Upravit stránku

Pardubičtí koně táhnou spolu, přesně podle memoranda mezi Dostihovým spolkem, hokejovým klubem a basketem. Majitelé permanentek na tyto sporty totiž nyní mohou získat vstupenky na stání na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou za poloviční cenu. Stačí znát číslo své permanentky.
Online prodej vstupenek se rozeběhl naplno třeba na webových stránkách pardubického závodiště. Fanoušci pardubických sportů tak mohou vstupenky koupit online, pohodlně z domova a ještě se slevou. KUPTE ZDE

DALŠÍ SLEVY
Slevu je také možné získat na palubě zvláštního vlaku, který vypraví České dráhy z Prahy, a také při předložení jízdenky národního dopravce s cílovou stanicí Pardubice na pokladnách v den konání Velké pardubické. Tato sleva se nevztahuje na vstupenky zakoupené v předprodeji. INFORMACE ZDE a ZDE

PŘEDPRODEJ
Vstupenky na stání a také na sezení je možné stále kupovat v síti Ticketportal. Některé tribuny však nabízejí už jen jednotky volných míst a s nákupem vstupenek tak není dobré příliš otálet. Vstupenek na stání je stále dostatek, k prodeji budou samozřejmě i na pokladnách u vstupu do areálu závodiště.

TERMINÁLY SAZKY
„A máme tu ještě jednu horkou novinku. Vstupenky na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou totiž bude velmi brzy možné koupit na terminálech Sazky,“ dodává místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba.