Upravit stránku

Hudební festivaly se po letech vrací do areálu dostihového závodiště. V polovině července se tu uskuteční první z osmi koncertů prvního ročníku Létofestu, který projde celou Českou republikou a nabídne nejen hudební vystoupení, ale i bohatý doprovodný program pro děti a dospělé. Na pardubický Létofest, konaný 15. července, budou lístky levnější, když je koupíte při dostizích.

Při sobotní kvalifikaci na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou (24. června) se přímo na závodišti bude Létofest prezentovat ve svém promostánku. A zatímco běžná cena vstupenky na červencový Létofest je 430 korun, na závodiště budou k prodeji za pouhých 300 korun.

Na festivalu v Pardubicích vystoupí legendy české hudební scény Wanastowi Vjecy s hity jako je Vlkodlak, Tak mi to teda nandey, ale také představí songy z nového alba Alchymie. Dalším interpretem je Marek Ztracený, zpěvačka Ewa Farna, zpěvák Michal Hrůza s kapelou Hrůzy a kapely Slza a Čechomor. I nejmenší návštěvníci si přijdou na své. Pořadatelé připravují bohatý doprovodný program s nafukovacími atrakcemi, tvořivými dílnami a dalšími aktivitami s časopisem Pastelka. Součástí každého festivalu bude i grilovací koutek. Návštěvníci dostanou balíček surovin určených na gril a budou tak moc předvést své grilovací umění. Pro ty nejoriginálnější máme připravené hodnotné ceny. LÉTOFEST také pomáhá onkologicky nemocným dětem vrátit je i celé jejich rodiny zpět do života.