Upravit stránku

Mistrovství ČR spřežení má ze sebou první třetinu. Po pátečních drezurách přichází na řadu sobotní maraton.

V soutěži jednospřeží do maratonu s náskokem 1,2 bodu vstupuje z první pozice Jaroslav Petřek reprezentující Jezdecký klub Zubří před Janem Exnarem (Jezdecký klub Favory Benice). Průběžnou třetí příčku obsadil Libor Kurka (SK Stáj 3K Přední Lhota), který ovšem na vítěze ztrácí více než 5 bodů.

Ve dvojspřeží jsou rozestupy na prvních pozicích také velmi zajímavé. O čtyři a půl bodu zatím vede Josef Drábek (JK Hubička Telnice) před Václavem Coufalíkem (JK Coufalík), kterého ovšem od průběžně třetího Jaroslava Kohouta (JS Denisa Bratronice) dělí jen tři desetiny bodu.

V kategorii pony si výhodu průběžného vedení nese Michal Kořínek (JK Sobotka). Druhá Monika Pospíšilová (Jezdecký klub Boharyně) na něj ztrátí tři body a o necelého půl bodu více musí dohánět Tomáš Jelínek (JVS Ing. Jan Tupý).

V královské disciplíně čtyřspřeží se po úvodních drezurách vozatajové seřadili v pořadí Jaroslav Juráň jr. (Jaroslav Juráň - Valentino), Nesvačil Jiří sen. (Jezdecký klub Moravský Krumlov) a Jaroslav Jandl (JK Semice). Rozestupy mezi prvním a druhým jsou tři a půl bodu, třetí Jandl na Nesvačila ztrátí bodů osmnáct.

První spřežení do sobotních maratonů vyráží v 10:00 hod.

JEZDECKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM ČJF


VÝSLEDKY

 

jednospřežídvojspřežídvojspřeží ponyčtyřspřeží
drezuraXXXX
maraton    
parkur    
celkové