Upravit stránku

Závěrečný dostihový den letošní sezony chystá velký doprovodný program. Kromě sedmi dostihů je totiž připraven program pro děti, ale také foodtruckový a pivní festival, nebo výstavu veteránů. Dostihy startují ve 12 hodin, areál závodiště se ale otevírá už o dvě hodiny dříve.

Program pro nejmenší návštěvníky obstarají dětské atrakce, projížďky na koních, výtvarná soutěž nebo už vyzkoušená a oblíbená Dětská Velká pardubická se zmenšenými překážkami z kurzu Velké pardubické. A chybět nebude ani vložený dostih poníků.

Pro tatínky (ale možná i některé maminky) budou vystaveni veteráni – automobily i motocykly. Jejich fandové se mohou těšit například na Caddilac Fleetwood z roku 1952, Ford Mustang a Škodu Octavii Combi z roku 1967, Jeep a Dodge z let válečných nebo třeba motocykly Jawa a ČZ z padesátých a šedesátých let. A  mnoho dalších strojů.

O občerstvení se postará FOODTRUCK + BEERFEST. K dispozici bude hned několik restaurací „na kolečkách“ s různým sortimentem a pro prvních 303 návštěvníků 1 + 1 pivo zdarma.