Upravit stránku

Sázková kancelář Betino zatím neobdržela novou licenci od ministerstva financí, což znamená, že nemůže tedy na dostizích přijímat sázky. V rámci prvního dostihového dne v Pardubicích bude tedy možné sázet pouze online z vašich mobilních telefonů, a to prostřednictvím společnosti Tipsport.

Tato sázkovka na závodišti zajistí servis pro online sázení. K tomu patří možnost projít nezbytnou registrací, případně si v hotovosti vložit nebo vybrat peníze z vašeho herního konta. Celkem budou v hlavní tribuně k dispozici tři registrační a dotační místa Tipsportu.

Vřele vám ale doporučujeme registraci u Tipsportu předem, na závodišti se mohou tvořit fronty. Zaregistrovat se můžete ihned na www.tipsport.cz/registrace nebo v kterékoli pobočce Tipsportu (www.tipsport.cz/pobocky). Právě registrace k internetovému sázení vám umožní tipovat pohodlně z vašeho mobilu, ať už budete kdekoli na závodišti.

Pokud při registraci online použijete akční kód KONE19 (zadává se jako poslední položka v registračním formuláři), získáte na vaše dočasné konto hned 100 Kč na první sázky v bonusových Netech. Stačí jen, když pak na tiketu jako měnu vyberete Nety. Po úplném dokončení registrace teď navíc dostanete další mimořádný bonus 500 Kč na sázení.

Pro plné dokončení registrace a přechod do trvalého konta (ze zákona nezbytný krok, na který máte 30 dní), je potřeba ověřit platební prostředek, nastavit případná sebeomezení a projít identifikací v pobočce nebo online prostřednictvím vaší banky (pro klienty České spořitelny, Air Bank a Monety).

Jestliže už herní konto u Tipsportu máte nebo si ho zřídíte, můžete si na něj zároveň v pobočce na závodišti vložit nebo vybrat hotovost. Úplná registrace je nezbytná právě v případě výběru peněz.

Pokud si nevíte rady, můžete kontaktovat zákaznickou podporu Tipsportu na e-mailu podpora@tipsport.cz nebo na telefonu 311 633 118.

Zdroj: Tipsport