci je mohou absolvovat i s pomocí vodiče. V rámci další soutěže – jízdě zručnosti kombinované se skákáním na děti čeká šest úkolů a čtyři malé překážky. Vypsáno je také pět soutěží parkurového skákání. Děti se svými koňmi překonávají osm skoků ve výšce 40, 60, 70, 80 a 90 centimetrů. První soutěže začínají v 9:00 hodin, pro diváky je vstup zdarma.

První letošní Jezdecké hry pro děti se konaly v rámci Zahajovacího dostihového mítinku 8. května, po těchto červnových závodech se uskuteční další soutěže ještě v srpnu při výstavě Koně v akci a finále je pak na programu 29. září. Přihlášky na závody jsou přijímány vždy den před konáním soutěže do 15:00 hod. na e-mailu mandysova@zavodistepardubice.cz

Uzávěrka přihlášek na červnové Jezdecké hry pro děti je 29. června 2019.
Propozice jsou zveřejněny na webových stránkách závodiště v sekci Sport – Jezdecké hry pro děti.