Upravit stránku

Jarní prázdniny v Pardubickém kraji začínají už v pondělí 4. února. A pokud nevíte, kam s dětmi vyrazit, je dostihové závodiště správnou volbou. Otevírací doba Zimního sportovního parku Nadace pro rozvoj města Pardubice je prázdninovému režimu přizpůsobena a tak veřejnost může bruslit každý den od rána až do pozdního odpoledne.

Hodinové bloky bruslení začínají v 9:45 hod. a poslední z nich končí v 18:30 hod. Výjimkou je neděle 10. února, kdy se veřejné bruslení uzavírá v 16:30 hod. V ranních a večerních hodinách je kluziště k dispozici tzv. hobby bruslení. Jednotlivé bloky jsou vždy odděleny technickou přestávkou nutnou pro úpravu ledu.

Časový harmonogram i odkaz na rezervaci plochy pro hobby jsou k dispozici na stránkách parku. Harmonogram se může kvůli vývoji počasí aktuálně měnit, proto doporučujeme sledovat web a facebook závodiště.

Děti do 6 let bruslí zdarma, vstupné pro starší děti a mládež do 18 let je 20 korun za hodinový blok a pro dospělé 30 korun za jeden blok bruslení. Nebruslící doprovod a senioři nad 65 let zaplatí 10 korun.

K dispozici jsou šatny a uzamykatelné skříňky a zdarma parkovací plochy v areálu závodiště. K dopravě lze využít také autobusy městské hromadné dopravy, a to na zastávku „Závodiště“. Přímo do areálu o víkendu zajíždí speciální linka č. 90, která vyjíždí od Hlavního nádraží. Železniční stanice Pardubice-Závodiště je od vstupu do areálu závodiště vzdálena jen tři minuty chůze.