Upravit stránku

Legendární dostih odstartuje druhou říjnovou neděli, vstupenky k sezení na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou už ale téměř vyprodané. Přesto je stále ještě z čeho vybírat. Vstupenky je možné koupit prostřednictvím hned tří prodejních kanálů.

Vstupenky na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou je možné zakoupit v síti generálního partnera Ticketportal, ale také na webových stránkách pardubického závodiště www.zavodistepardubice.cz v sekci Vstupenky a prostřednictvím systému Sazka Ticket. Na jeho 7 500 online terminálů Sazka lze koupit také vstupenky na stání na další dostihové dny.   

Pro 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou lze vybírat nejen ze vstupenek na tribuny, ale je možné zakoupit také vstupenky na stání na samotnou Velkou pardubickou nebo permanentku na celý dostihový víkend 13. a 14. října.

Cena vstupného na tribunu při 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se pohybuje od 300 korun podle typu tribuny. Základní vstupné na stání činí 220 korun, víkendová vstupenka stojí 250 korun. Děti do 140 cm výšky a senioři nad 65 let mají vstupné zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo. Základní vstupné pro studenty a mládež činí 100 korun. Vstupenky lze koupit také přímo na závodišti v den konání dostihů, kdy je možné za předloženou jízdenku Českých drah s cílovou stanicí Pardubice získat slevu na vstupenku na stání ve výši 50 %. Na pokladnách závodiště je letos nově možné platit také kartou.