Upravit stránku

Brad je profesionální hráč póla z Velké Británie, který hraje na turnajích všech úrovní v Evropě a Austrálii. Je oficiálním rozhodčím pro turnaje od týmového handicapu 16. Díky své zkušenosti jako rozhodčí získal respekt v celé Evropě. A právě tuto osobnost se podařilo získat pro turnaj koňského póla na sněhu Taxis Snow Polo. Brada respektovali nejen hráči, ale díky svému přístupu a nadšení pro hru se stal i hvězdou publika.

Brade, jak sis turnaj užil?
Bylo mi velkou ctí a potěšením, že jsem se mohl stát součástí turnaje Taxis Snow Polo. Organizátoři se postarali o to, aby byl turnaj zážitkem jak pro diváky, tak pro hráče. I přes teplé počasí, kvůli kterému naše aréna téměř roztála, se týmu situaci podařilo zachránit a nabídnout sponzorům i divákům fantastickou podívanou. Být hlavním rozhodčím byl příjemný úkol díky organizátorům a respektu, který projevili hráči. Jejich chování vytváří atmosféru gentlemanské soutěže, kdy se sice pólo hraje rychle a zběsile, ale vždy končí úsměvem a podáním ruky.

Jak hodnotíš úroveň turnaje?
V České republice hraji, působím jako rozhodčí a trénuji již šest let a v průběhu té doby jsem se účastnil téměř každého turnaje. Právě proto můžu s jistotou říci, že okruh Taxis Polo je prozatím jedinou akcí, která přistupuje k pólu inovativně, atraktivně a realisticky. Šampaňské a kaviár jsou pasé, Taxis Polo je součástí nového hnutí póla: prosecco, dýdžejové, energický komentář – a to vše za velice rozumnou cenu. Blahopřeji všem organizátorům a hráčům ke skvělému turnaji.

Uvidíme tě ještě v Pardubicích?
Těším se, že se vrátím na další akci Taxis Polo. Tentokrát možná jako hráč.

...................................................................................................................................

SERIÁL TAXIS POLO
1. - 3. března 2019 - TAXIS SNOW POLO
7. - 9. června 2019 - TAXIS POLO OPEN CUP
16. - 18. srpna 2019 - TAXIS POLO BEACH