Upravit stránku

Reakce pořadatele Velké pardubické na článek uveřejněný dne 27. ledna 2020 na portálu Seznam.cz

Rok 2020 se na Pardubickém závodišti ponese v duchu oslav 130. výročí legendární Velké pardubické. Přípravy na letošní sezonu jsou v plném proudu a společnost Dostihový spolek a.s. do ní vstupuje s významnou podporou státu, kraje, města a obchodních partnerů.

Po odchodu dlouholetého generálního partnera Velké pardubické se Dostihovému spolku a.s. už v loňském roce podařilo získat nového a silného strategického partnera Slavia pojišťovnu a vůbec poprvé v historii dosáhnout také na záštitu ministerstva zemědělství. I díky této podpoře Dostihový spolek a.s. vstupuje do nové sezony jako stabilizovaná a stabilní společnost, která rok 2019 uzavřela s kladným hospodářským výsledkem. Aktuálně Dostihový spolek a.s. jedná o spolupráci s dalším významným partnerem pro letošní rok a prohlubuje kontakty s těmi současnými.  

Dostihová sezona 2020 na Pardubickém závodišti odstartuje Zahajovacím dostihovým mítinkem v tradičním termínu 8. května. Připraveno je celkem 12 dostihových dnů včetně novinky v podobě čtyř pátečních mítinků s rovinovými dostihy a dostihy přes proutěné překážky. Vrcholem sezony bude jubilejní 130. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která je na programu 11. října 2020.

Vedení Dostihového spolku a.s. vyjadřuje lítost nad formulací a použitým titulkem výše zmiňovaného článku a považuje je za tendenční. Celý realizační tým naplno pracuje na přípravě sezony 2020 a těší se na setkání s milovníky dostihového sportu a příznivci Pardubického závodiště.

Dostihový spolek a.s.